تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / مدارس / اخبار مدارس / هزینه ثبت نام و شهریه دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98
هزینه ثبت نام و شهریه دبیرستان انرژی اتمی

هزینه ثبت نام و شهریه دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام و شهریه دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

میزان هزینه ثبت نام و شهریه دبیرستان انرژی اتمی در سال تحصیلی 97 – 98 چقدر می باشد؟ شهریه دبیرستان انرژی اتمی دوره اول ، شهریه دبیرستان انرژی اتمی دوره دوم و… چقدر می باشد؟ در این مقاله قصد داریم میزان شهریه دبیرستان پرمتقاضی انرژی اتمی را که از امکانات آموزشی بسیار مناسبی برخوردار می باشد، مورد بررسی قرار دهیم.

متقاضیان گرایم جهت رفع هرگونه ابهام و سوال و انجام ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی ، و اطلاع از نحوه طراحی سوالات آزمون ورودی این دبیرستان، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 ، بدون شماره گیری کد از سراسر کشور تماس حاصل فرمایند. علاقمندان به تحصیل در دبیرستان انرژی اتمی ، برای کسب اطلاعات کامل در رابطه با ثبت نام و ادامه تحصیل در این دبیرستان روی لینک های زیر کلیک نمایند

هزینه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98

سوالی که برای اغلب داوطلبان تحصیل در مدارس مقطع دبیرستان انرژی اتمی وجود دارد این است که هزینه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی چقدر می باشد؟این دبیرستان اقدام به انجام پیش ثبت نام می نماید ؛ هزینه پیش ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی ، مربوط به هزینه ثبت نام آزمون ورودی انرژی اتمی می باشد ، که می بایست از طریق کارت های عضور شتاب به میزان 300000 ریال (30هزار تومان) به حساب دبیرستان انرژی اتمی واریز گردد. درصورتی که امکان پرداخت از طریق کارت بانکی را ندارید ، لازم است وجه ثبت نام را به شماره حساب دبیرستان انرژی اتمی واریز نمایید و شماره فیش واریزی را در سامانه ثبت نام دبیرستان ، در بخش انتخاب خدمات پرداخت درج نمایید. برای اطلاع از شماره حساب مربوط به هزینه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان انرژی اتمی ، با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس بگیرید ،کارشناسان پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

میزان شهریه دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98

میران شهریه دبیرستان انرژی اتمی و هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان انرژی اتمی به اطلاع متقاضیان می رسد. دبیرستان انرژی اتمی جزء مدارس غیر دولتی می باشد و از لحاظ امکانات آموزشی در حد مدارس تیزهوشان است. یکی از شرایط تصیل در این دبیرستان پرداخت شهریه می باشد. پرداخت شهریه شامل پایه دهم  ،یازدهم و دوازدهم به شرح ذیل می باشد.

شهریه دبیرستان انرژی اتمی پایه دهم |پایه یازدهم | پایه دوازدهم

شهریه مدارس مقطع دبیرستان انرژی اتمی در هر منطقه متفاوت می باشد، مدارس انرژی اتمی در شهرها و مناطق مختلف به نسبت امکانات آموزشی که ارائه می نمایند، تعرفه های مخصوص به خود را دارند. شهریه مدارس انرژی اتمی به دلیل کیفیت سطح بالای آموزشی ، نسبت به سایر مدارس غیردولتی و تیزهوشان بالاتر می باشد. امکانات و ساعات آموزشی در دبیرستان های انرژی اتمی بیشتر می باشد و بالاتر بودن شهریه در چنین شرایطی بدیهی می باشد و داوطلبان بسیاری متقاضی تحصیل در این مدارس بوده و با ثبت نام در آزمون دبیرستان انرژی اتمی به رقابت می پردازند. به طور مثال میزان حداقل شهریه در منطقه 6 تهران 7,950,000 می باشد. همانطور که گفتیم میزان شهریه در هر منطقه با توجه به امکانات متفاوت است بنابراین متقاضیان تحصیل در این دبیرستان می توانند برای اطلاع از میزان امکانات هر دبیرستان در هر منطقه از هر شهر ، و میزان شهریه هر یک از دبیرستان های انرژی اتمی ، از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایند.

متقاضیان تحصیل دردبیرستان می توانند برای اطلاع از میزان امکانات هر دبیرستان در هر منطقه از هر شهر ، و میزان شهریه هر یک از دبیرستان های انرژی اتمی در کشور ، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 ، بدون شماره گیری کد از سراسر کشور ، تماس حاصل فرمایند.

 

 

 

هزینه ثبت نام و شهریه دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه هزینه ثبت نام و شهریه دبیرستان انرژی اتمی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تکلیف پشت کنکوری های 98 برنامه ریزی برای کنکور 98

تکلیف پشت کنکوری های 98 | برنامه ریزی برای کنکور 98

در این صفحه از نکات مهم کنکور 98 و اینکه تکلیف پشت کنکوری های 98 …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفت =