تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه ها / اخبار دانشگاه ها / کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته
کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

توزیع کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 97 از 97/02/03 روز دوشنبه آغاز خواهد شد. زمان دریافت کارت آزمون کارسناسی ارشد ناپیوسته محدود می باشد و زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته پایان همین هفته می باشد. بنابراین در اولین فرصت نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته اقدام نمایید و شرکت کنندگان می توانند برای دریافت کارت ورد به جلسه آزمون کارشناسی ارشد و کسب راهنمایی در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 97 از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایند.

دریافت کارت ورد به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته 97

دریافت کارت ورد به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته 97 کارت شرکت در آزمون ارشد ناپیوسته ، حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون از روز دوشنبه 97/02/03 می باشد ، برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایید و یا از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرید تا کارشناسان کارت ورود جلسه را برای شما ارسال نمایند.

** داوطلبان باید بر اساس مشخصات شناسنامه‌ای و مشخصات ثبت‌نامی جهت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته توجه نمایند. در ضمن داوطلبانی که برای دو کدرشته متقاضی شدند باید علاوه بر کارت شرکت در آزمون کدرشته امتحانی اصلی برای دریافت کارت کدرشته دوم نیز اقدام کنند. برای شرکت در آزمون، همراه داشتن اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و کارت آزمون الزامی می باشد.  داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در خصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده کردند، لازم است از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرند تا مشکل رفع گردد.

** در صورتی که زبان خارجی مندرج در کارت با زبان خارجی داوطلب و ثبت‌نام انجام شده مغایرت داشته باشد و یا در رابطه با معلولیت (نابینا، کم بینا، ناشنوا، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی) اختلافی وجود داشته باشد، داوطلبان ملزم می باشند از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ساعت ۱۲ روز سه‌شنبه 97/02/04، از ساعت ۱۴ تا ۱۸ به به باجه رفع نقص مراجعه کنند. برای اطلاع از نشانی نزدیک ترین باجه های رفع نقص به خود می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

** اگر کارت داوطلب در زمینه دیگر اطلاعات دارای مغایرت بود، داوطلب حداکثر تا 97/02/07 باید از طریق سایت سنجش قسمت ویرایش اطلاعات اقدام کند.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 97

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 97 آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 97 در صبح و بعد از ظهر روز پنج شنبه و 6 اردیبهشت ماه 97 و صبح جمعه 97/02/07 در 132 کد رشته در 74 شهرستان و 177 حوزه امتحانی برگزار می‌شود. صبح پنج‌شنبه آزمون 33 کدرشته امتحانی با تعداد 354473 داوطلب و در بعداز ظهر پنج شنبه آزمون 64 کدرشته امتحانی با تعداد 107573 داوطلب و صبح جمعه آزمون 35 کدرشته امتحانی با تعدادد 588329 داوطلب برگزار می‌شود. هم زمان با برگزاری آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷، اولین مرحله آزمون بیست و سومین دوره المپیاد علمی دانشجویی کشور به شرح مندرج در بند ۲، اطلاعیه توزیع کارت برگزار می شود.

** روز و ساعت برگزاری آزمون، صبح‌ها ساعت ۷:۳۰ دقیقه و بعدازظهر از ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه است و درهای حوزه‌ امتحانی صبح‌ها راس ساعت ۷ و بعدازظهر ساعت ۱۴ بسته خواهد شد بنابراین پس از بسته شدن درب سالن های امتحانی از ورود داوطلبان به حوزه امتحانی ممانعت می شود.

 

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه علمی

ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 97

شروع ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد. متقاضیان ثبت نام در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)