تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / کنکور و انتخاب رشته / کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97-98
کارت ورود به جلسه کنکور

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97-98

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری، برای داوطلبان کنکور 97 الزامی می باشد. این کارت حاوی اطلاعات فردی داوطلب، آدرس حوزه امتحانی و گروه آزمایشی می باشد، پس برای ورود به جلسه امتحان ضروری می باشد. در این مقاله به بررسی نحوه ثبت نام کنکور، نحوه دریافت کارت ورود به جلسه و زمان دریافت کارت ورود به جلسه می پردازیم.

داوطلبان کنکور 97 -98 می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایند و کارت کنکور خود را دریافت نمایند.

نحوه و زمان توزیع کارت‌ ورود به جلسه کنکور 97

آغاز توزیع پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 در روزهای از سوم تا ششم تیر ماه 97 می باشد. کنکور سراسری 97 به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آخواهد شد. کارت ورود به جلسه آزمون سراسری در گروه‌های علوم ریاضی، علوم تجربی، علوم انسانی و زبان های خارجی و هنر در روزهای یکشنبه 97/04/03 تا چهارشنبه 97/04/06 بر روی سایت منتشر می شود. آزمون سراسری سال 97 در روزهای پنجشنبه و جمعه 7 و 8 تیر ماه 97 در 375 شهرستان و بخش و در 479 حوزه امتحانی برگزار خواهد شد. داوطلبانی که در دو یا سه گروه آزمایشی علاوه بر گروه آزمایشی شرکت کرده اند ملزم به دریافت دو یا سه کارت ورود به جلسه می باشند. توجه داشته باشید که جهت دریافت کارت ورود به جلسه موارد زیر مورد نیز می باشد:
1- شماره پرونده، کد رهگیری و شماره شناسنامه 2-کد ملی و سریال شناسنامه

داوطلبان گرامی می توانند جهت کسب راهنمایی در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون 97، با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایند.

زمان ثبت نام کنکور 97

تاریخ و زمان ثبت نام کنکور97 از 1 بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا 8 بهمن ادامه دارد. طبق روال سال های گذشته مهلت ثبت نام به مدت محدودی تمدید خواهد شد. البته توصیه ما به داوطلبان این است که ثبت نام خود را به زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور 97 موکول ننمایند و در اولین فرصت نسبت به ثبت نام کنکور سراسری اقدام نمایند.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 97

 ثبت نام کنکور سراسری از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود و کاملا به صورت اینترنتی می باشد. داوطلبان برای ثبت نام کنکور سراسری نیاز به کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی و کارت اعتباری یا همان شماره سریال 12رقمی دارند و بعد انجام ثبت نام کد رهگیری دریافت خواهند نمود که آن را تا زمان ثبت نام نگه خواهند داشت.

زمان برگزاری و اعلام نتایج کنکور 97

زمان برگزاری کنکور97 در روز های پنجشنبه و جمعه، 7 و 8 تیرماه برگزار می شود. توجه داشته باشید که کارت ورود به جلسه کنکور ۹۷ حدود یک هفته قبل از برگزاری کنکور ۹۷ توزیع می گردد. طبق روال هر ساله، زمان اعلام نتایج کنکور97 هم در مرداد ماه خواهد بود. نتایج نهایی کنکور 97 به احتمال زیاد در شهریور ماه اعلام خواهد شد.
داوطلبان گرامی می توانند جهت رفع هرگونه سوال و ابهام برای دریافت کارت ورود به جلسه و زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97 با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایند.
کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97-98
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تاثیر سهمیه مربیان در انتخاب رشته دکتری 98

منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر 98

در این صفحه از منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر 98 که برای کنکور سراسری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − دو =