تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

آزمون ای پی تی EPT

اعلام نتایج آزمون EPT ای پی تی دانشگاه آزاد 98

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون EPT ای پی تی دانشگاه آزاد 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

اعلام نتایج آزمون EPT ای پی تی دانشگاه آزاد 98 و آزمون فراگیر مهارت های عربی دوره قبل در بهمن ماه بود. داوطلبان آزمون EPT می توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام نتایج آزمون ای پی تی را ملاحظه نمایند و در صورت نیاز به کسب راهنمایی و یا عدم دسترسی به اینترنت ، از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرند تا از طریق تماس با کارشناسان از نتایج آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد مطلع شوند. توصیه ما به داوطلبان این است که حتما مقالات مربوط به سوالات و کلید آزمون EPT دانشگاه آزاد ، راهنمای ثبت نام آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد 98 را مطالعه نمایند.

برای اطلاع از نمره قبولی آزمون ept,نمونه سوالات آزمون ept,سهمیه ایثارگران در آزمون ept,مدت زمان آزمون ept,جدول زمانبندی آزمون ept در سال 98,منابع آزمون ept,آزمون ept چیست؟,بخشنامه جديد نمره آزمون ept مقطع دكتري و هر سوال دیگری در این باره می توانید از طریق تماس با شماره تلفن های موجود در همین صفحه مطلع شوید.

زمان علام نتایج آزمون Ept و فراگیر ارزیابی مهارت های عربی دانشگاه آزاد :

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی نتایج آزمون Ept و آزمون فراگیر ارزیابی مهارت‌های عربی را اعلام کرد.

با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی English.iau.ac.ir از نتیجه آزمون خود مطلع شوید و یا با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس گرفته و از نتایج ازمون مطلع شوید.

نتایج آزمون EPT دانشگاه آزاد 98 از طریق سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اعلام شد. داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی English.iau.ac.ir از نتیجه این آزمون آگاهی شوند. اعلام نتایج آزمون Ept و آزمون مهارت های عربی در دی ماه 98 خواهد بود برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

توجه داشته باشید که بازیابی شماره پرونده داوطلبان از طریق شماره ده رقمی 9099071614 امکانپذیر است.

داوطلبانی که برای دریافت نتایج آزمون نیاز به راهنمایی دارند می توانند با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرند کارشناسان ما پاسخگوی سوالات عزیزان شرکت کننده در آزمون ای پی تی می باشند. داوطلبانی که شماره پرونده آزمون EPT خود را گم کرده و یا شماره پرونده آزمون EPT را فراموش نموده اند نگران نباشند زیرا این امکان فراهم می باشد که از طریق شماره تماس هایی که اعلام گردیده است، شماره پرونده داوطلبی آزمون EPT را دریافت نمایند. به گزارش روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، مرکز آزمون های استاندارد زبان انگلیسی دانشگاه آزاد اسلامی جهت آمادگی داوطلبان ، کلاس های آموزشی برگزار می‌کند. متقاضیان در صورت تمایل و نیاز می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی English.iau.ac.ir جهت شرکت در کلاس ها ثبت نام نمایند.

داوطلبان گرامی آزمون EPT در صورت نیاز به کسب راهنمایی و یا عدم دسترسی به اینترنت ،می توانند از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 تماس بگیرند تا از طریق تماس با کارشناسان از نتایج آزمون ای پی تی EPT دانشگاه آزاد مطلع شوند.

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون EPT ای پی تی دانشگاه آزاد 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

همچنین ببینید

زمان شروع مدارس

زمان شروع مدارس

سال تحصیلی ۹۹ – ۱۴۰۰ در حالی آغاز خواهد شد که گمان می رفت شیوع …

2 دیدگاه

  1. Avatar
    زهرا ترکمن

    سلام شماره ای که برای بازیابی شماره پرونده اعلام کردید از شهرستان جواب نمیده
    میشه راهنمایی کنید با کد شهرستان باید بگیرم یا نه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + پنج =