تماس با برترین مشاوران کشور

شماره تماس از طریق تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

خانه / مدارس / آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

جهت مشاوره در زمینه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98 برای شناسایی دانش آموزان مستعد و تلاشگر، هر ساله و بصورت کشوری، توسط آموزش و پرورش برگزار می شود.

آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی

آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، در دو دسته مطرح می شود، که به شرح آن می پردازیم. یک نحوه طراحی سوالات تیزهوشان ششم به هفتم، سوالاتی با هدف استعداد تحلیلی است که شامل سوالاتی می باشد که منبع آن کتاب درسی نیست، و 20 درصد سوالات آزمون را به خود اختصاص می دهد. شیوه دیگر طراحی سوالات تیزهوشان ششم به هفتم، سوالاتی با هدف استعداد تحصیلی، که منبع آن دقیقا کتاب های درسی می باشد و 80 درصد سوالات آزمون تیزهوشان را تشکیل می دهد.

سوالات تیزهوشان ششم ابتدایی

حدود 30 درصد از سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی، از کتب درسی پایه پنجم ابتدایی مطرح می شود و حدود 70 درصد باقی مانده را کتاب های درسی پایه ششم ابتدایی، البته به غیر از سوالات درس تفکر و پژوهش که از کتاب پایه ششم، مطرح می گردد. در واقع شامل 70 سوال و 90 دقیقه زمان پاسخگویی می باشد. مطابق سال های پیش، افرادی که در این آزمون نمره قبولی کسب نمایند، می توانند در مدارس تیزهوشان به تحصیل بپردازند. سوالات آزمون بصورت چهار گزینه ای بوده و تنها یک گزینه صحیح وجود دارد و دانش آموز به ازای هر جواب درست 3 امتیاز مثبت و به ازای هر پاسخ غلط 1 امتیاز منفی کسب می نماید، اگر داوطلب بیشتر از یک گزینه را علامت بزند سوال غلط محسوب می شود. اگر پاسخ صحیح را نمیدانید به اصطلاح، پاسخ شانسی ندهید به این دلیل که آزمون دارای نمره منفی می باشد.

 

 

زمان و نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98 به صورت اینترتی و از طریق سایت Azmoon.medu.ir می باشد. زمان ثبت نام آزمون ششم ابتدایی 98 از اواخر بهمن ماه آغاز می شود و تا اوایل اسفند خواهد بود، برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام میتوانید و سهولت در ثبت نام اینترنتی، با  کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید. ثبت نام اینترنتی به صورت دو مرحله ای انجام می شود در مرحله اول، اطلاعات دانش آموزی متقاضی را وارد کرده و ثبت نام اولیه را انجام دهید. در مرحله دوم که احتمالا فروردین ماه است، دانش آموزانی که ثبت نام اولیه را انجام داده اند اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان می نمایند.

جهت مشاوره در زمینه آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سایت ثبت نام تیزهوشان البرز

سایت ثبت نام تیزهوشان چهارمحال و بختیاری azmoon.medu.ir

سایت ثبت نام تیزهوشان چهارمحال و بختیاری Amoon.medu.ir می باشد. در این مقاله توضیح کامل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *