تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / آزمون استخدام / نحوه ثبت نام آزمون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 97
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

نحوه ثبت نام آزمون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 97

جهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام آزمون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

از تاریخ 97/07/29 زمان ثبت نام آزمون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی آغاز شد. این مقاله راهنمای نحوه انجام ثبت نام آزمون جذب مدرس معارف اسلامی دانشگاه علمی کاربردی سال 97 است با استفاده از این مقاله آموزشی می توانید در آزمون جذب مدرس علمی کاربردی شرکت نمایید و در صورت نیاز به کسب راهنمایی از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرید و ثبت نام نمایید. برای اطلاع از زمانبندی آزمون جذب مدرس علمی کاربردی و مشاهده منایع آزمون جذب مدرس علمی کاربردی همین لینک  هایآبی را انتخاب نمایید.

 

برای ثبت نام آزمون جذب مدرس علمی کاربردی کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام آزمون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 97

 • ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون : برای ویرایش اطلاعات از بخش مربوطه که در منوی سمت راست می باشد اقدام نمایید:

زمان جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی

 • در طول انجام مراحل ثبت نام توجه داشته باشد که روی دکمه Back مرورگر کلیک نکنید و باز کردن بیش از یک صفحه مرورگر روی کامپیوتر خود جدا خودداری کنید.
 • در صورتی که در مراحل ثبت نام در سیستم به مشکلی برخورد کردید، پنجره های مرورگر را ببندید و مجددا تلاش نمایید اگر مشکل برطرف نشد از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرید.
 • ثبت نام زمانی تکمیل می شود که در انجام مراحل ثبت نام از سیستم، شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری ثبت نام 15 رقمی دریافت کرده باشید.
 • داوطلبان باید سریال ثبت نام 12 رقمی آزمون تعیین صلاحیت مدرسان دروس معارف اسلامی متقاضی تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی  سال 97 به مبلغ 500/000 ریال معادل پنجاه هزار تومان و کارت علاقمندی به مبلغ 200/000 ریال معادل بیست هزار تومان در صورت نیاز به انتخاب گرایش امتحانی دوم را از قسمت خرید کارت تهیه کنند.
 • هزینه خرید کارت : برای ثبت نام آزمون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی در صورت انتخاب یک گرایش مبلغ 500.000 (پانصد هزار) ریال و در صورت انتخاب دو گرایش مبلغ 700.000 (هفتصد هزار) ریال، به عنوان هزینه ثبت نام به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب پرداخت و نسبت به تکمیل تقاضانامه ثبت نام جذب مدرس و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام کنند.

نکات مهم

 • این اطلاعیه ثبت نام را بطور کامل مطالعه نمایید.
 • حتما شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در اطلاعیه ثبت نام را داشته باشند. در غیر این صورت حق ثبت نام و شرکت در آزمون را ندارند. برای مطالعه ، شرایط، (شرایط ثبت نام آزمون جذب مدرس علمی کاربردی را انتخاب نمایید)
 • داوطلبان لازم است در درج کد ملی، نام خانوادگی و نام، مشخصات شناسنامه‌ای، ارسال عکس و تمامی اطلاعات لازم دیگر دقت نمایند ثبت اطلاعات اشتباه تخلف محسوب می شود.
 • در پایان ثبت‌نام اینترنتی تأیید صحت اطلاعات ارسالی به عهده شخص داوطلب می‌باشد، لذا دقت و توجه کافی در این خصوص به عمل آید.
 • برای انجام ثبت نام می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید، کارشناسان مراحل ثبت نام را برای شما انجام می دهند.
 • داوطلبان پس از تکمیل تقاضانامه و دریافت کد پیگیری یک نسخه پرینت تهیه نمایند.
 • داوطلبان لازم است اطلاعات کارت اعتباری، شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام را تا اعلام نتایج نهایی آزمون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی نزد خود حفظ نمایند.
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه نحوه ثبت نام آزمون جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان و مکان مصاحبه عملی شفاهی تصدی منصب قضا

زمان مصاحبه آزمون استخدام اداری قوه قضاییه 98

جزئیات صدور ابلاغ انشایی و زمان مصاحبه آزمون استخدام اداری قوه قضاییه 98 برای پذیرفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =