تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / آزمون استخدام / استخدام با مدرک دیپلم در سپاه 98 – 99
شرایط استخدام قبولی های آزمون ارتش

استخدام با مدرک دیپلم در سپاه 98 – 99

جهت مشاوره در زمینه استخدام با مدرک دیپلم در سپاه 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله از شرایط استخدام با مدرک دیپلم سپاه 98 – 99 مطلع می شوید. دارندگان مدرک دیپلم که متقاضی استخدام سپاه می باشند، این صفحه را به دقت مطالعه کنند. گزینش سپاه به صورت درون سازمانی می باشد و نیاز به دیپلم دارد. دانش آموزان سال دوزادهم و دیپلم نیز می توانند وارد سپاه شوند. شرایط استخدام با دیپلم در سپاه بانوان با مردان تا حدودی متفاوت است.

سپاه پاسدارن ، واجدین شرایط استخدامی را در مقاطع مختلف تحصیلی ، برای کادر ثابت سپاه جذب می کند. به همین دلیل ثبت نام برای هر یک از آن ها در زمان تعیین شده الزامی می باشد. برای اطلاع از زمان استخدام حتما با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

استخدام با مدرک دیپلم در سپاه سال 98 – 99

استخدام با مدرک دیپلم در سپاه برای داوطلبان آقا و خانم امکانپذیر است. نیروهای مورد نیاز برای استخدام سپاه در سمت و جایگاه های مختلف مورد پذیرش و جذب قرار می گیرند. متقاضیان می توانند برای استخدام، کارمندی، افسری، همرزم و… در سپاه پاسداران با مدارک تحصیلی مختلف، با سامانه صدای مشاور تماس بگیرند. واجدین شرایط استخدام سپاه، برای ورود به سپاه پاسداران، لازم است معاینات پزشکی انجام دهند. واجدین شرایط استخدام سپاه، برای ورود به سپاه پاسداران، لازم است معاینات پزشکی انجام دهند. برای کسب اطلاع بیشتر درمورد مرحله معاینات پزشکی برای استخدام سپاه همینجا کلیک نمایید : (معاینات پزشکی سپاه)

استخدام با مدرک دیپلم در سپاه

استخدام با مدرک دیپلم در سپاه برای کارمندان

شرایط استخدام سپاه پاسداران برای کارمندان دیپلم ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری به شرح زیر است؛ به طور مثال استخدام کارمندان با مدرک دیپلم در سپاه انجام می شود. استخدام کارمند در سپاه، به دو روش انجام می شود.

روش اول، با توجه به مدرک تحصیلی در یکی از مقاطع پایان دوره های دبیرستان، (دیپلم ) ، فوق دیپلم، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری و بالاتر

روش دوم استخدام کارمند در سپاه، براساس تخصص و مهارت عملی و با داشتن حداقل مدرک پایان دوره تکمیلی نهضت سوادآموزی و حداکثر پایان دوره دبیرستان می باشد.

استخدام با مدرک دیپلم برای بانوان

استخدام با مدرک دیپلم برای بانوان و آقایان دارای تفاوت هایی می باشد. برای استخدام بانوان در سپاه، زنان در هر یک از مشاغل سپاه براساس شرایط همسران و خدمت آنان تعیین می شوند. شرایط استخدام سپاه شامل شرایط عمومی و اختصاصی میباشد. شرایط عمومی بین بانوان و آقایان یکسان است.

  • تمامی بانوان با مدرک دیپلم و بالاتر می توانند با توجه به شرایط زیر اقدام نمایند.
  • با توجه به شرایط سنی مانند دارا بودن حداقل سن 18 سال تمام و حداکثر سن 23 سال می توانند با استفاده از نیروهای مورد نیاز و التزام عملی به قوانین و ولایت فقیه ، برای استخدام سپاه پاسداران اقدام نمایند. 
  • شرط حداقل معدل برای خانم ها 14 می باشد.
  • دارای شرایط جسمانی نظیر شرط قد حداقل 160سانتی متر
  • داشتن حجاب اسلامی

همانطور که ذکر شد، سپاه پاسدارن ، واجدین شرایط استخدامی را در مقاطع مختلف تحصیلی ، برای کادر ثابت سپاه جذب می کند. به همین دلیل ثبت نام برای هر یک از آن ها در زمان تعیین شده الزامی می باشد. برای اطلاع از زمان استخدام حتما با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید.

جهت مشاوره در زمینه استخدام با مدرک دیپلم در سپاه 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نحوه و زمان ثبت نام دانشگاه افسری امام علی 98

منابع آزمون افسری دانشگاه امام علی 98

در این مقاله منابع آزمون افسری دانشگاه امام علی 98 در اختیار داوطالبان قرار داده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 1 =