تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور و انتخاب رشته / اخبار انتخاب رشته و کنکور سراسری / نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان
تاثیر سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان در کنکور

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان در این مقاله به اطلاع متقاضیان گرامی می رسد و اطلاعات مفیدی در رابطه با تاثیر سهمیه 5 درصدی ایثارگران و تاثیر سهمیه 25 درصدی ایثارگران، تخفیف و یا تحصیل رایگان با سهمیه ایثارگران و جانبازان، افزایش سهمیه ورود ایثارگران و جانبازان در کنکور 97 – 98 کسب خواهید نمود. همانطور که می دانید اطلاعیه ای از سوی سازمان درباره اعمال سهمیه 5 درصد ایثارگران موضوع ماده 90 قانون برنامه 5 ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور، منتشر گردید و مبنی بر ایجاد و اعمال سهمیه ۵ درصد برای جانبازان با جانبازی کمتر از ۲۵ درصد، همسر و فرزندان آنان و همچنین همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل ۶ ماه مدت حضور داوطلبانه در جبهه در کنکور سراسری، داوطلبان واجد شرایط می توانند با استفاده از این سهمیه علاقمندی خود را اعلام نمایند. برای اطلاع از شرایط استفاده مجدد از سهمیه ایثارگران در کنکور 98 کلیک نمایید.

لازم به ذکر است که مجلس شورای اسلامی با افزایش سهمیه ورود ایثارگران در کنکور و دانشگاه ه ها از  ۲۵ درصد به ۳۰ درصد موافقت نموده است و ورود با 5 درصد سهمیه اختصاصی برای همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به 30 درصد افزایش یافت و اگر سهمیه 25 درصد ایثارگران تکمیل نشود و 5 درصد سهمیه اختصاصی همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه برای متقاضیان دارای شرایط مکفی نباشد، دولت مانده ظرفیت خالی 25 درصد ایثارگران را مازاد بر 5 درصد مذکور به همسران و فرزندان جانبازان زیر 25 درصد و همسران و فرزندان رزمندگان دارای حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه را که دارای شرایط می باشند، اختصاص می دهد. کلیات مصوبه سهمیه ایثارگران به تصویب رسیده است و جزئیات در حال بررسی در کمیسیون می باشد و برای تعیین تکلیف نهایی باید جمع بندی نهایی اعلام گردد، متقاضیان می توانند برای اطلاع از نتایج بررسی، تایید نهایی اصلاحیه و صحن علنی مجلس و مشاوره در رابطه با شرایط استفاده از سهمیه ایثارگران و جانبازان از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایند. این یعنی احتمال تایید و یا تغییر در این مصوبه وجود خواهد داشت. وجود تمام تغییرات احتمالی بستگی به تایید نهایی اصلاحیه و صحن علنی مجلس دارد.

متقاضیان گرامی می توانند جهت اطلاع از شرایط استفاده از سهمیه 5 و 25 درصدی ایثارگران و جانبازان ، اطلاع از میزان تخفیف تحصیل در دانشگاه ها و دریافت کد پیگیری 12 رقمی ، از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایند.

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی و تخفیف و تحصیل رایگان در دانشگاه ها

امکان تحصیل با تخفیف و یا رایگان برای ایثارگران، در دانشگاه هایی که شهریه اخذ می نمایند،برای داوطلبانی که از سهمیه 5 درصدی ایثارگران و سهمیه ایثارگران 25% استفاده می نمایند، بنابر مصوبات و کسب شرایط لازم  از 30 تا 100 درصد تخفیف در دانشگاه های شبانه، آزاد، پیام نور و غیرانتفاعی و پردیس های خودگردان بهره مند خواهند شد.

توجه داشته باشید که پیرو اعلام سازمان سنجش همسران و فرزندان جانبازان زیر 25% و یا رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه باید  با استفاده از کد پیگیری  12 رقمی آمادگی خود را برای برخورداری از این سهمیه اعلام نمایند. برای دریافت کد 12 رقمی از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور ، با شماره ده رقمی 9099071611 تماس حاصل فرمایید.

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان برای اطلاع از معافیت فرزندان و اطرافیان جانبازان از سربازی کلیک نمایید.

نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه نحوه اعمال سهمیه 25 درصدی ایثارگران و جانبازان

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رتبه لازم در سهمیه ایثارگران برای پزشکی

رتبه لازم در سهمیه ایثارگران برای پزشکی کنکور 98

اطلاع از رتبه لازم در سهمیه ایثارگران برای پزشکی در کنکور 98 به داوطلبان مشمول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =