تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / دانشگاه ها / اخبار دانشگاه ها / کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 98
کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 98

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

توزیع کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 در تاریخ 98/02/02 منتشر می شود. زمان دریافت کارت آزمون کارسناسی ارشد محدود می باشد و پیش از زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد خواهد بود. بنابراین در اولین فرصت نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد اقدام نمایید و شرکت کنندگان می توانند برای دریافت کارت ورد به جلسه آزمون کارشناسی ارشد و کسب راهنمایی در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد سال 98 از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایند.

دریافت کارت ورد به جلسه کارشناسی ارشد 98

دریافت کارت ورد به جلسه کارشناسی ارشد 98 حدود یک هفته پیش از برگزاری آزمون کارشناسی ارشد خواهد بود. کارت شرکت در آزمون ارشد  ، حاوی اطلاعات ثبت‌نامی، تاریخ و محل برگزاری آزمون می باشد ، برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه نمایید و یا از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرید تا کارشناسان کارت ورود جلسه را برای شما ارسال نمایند.

** داوطلبان باید بر اساس مشخصات شناسنامه‌ای و مشخصات ثبت‌نامی جهت دریافت کارت آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته توجه نمایند. در ضمن داوطلبانی که برای دو کدرشته متقاضی شدند باید علاوه بر کارت شرکت در آزمون کدرشته امتحانی اصلی برای دریافت کارت کدرشته دوم نیز اقدام کنند. برای شرکت در آزمون، همراه داشتن اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکسدار و کارت آزمون الزامی می باشد.  داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در خصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده کردند، لازم است از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرند تا مشکل رفع گردد.

** در صورتی که زبان خارجی مندرج در کارت با زبان خارجی داوطلب و ثبت‌نام انجام شده مغایرت داشته باشد و یا در رابطه با معلولیت (نابینا، کم بینا، ناشنوا، کم شنوا و معلول جسمی حرکتی) اختلافی وجود داشته باشد، داوطلبان ملزم می باشنددر زمان تعیین شده جهت رفع نقص، به باجه رفع نقص مراجعه کنند. برای اطلاع از نشانی نزدیک ترین باجه های رفع نقص به خود می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایید.

** اگر کارت داوطلب در زمینه دیگر اطلاعات دارای مغایرت بود، باید از طریق سایت سنجش و قسمت ویرایش اطلاعات اقدام نماید.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد 98 در اردیبهشت ماه می باشد برای اطلاع از زمان دقیق آزمون کارشناسی ارشد روی لینک زیر کلیک نمایید:

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98

 

آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد سال 98 در کد رشته های متعدد و در 74 شهرستان و 177 حوزه امتحانی برگزار می‌شود.

**داوطلبان در روز و ساعت برگزاری آزمون، و پیش از زمان بسته شدن درهای حوزه‌ امتحانی در محل حضور داشته باشند در غیر این صورت از ورود داوطلبان به حوزه امتحانی ممانعت می شود.

 

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

معرفی دانشگاه علوم پزشکی کاشان 98

قصد داریم به معرفی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در سال 98 بپردازیم. دانشگاه علوم پزشکی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =