تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 98

اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 98

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

هر ساله وزارت آموزش و پرورش معلمان آینده را علاوه بر اینکه از طریق کنکور سراسری و تربیت در دانشگاه های فرهنگیان جذب می کنند، به دلیل نیاز بالای مدارس به معلمان، کمبود نیروی انسانی مورد نیاز خود را از طریق آزمون استخدام آموزش و پرورش جبران می کند.

داوطلبینی که در سایر دانشگاه های کشور درس خوانده اند می توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم برای استخدام در آموش و پرورش در این آزمون شرکت نموده و در صورت قبولی با گذراندن دوره ای یک ساله در دانشگاه فرهنگیان به استخدام آموش و پرورش درآمده و به معلمی بپردازند.

این آزمون استخدامی به صورت دو مرحله ای بوده و داوطلبین پس از قبولی در آزمون کتبی می بایست در مصاحبه تخصصی این آزمون نیز شرکت کرده به سوالات مصاحبه کنندگان پاسخ دهند.

پس از اعلام نتایج قبول شدگان نهایی آزمون استخدام آموزش و پرورش، متقاضیان پذیرفته شده در این آزمون بایستی برای ثبت نام حضوری و شرکت در دوره های مهارت آموزی اقدام نمایند. در این دوره یک ساله افراد به یادگیری تمام دروس مورد نیاز می پردازند. این دوره به عنوان سنوات شغلی پذیرفاه شدگان محسوب نمی شود.
همچنین پذیرفته شدگان نهایی می بایست در هنگام یادگیری دروس تعهد کتبی جهت 10 سال تعهد شغلی به آموزش و پرورش بدهند.

قوانین در این دوره ها کمی سخت تر از دانشجویان دیگر سات. به طور مثال غیبت دانشجویان بیش از دو جلسه در هر ترم مانع استخدام وی در آموزش و پرورش خواهد شد.

نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 98

وزارت آموزش و پروزش طی اطلاعیه ای، نتایج بررسی صلاحیت های پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه سال 1398 این وزارتخوانه را منتشر کرد.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش متن این اطلاعیه به شرح ذیل می باشد.

“بـا آرزوی موفقیت برای پذیرفته شدگان گرامی آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش در هفتمین آزمون متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه 1398 (موضوع مجوز شماره 151610 مورخ 27 خرداد 1398 و مجوز 160491 مورخ 1 تیر 1398 سازمان اداری و استخدامی کشور)؛ به اطلاع می رساند؛ اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون مزبور بعد از طی مراحل قانونی از طریق سامانه همگام، اعلام خواهد شد. مقتضی است هرچه سریع تر می بایست اقدامات لازم و ثبت نام از سوی داوطلبان محترم انجام گردد.”
نتایج این آزمون از طریق لینک زیر قابل دسترسی می باشد.

لینک دسترسی به نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

داوطلبان گرامی می توانند هر روزه از ساعت ۸ تا ۱۲ شب با مشاورین سایت مشاوران تماس گرفته و تمامی اطلاعات لازم را در خصوص اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 98 به صورت تلفنی کسب نمایند.

جهت مشاوره در زمینه اعلام نتایج آزمون استخدام آموزش و پرورش 98

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تاریخ برگزاری آزمون های لغو شده

تاریخ جدید برگزاری آزمون های لغو شده پزشکی اسفند 98

تاریخ جدید برگزاری آزمون های لغو شده پزشکی اسفند 98 اعلام شد. از آن جا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =