تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

اخذ دیپلم مجدد 99

آیا می توان در یک سال دو کنکور داد

جهت مشاوره در زمینه آیا می توان در یک سال دو کنکور داد

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این صفحه پاسخ این سوال که آیا می توان در یک سال دو کنکور داد را میخوانید. هر سال کنکور برای پذیرش دانشجویان بورسیه و غیر بورسیه از سوی سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود. برخی از داوطلبان تمایل به شرکت همزمان دو کنکور در یک سال و تحصیل در رشته و دانشگاه های مورد نظر خود می باشند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم شرایط ثبت نام دو کنکور در یک سال را شرح دهیم. برای مشاهده راهنما و شرایط ثبت نام کنکور سراسری روی لینک زیر کلیک نمایید:

clik راهنمای ثبت نام کنکور سراسری

clik شرایط ثبت نام کنکور سراسری

آیا می توان در یک سال دو کنکور داد- شرایط ثبت نام

برگزاری آزمون های عمومی دانشگاه ها برعهده سازمان سنجش آموزش کشور است. در مقطع کارشناسی کنکور سراسری ، کنکور دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور، دانشگاه و موسسات غیرانتفاعی ، کنکور هنر و زبان ، کاردانش و فنی و حرفه ایی برگزار می شود. همچنین دانشگاه علمی کاربردی هر سال از طریق کنکور و بدون کنکور به جذب دانشجو می پردازد. 

در مقطع کارشناسی 5گروه آزمایشی اصلی شامل انسانی، ریاضی، تجربی ، هنر و زبان وجود دارد. برخی از داوطلبان علاقمند به تحصیل همزمان دو رشته در یک دانشگاه و یا دانشگاه های مجزا دارند. شما می توانید در یک سال دو کنکور داد. به طور مثال می توانید در کنکور آزاد و کنکور سراسری که با هم ادغام شده است ، شرکت کرده و هم زمان داوطلب ورود به دانشگاه غیرانتفاعی و یا دانشگاه پیام نور نیز باشید. البته لازم است توجه داشته باشید که اگر در نوبت روزانه دانشگاه دولتی مورد پذیرش قرار بگیرید و مشمول استفاده از بورسیه دولتی و تحصیل رایگان باشید، مجاز به تحصیل همزمان با کنکور و یا بدون کنکور در هر یک از دانشگاه های پیام نور، آزاد، غیرانتفاعی و علمی کاربردی نیز خواهید بود. زیرا ورود به تمام این دانشگاه ها مشمول دریافت شهریه می باشد. شما امکان شرکت در دو کنکور در یک سال را خواهید داشت. ولی در هر سال فقط یک بار این امکان را دارید که در دانشگاه دولتی نوبت روزانه به تحصیل بپردازید. امکان ثبت نام در دو کنکور آزاد و پیام نور و تحصیل همزمان دو رشته در این دو دانشگاه را نیز دارید. داوطلبانی که تمایل به تحصیل هم زمان دو رشته در یک سال را دارند می توانند در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام ، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند. کارشناسان پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان خواهند بود.

برای اطلاع از خبر نهایی تغییر زمان کنکور سراسری کلیک کنید.

مشاوره ثبت نام کنکور 

داوطلبان عزیز کنکور سراسری، دانشگاه آزاد، پیام نور، علمی کاربردی و غیر انتفاعی میتوانند برای مشاوره ثبت نام کنکور با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس گرفته و مقالات آموزشی و اخبار مربوط به ثبت نام کنکور را در همین سایت مشاهده نمایند. پیشنهاد می دهیم حتما برای مشاهده اخبار کنکور 98 روی لینک های آبی داخل متن کلیک نمایید.

جهت مشاوره در زمینه آیا می توان در یک سال دو کنکور داد

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان

اعلام زمان مصاحبه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت دانشگاه فرهنگیان 99 اعلام شد. سازمان سنجش آموزش کشور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − پنج =