تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / مدارس / اخبار مدارس / اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 98
زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 98

جهت مشاوره در زمینه اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اسامی قبول شدگان آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 99 دو هفته بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی می باشد. کارنامه آزمون مدارس نمونه دولتی که توسط آموزش و پرورش اعلام شده است از طریق همین سایت قابل ملاحظه می باشد. اعلام نتایج به صورت اینترنتی می باشد و زمان تصحیح اوراق آزمون و بارگذاری نتایج در سایت هر استان متفاوت است. برای اطلاع از نحوه محاسبه نمرات آزمون نمونه دولتی کلیک نمایید.

دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند جهت دریافت کارنامه نتایج آزمون نمونه دولتی ، اعتراض به نتایج آزمون و ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 و یا سایر شماره تلفن های موجود با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

 

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 98

تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 98 در اواسط مرداد ماه 98 اعلام خواهد شد. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی مشخص نشده است ولی به محض اعلام از طریق همین مقاله منتشر خواهد شد. مطابق سال های گذشته نتایج آزمون نمونه دولتی بعد از نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اعلام می شود. نتایح به صورت اینترنتی در زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی منتشر می شود.

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 98- 99

داوطلبان گرامی مدارس نمونه دولتی می توانند برای مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق این مقاله وارد سایت شوند و نتایج آزمون را ملاحظه نمایند. در صورت وجود هر گونه مشکل در زمینه ملاحظه نتایج آزمون نمونه دولتی می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071614 و یا سایر شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تماس گرفته و کارنامه نتایج آزمون نمونه دولتی سال 98 را دریافت نمایید. دانش آموزانی که نامشان در لیست قبول شدگان آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد ، برای انجام ثبت نام در واحد های مدارس نمونه دولتی می بایست اصل و کپی صفحه اول شناسنامه خود را به همراه با دو قطعه عکس با سایز سه در چهار پرسنلی دانش آموز ، در موعد ثبت نام حضوری تحویل نمایند. در حال حاضر لینک ها فعال می باشد , به محض انتشار نتایج با کلیک بر روی استان مورد نظر خود می توایند نتایج را دریافت نمایید.

برای دریافت نتایج مدارس نمونه دولتی با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 98 – 99

دانش آموزانی که نامشان در لیست اسامی قبول شدگان نمونه دولتی وجود ندارد و قبول نشده اند می توانند در تاریخ مردادماه اعتراض خود را در سامانه ثبت نمایند و یا از طریق شماره تلفن های موجود در صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

تکمیل ظرفیت قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 98 – 99

بعد از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ، مدارس نمونه دولتی که دارای ظرفیت اضافه می باشند ، میزان ظرفیت خود را اعلام خواهند نمود و دانش آموزانی که نامشان در لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی و یا لیست افراد بایگانی شده می باشد ، می توانند در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند.

دانش آموزانی که قصد شرکت در تکمیل ظرفیت نمونه دولتی را دارند می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرند و مطابق لیست در این تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند.

دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند جهت دریافت کارنامه نتایج آزمون نمونه دولتی ، اعتراض به نتایج آزمون و ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071614 و یا سایر شماره تلفن های موجود تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاوره در زمینه اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نحوه ثبت نام در جشنواره دانش آموزی ابن سینا 98 - 99

نحوه ثبت نام در جشنواره دانش آموزی ابن سینا 98 – 99

نحوه ثبت نام در جشنواره دانش آموزی ابن سینا سال 98 – 99 و زمان …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 7 =