خانه / تحصیل در خارج / آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان
آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان

جهت مشاوره در زمینه آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان – آموزشگاه زبان خانی (KLS)

اولین شعبه آموزشگاه زبان خانی در سال 2012 تاسیس شد. آموزشگاه زبان KLS هم اکنون با دارا بودن شعبه هایی در خیابان آیت ا… کاشانی و خیابان کاج در منطقه 22 به برگزاری کلاس های زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه، ترکی استانبولی و … می پردازد. می توانید از طریق سایت این آموزشگاه در آزمون آنلاین تعیین سطج زبان شرکت کنید. برای ورود به سایت آموزشگاه خانی روی لینک زیر کلیک کنید:

click تعیین سطح انلاین زبان انگلیسی

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی- (KLS)

آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان با هدف تعیین سطح زبان و پیشرفت تحصیلی سطوح مختلف تحصیلی و ممیزی و ارزیابی سطح زبان انگلیسی برای سازمان ها و شرکت و … انجام می شود.

این آزمون آنلاین مهارت و تعیین سطح انگلیسی ، مطابق با تایید اتحادیه آزمون گیرندگان زبان است. بعد از تکمیل آزمون هر سطح انگلیسی ، گواهی آزمون انگلیسی را خواهید داشت. 

یادگیری زبان انگلیسی و ورود به دوره های آموزش زبان ، با تعیین سطح آغاز می شود. شناخت میزان مهارت و تسلط به زبان ، تعیین کننده سطح واقعی زبان آموزان است. نتایج آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی مطابق با استانداردهای تعیین شده برای تعیین سطح محاسبه می شود.

در حال حاضر بزرگترین مرکز آموزش زبان در غرب تهران ، آموزشگاه زبان خانی (KLS) است. پیشنهاد میدهیم حتما برای تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی رایگان به سایت این آموزشگاه مراجعه کنید:

click تعیین سطح انلاین زبان انگلیسی (KLS)

شرکت در آزمون های تعیین سطح آنلاین زبان انگلیسی راهی ساده و سریع برای سنجش سطح توانایی شما در زبان انگلیسی به صورت غیرحضوری است. سطوح مختلف زبان انگلیسی شامل سطوح متعدد در زبان انگلیسی تمامی کتب زبان انگلیسی مدرن و دانشکده های زبان انگلیسی است. معادل های دیگر در سیستم های ارزیابی و تعیین سطح زبان انگلیسی مواردی نظیر کمبریج ESOL، BULATS، IELTS و TOEFL می باشد.

اولین شعبه آموزشگاه زبان خانی در سال 2012 تاسیس شد. آموزشگاه زبان KLS به عنوان بزرگترین مرکز آموزش زبان در غرب تهران ، هم اکنون با دارا بودن شعبه هایی در خیابان آیت ا… کاشانی و خیابان کاج در منطقه 22 به برگزاری کلاس های زبان انگلیسی، آلمانی و فرانسه، ترکی استانبولی و … می پردازد. برای مشاوره تلفنی تعیین سطح انگلیسی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه آزمون آنلاین تعیین سطح زبان انگلیسی رایگان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

دانشگاه امام صادق

شرایط مصاحبه دانشگاه امام صادق 98 – 99

در این مقاله از شرایط مصاحبه دانشگاه امام صادق در سال 98 – 99 مطلع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *