تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / دانشگاه ها / دانشگاه های علمی و کاربردی / کاربرگ 101 – لینک دانلود کاربرگ 101 علمی کاربردی
ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی

کاربرگ 101 – لینک دانلود کاربرگ 101 علمی کاربردی

جهت مشاوره در زمینه کاربرگ 101 – لینک دانلود کاربرگ 101 علمی کاربردی

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کاربرگ 101 ویژه شاغلین دانشگاه علمی کاربردی است. لینک دانلود کاربرگ 101 علمی کاربردی سال 97- 98 در این صفحه قرار داده شده است. قصد داریم شرایط پذیرش افراد شاغل در دانشگاه علمی کاربردی و حذف سهمیه شاغلین در برخی از رشته ها را شرح دهیم.

لینک دانلود کاربرگ 101 علمی کاربردی- کاربرگ شاغلین

برای دریافت کاربرگ 101 دانشگاه علمی کاربردی روی لینک زیر کلیک نمایید:

کابرگ 101 علمی کاربردیدانلود کابرگ 101 علمی کاربردی سال 97-98

 

شرایط شاغلین در دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی برای تحصیل همزمان شاغلین شرایط ویژه ای تعیین کرده است و شاغلین لازم است علاوه بر ارائه گواهی شاتغال به خدمت و گواهی موافقت به تحصیل ، کاربرگ 101 ویژه سهمیه شاغل دانشگاه علمی کاربردی را در همین صفحه دانلود نمایند.

اگر از شاغلین ارگان هایی نظیر نیروهای مسلح و … می باشید، لازم است گواهی اشتغال به خدمت ارائه نمایید و گواهی موافقت به تحصیل از سوی ارگان محل خدمت خود داشته باشید.

اگر در سازمان ها و وزارتخانه درحال خدمت می باشید، لازم است گواهی اشتغال به خدمت و تایید مقام ارشد اجرایی سازمان محل تعهد به خدمت را داشته باشید.

داوطلبان شاغل ، ملزم می توانند بعد از انتخاب گروه و زیر گروه آموزشی، باتوجه به کد رشته محل های مربوط ، حداکثر 30 کد رشته محل (مرتبط با زمینه شغلی ایشان) که دارای ظرفیت پذیرش شاغل باشد انتخاب نمایند و نیز با توجه به جنس پذیرش و علاقمندی انتخاب های خود را اولویت بندی نمایند،  انتخاب رشته از دیگر جداول برای این داوطلبان شاغل غیر مجاز می باشد.

دانشگاه علمی کاربردی

حذف برخی از رشته شغل های علمی کابردی از سهمیه شاغلین

 رئیس دانشگاه جامع علمی، کاربردی اعلام کرد از سال تحصیلی 98-99 سهمیه پذیرش شاغلین در برخی رشته شغل های این دانشگاه حذف می شود تا دانش آموختگان بیشتری از دبیرستان ها و هنرستان ها جذب دانشگاه علمی کاربردی شوند. باید با ظرفیت سازی در رشته های تحصیلی زمینه ای فراهم کنیم که دانشجویان براساس تخصص و علاقه خود بتوانند شغل خود را انتخاب کنند.
از مجموع دانش آموختگان دانشگاه علمی کاربردی 75 درصد شاغل می شوند که از این تعداد 25 درصد قبل از ورود به دانشگاه شاغل بوده اند و 50 درصد دیگر بعد از دانش آموختگی از این دانشگاه شاغل شده اند. همه تلاش دانشگاه این است که دانشجویانی تربیت کند که بعد از فراغت از تحصیل، کارآفرینان اشتغالزا باشند.
سال گذشته 36000 نفر متقاضی تدریس در دانشگاه علمی کاربردی بودند که بعد از بررسی دقیق سوابق و دانش آنان پس از مصاحبه 8000 نفر جذب این دانشگاه شدند. ارزیابی مدرسین فعلی دانشگاه نیز در دستور کار قرار گرفته که تا ارتقای سطح دانش مدرسین استمرار خواهد داشت.
800 برنامه درسی سه مقطع تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی هم اکنون در حال بررسی میباشد که بسیاری از این برنامه ها باید تفکیک یا ادغام شود یا از بین آنها برنامه های بین رشته ای ایجاد شود.

برای مشاوره در زمینه حذف برخی از رشته ها از سهمیه شاغلین و نحوه تکمیل کاربرگ 101 علمی کاربردی ، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

 

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه کاربرگ 101 – لینک دانلود کاربرگ 101 علمی کاربردی

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی

آغاز زمان ثبت نام وام دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی توسط سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =