تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

شماره تماس از تلفن ثابت در استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۳

خانه / آزمون استخدام / آزمون استخدام آموزش و پرورش 98
آزمون استخدام آموزش و پرورش

آزمون استخدام آموزش و پرورش 98

جهت مشاوره در زمینه آزمون استخدام آموزش و پرورش 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون استخدام آموزش و پرورش با هدف جذب و گزینش نیروی مورد نیاز برگزار می شود. متقاضیان استخدام برای ثبت نام در آزمون ، حتما دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را مطالعه نمایند و از شرایط و ضوابط استخدام مطلع شوند. با اطلاع از زمان ثبت نام آزمون و دانلود رایگان منابع آزمون آموزش و پرورش آمادگی لازم برای قبولی را کسب نمایید. استخدام آموزش و پرورش برای دوره ابتدایی و بعد از آن هم برای جذب هنر آموز در شاخه های فنی حرفه‌ای و کار و دانش انجام می شود.

آزمون استخدام آموزش و پرورش سال 98

آزمون استخدام آموزش و پرورش در سال 98 یکی از راه های جذب و گزینش نیرو برای استخدام می باشد. معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش علاوه بر جذب نیرو از طریق برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش، از طریق کنکور نیز جذب نیرو دارد. لازم به ذکر است که با هدف جذب در دوره های یک ساله بعد از دریافت مجوز ، فرایند استخدام آموزش و پرورش آغاز می شود. برای اطلاع از “تاریخ و زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش  کلیک کنید.

آزمون استخدامی آموزش و پرورش صرفا برای یک دستگاه نیست و جذب نیرو و نحوه برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش  به این صورت است که متقاضیان سایر دستگاه های اجرایی نیز در بخش عمومی این آزمون شرکت می کنند و بین 15 تا 20 روز مهلت ثبت نام وجود دارد. برای اطلاع از “تاریخ و زمان برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش 98” کلیک کنید.

به نقل از هیئت رئیسه مجلس ، امسال 450میلیارد تومان اعتبار برای استخدام آموزش و پرورش در نظر گرفته شده است. بیش از 25000 نفر معلم حق التدریسی و پیش دبستانی استخدام می شوند. در سال 98 استخدام نیروی معلم و سرباز معلم و خرید خدمات آموزشی انجام می شود. جذب حق التدریس نیز انجام نمی شود. تبدیل وضعیت ها در آموزش و پرورش براساس آزمون استخدامی خواهد بود. مطابق با لایحه دولتی ، 2000میلیارد تومان برای اجرای طرح استخدامی آموزش و پرورش اختصاص داده شده است. کمیسیون مجلس، 1000 میلیارد دیگر نیز به این مبلغ اضافه کرد.

آزمون استخدام آموزش و پرورش

با توجه به توافقی که با سازمان امور اداری و سازمانی شده است، حداقل 55 هزار نفر استخدام آموزش و پرورش خواهند شد. لازم به ذکر است که چند درصد از نیروهای مذکور از طریق دوره یک ساله مهارت آموزی و مابقی از طریق دوره چهار ساله جذب خواهند شد. برای اطلاع از  “شرایط و ضوابط استخدام آموزش و پرورش کلیک کنید.

دانلود دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

برای دانلود دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش روی لینک زیر کلیک نمایید:

آموزش و پرورش دانلود دفترچه آزمون استخدام آموزش و پرورش

متقاضیان گرامی می توانند برای استخدام آموزش و پروش با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس حاصل فرمایند. کارشناسان پاسخگوی تمامی سوالات داوطلبان بوده و مراحل ثت نام در آزمون استخدامی را برای شما انجام خواهند داد.

جهت مشاوره در زمینه آزمون استخدام آموزش و پرورش 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۱۶۱۳_۲۳۰_۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان برگزاری آزمون اینترنتی استخدامی بخش خصوصی

زمان برگزاری آزمون اینترنتی استخدامی بخش خصوصی 98

زمان برگزاری آزمون اینترنتی استخدامی بخش خصوصی 98  از 26 آبان 98 خواهد بود. با …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + سه =