تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور و انتخاب رشته / رشته های دانشگاهی انسانی / نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش
نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نرم افزار تخمین رتبه سراسری سازمان سنجش حاوی کارنامه های کنکور می باشد و در واقع نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش که دارای کارنامه های کنکور سراسری سال های اخیر می باشد که به صورت مدون برای تخمین رتبه کنکور جمع آوری شده و از طریق نرم افزار تخمین رتبه در اختیار داوطلبان کنکور قرار گرفته است. در این مقاله استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش و انواع رتبه های کنکور سراسری 97 را شرح خواهیم داد. برای اطلاع از تاثیر معدل در کنکور 97 کلیک نمایید.

دانلود نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش 

همانطور که گفتیم نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش حاوی اطلاعات مهمی می باشد و در واقع نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش دارای کارنامه های کنکورهای سراسری سال های اخیر می باشد که به صورت مدون جمع آوری شده است. داوطلبان می توانند با انتخاب سهمیه منطقه ای، رشته ی شرکت کنندگان، سال کنکور و محدوده ی رتبه تعداد بیشماری کارنامه ی واقعی از کنکور سال های گذشته را مشاهده خواهید کرد. جهت تخمین رتبه کنکور خود درصدهای مورد نظر را با مشخصات دقیق در نرم افزار وارد نمایید. برای دریافت رایگان نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش ، اطلاع از رتبه کنکور خودتان و یا اطرافیانتان و در صورت نیاز به کسب راهنمایی در زمینه استفاده از این نرم افزار می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 و یا سایر شماره تلفن های موجود در همین مقاله تماس حاصل فرمایید. در حال حاضر داوطلبان بسیاری از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری 97- 98 استفاده می نمایند به این دلیل که به وسیله درصدی های حدودی خود به وسیله نرم افزار تخمین رتبه سازمان سنجش یک درک حدودی از رتبه خود در کنکور سراسری 97- 89 کسب می نمایند و  قادر خواهند بود با استفاده از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری 97 که ما در اختیار داوطلبان قرار داده ایم ، یک انتخاب رشته حدودی انجام دهند که قطعا کمک بسیاری به داوطلبان خواهد کرد و به این دلیل مورد استقبال داوطلبان کنکور سراسری 97 قرار گرفته است. توصیه ما به داوطلبان کنکور 97- 98 این است که حتما مقالات مربوط به تاثیر سهمیه ایثارگران و جانبازان در انتخاب رشته کنکور سراسری 97  ، تخمین رتبه کنکور سراسری برای دارندگان سهمیه جانبازان ، انتخاب رشته کنکور سراسری 97 ، میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری 97 و برنامه ریزی درسی برای داوطلبان کنکور سراسری 97 را در همین سایت مطالعه نمایند.

برای تخمین رتبه کنکور سراسری کلیک نمایید.

 

انواع رتبه های کنکور سراسری در تخمین رتبه کنکور

انواع رتبه های کنکور سراسری در تخمین رتبه کنکور که شامل رتبه در منطقه ، رتبه کشوری ، رتبه در سهمیه و رتبه های زیر گروه می باشد به شرح زیر می باشد، برای اطلاع از انواع سهمیه های کنکور97 کلیک نمایید.

  • مفهوم رتبه در منطقه کنکور درکنکور سراسری سازمان سنجش سه منطقه 1 الی 3 وجود دارد که دانش آموز هنگام ثبت نام اولیه در سایت سازمان سنجش خود را در جامعه آماری یکی از آن مناطق ثبت می کند. رتبه در منطقه به معنای کسب توانایی علمی دانش آموز در جامعه آماری آن منطقه می باشد. مثلا دانش آموزی رتبه 3560 در منطقه 2 اخذ کرده است و تعداد افراد شرکت کننده در آن منطقه به عنوان مثال 100000 نفر بوده و از این تعداد 50000 نفر از طرف سازمان سنجش مجاز به انتخاب رشته شده اند، بنابراین دانش آموز مذکور، نفر 3560ام از تعداد نفرات 50000ام مجاز به انتخاب رشته در منطقه 2، خواهد بود.
  • مفهوم رتبه کشوری کنکور : رتبه کشوری نشان دهنده وضعیت داوطلب نسبت به جامعه آماری کل شرکت کنندگان مجاز به انتخاب رشته در گروه آزمایشی انتخابی است.
  •  مفهوم رتبه زیرگروه کنکور : در هر گروه آزمایشی با توجه به تفاوت ضرایب دروس امتحانی چند زیر گروه تعریف شده است که هرکدام از داوطلبان در آنها رتبه های متفاوتی کسب نموده اند. مثلا داوطلبان شرکت کننده در رشته ریاضی نسبت به پاسخگویی به یکی از دروس اختصاصی در دو زیر گروه 1 و 2 ، دو رتبه متفاوت خواهند دید. اگر به سوالات درس مورد نظر جواب داده باشند رتبه زیر گروه 2 کمتر از رتبه زیر گروه 1 خواهد بود.
  •  مفهوم رتبه در سهمیه کنکور : شرکت کنندگان در آزمون سراسری عضو گروه خانواده های شاهد یا ایثارگر و یا رزمندگان وجود دارد ، رتبه های این افراد نیز به تعداد شرکت کنندگان در سهمیه خودشان در کارنامه است. به طور مثال رتبه داوطلبی در سهمیه شاهد 50 شده و آخرین نفر مجاز به انتخاب رشته در این سهمیه 8000 است ، این دانش آموز ، نفر 50ام از تعداد 8000 نفر مجاز به انتخاب رشته در سهمیه شاهد است.

برای دریافت رایگان نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش ، اطلاع از رتبه کنکور خودتان و یا اطرافیانتان و در صورت نیاز به کسب راهنمایی در زمینه استفاده از این نرم افزار می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 و یا سایر شماره تلفن های موجود در همین مقاله تماس حاصل فرمایید.

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش
3.5 (70.77%) 13 votes

جهت مشاوره در زمینه نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری سازمان سنجش

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد سال 97 از طریق این اطلاعیه منتشر می …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =