تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / بدون کنکور / پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور 97
اعلام نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور 97

جهت مشاوره در زمینه پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در سال تحصیلی 97-98 امکانپذیر است؟ رشته پزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته ها در گروه آزمایشی تجربی می باشد، تعداد بسیاری از داوطلبان با هدف قبولی در رشته پزشکی و کسب جایگاه اجتماعی مناسب و درآمد بالا ، سال ها تلاش کرده و مدتی را پشت کنکور می مانند ، سوالی که برای داوطلبان و علاقمندان رشته های پزشکی وجود دارد این است که آیا امکان تحصیل بدون کنکور در دانشگاه آزاد وجود دارد، و یا آیا راهی برای تحصیل پزشکی بدون کنکور وجود دارد؟ خبر خوب این است که علاقمندان به تحصیل بدون کنکور پزشکی و پیراپزشکی امکان تحصیل در این رشته ها را خواهند داشت، لازم به ذکر است که ارزش مدرک صادر شده برای فارغ التحصیلان رشته پزشکی بدون کنکور با ارزش مدرک فارغ التحصیلان رشته پزشکی با کنکور برابر می باشد و تمامی دانشجویان از امکانات مشابه در دانشگاه برخوردار خواهند بود. برای ثبت نام در رشته پزشکی بدون کنکور لازم است از مدارک مورد نیاز و شرایط تحصیل بدون کنکور پزشکی و لیست رشته های بدون کنکور پزشکی مطلع باشید.

پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور برای کسب اطلاع بیشتر روی لینک های آبی زیر کلیک نمایید: رشته های بدون کنکور پزشکی ، شهریه پردیس خودگردان پزشکی 97 ،شهریه پردیس خودگردان پزشکی دانشگاه شهید بهشتی 97

داوطلبان تحصیل بدون کنکور در رشته های پزشکی و پیراپزشکی می توانند جهت انجام ثبت نام بدون کنکور ، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور ، با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایند.

ارائه مدارک لازم جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 در مقاطع مختلف دانشگاه آزاد بدون کنکور در رشته های متعدد، برای پذیرش دانشجو الزامی می باشد. مدارک لازم جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در ذیل ذکر گردیده است. برای اطلاع از شهریه دانشگاه آزاد 97 – 98 در مقاطع و رشته های مختلف کلیک نمایید.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

ثبت نام پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

درحال حاضر دانشگاه آزاد به ارائه بیش از 95درصد از رشته ها، به صورت بدون کنکور نموده است. رشته پزشکی جزء این 95درصد نمی باشد، امکان تحصیل بدون کنکور در رشته های پیراپزشکی در دانشگاه آزاد وجود دارد. در حال حاضر دانشگاه های متعدد علوم پزشکی در سراسر ایران ، از جمله برترین دانشگاه های کشور نظیر دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه تهران و…، با شرایط خاص ، 80درصد از ظرفیت خود را به پذیرش بدون کنکور دانشجو اختصاص داده اند؛ و علاقمندان به تحصیل در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و … می توانند با خرید صندلی در دانشگاه مورد علاقه خود به تحصیل بدون کنکور بپردازند، برای کسب اطلاعات درمورد نحوه خرید صندلی پزشکی ، از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان تماس حاصل فرمایید:

توجه!

برای اطلاع از شرایط ثبت نام رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور پزشکی با شرایط خاص در دانشگاه های مختلف علوم پزشکی ایران و خارج از کشور از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرید.

امکان تحصیل پزشکی بدون کنکور با هزینه های مختلف و مناسب در خارج از کشور (نظیر دانشگاه مدرن هنگ کنگ و…) وجود دارد، علاقمندان به تحصیل در خارج می توانند جهت کسب مشاوره تحصیل بدون کنکور پزشکی در خارج از کشور با شماره تلفن های موجود تماس حاصل فرمایند.

 

پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور 97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری 98

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری 98 را در همین صفحه دانلود نمایید. آزمون کارشناسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 1 =