تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم به این خاطر برای والدین و دانش‌آموزان مهم تلقی می‌شود که دانش‌آموزان در این دوره تحصیلی بایستی برای ورود به دانشگاه آماده شوند. به والدین توصیه می‌شود به منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 توجه ویژه داشته باشند از این جهت که این مهم راه ورود دانش‌آموزان به مدارس برتر کشور در این دوره حساس تحصیلی را برای فرزندان‌شان تسهیل می‌کند. موفقیت دانش‌آموزان در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 بیش از هر چیز وابسته به شناخت درست منابع آزمون و اطلاع داشتن از مواد درسی آزمون نمونه دولتی، نحوه سوالات و ضرایب درس‌های مختلف است. در این مقاله در مورد منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 برای والدین و دانش‌آموزان به طور مفصل توضیح داده می‌شود.

منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

در مورد منابع آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 باید به والدین و دانش‌آموزان گفت که سوالات این آزمون از محتوای درس‌های پایه نهم دانش‌آموزان طرح می‌شود. کتاب‌های درسی پایه نهم اصلی‌ترین منابع آزمون نمونه دولتی 97-98 برای ورود به پایه دهم هستند. اما لازم است به این نکته توجه کنیم که مطالب مورد بحث در کتاب‌های درسی همیشه برای دانش‌آموزان به طور کامل مفهوم نیست پس دانش‌آموزان برای درک کامل محتوای کتاب‌های درسی نیازمند این هستند که نحوه بیان جدیدی برای‌شان مطالب را توضیح دهد. این نحوه بیان جدید می‌تواند به شیوه‌های مختلفی مانند کلاس خصوصی، کتاب‌های کمک درسی و غیره قابل دست‌یابی باشد و به با در نظر گرفتن وقت و هزینه، به نظر می‌رسد که کتاب‌های کمک آموزشی برای دانش‌آموزان مناسب‌تر است پس دانش‌آموزان برای تسلط به کتاب‌های درسی خود در پایه نهم نیازمند کتاب‌های کمک آموزشی‌اند که روند درک و تسلط بر محتوای کتاب‌های درسی را برای آن‌ها ساده‌تر می‌کنند و اما باید به مورد توجه داشت که همه‌ی کتاب‌های کمک آموزشی این مهم را برای دانش‌آموزان فراهم نمی‌کنند و این نکته در اینجا اهمیت می‌یابد که چه کتاب‌های کمک آموزشی برای دانش‌آموزان پایه نهم برای آمادگی برای آزمون نمونه دولتی 97-98 مناسب است. انتخاب کتاب‌های کمک آموزشی باید با دقت انجام شود چرا که وقت محدود این اجازه را به دانش‌آموزان نمی‌دهد که تعداد زیادی از کتاب‌های کمک آموزشی را مورد مطالعه قرار دهند. انتخاب کتاب‌های کمک آموزشی مناسب می‌تواند به کمک مشاوران تخصیلی خبره صورت بگیرد. کتاب‌های کمک آموزشی که می‌توانند برای دانش‌آموزان متقاضی شرکت در آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 مفید باشند، مبتکران و خیلی سبز درس ادبیات فارسی، پرسمان گاج برای عربی، سیر تا پیاز گاج و اندیشمندان برای درس ریاضی، کتاب مبتکران نیز برای درس علوم است. برای دیگر کتاب‌های درسی نیز کتاب‌های جامع تیزهوشان، مبتکران و خیلی سبز به دانش‌آموزان پایه نهم توصیه می‌شود. هم‌چنین والدین می‌توانند با کمک مشاوران تحصیلی برنامه‌ریزی صحیحی را برای مطالعات فرزند خود تهیه کنند که به آمادگی دانش‌آموزان برای شرکت در آزمون کمک می‌کند. رجوع به مشاور برای برنامه‌ریزی تحصیلی این امکان را برای دانش‌آموزان فراهم می‌کند که با برنامه دقیق‌تر به طور مفید از وقت خود استفاده کنند و احتمال موفقیت خود را در آزمون ورودی نمونه دولتی 97-98 فراهم کنند.

مواد درسی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

شناخت مواد درسی آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 از اولویت‌های شروع آمادگی برای این آزمون است. دانش‌آموزان بایستی این دقت را داشته باشند که سوالات آزمونه نمونه دولتی نهم به دهم از کتاب‌های درسی پایه نهم دانش‌آموزان طرح می‌شود. سوالات آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 از درس‌های پیام‌های آسمانی، فارسی، عربی، علوم اجتماعی (جغرافیا، تاریخ و مدنی)، زبان انگلیسی، علوم تجربی و ریاضیات طرح می‌شود. در جدول زیر تعداد سوالات مربوط به هر درس و ضریب آن درس خاص در آزمون نمونه دولتی 97-98 برای اطلاع والدین و دانش‌آموزان آورده می‌شود.

دروس ضریب سوال
پیام های آسمانی 2 10
فارسی 2 15
علوم اجتماعی (جغرافیا، تاریخ و مدنی) 1 10
علوم تجربی 2 25
ریاضیات 3 25

 

منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 برای اقلیت‌های مذهبی

باید به این مساله توجه کرد که منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98 برای اقلیت‌های مذهبی سراسر کشور مشابه دیگر دانش‌آموزان است و فقط درس تعلیمات دینی و قرآن داوطلبان اقلیت‌های مذهبی مدارس نمونه دولتی نهم به دهم متفاوت است. سوالات درس دینی و قرآن از محتوای مشترک تدریس شده به گونه‌ای طراحی می‌شود که همه‌ی دانش‌آموزان اهل تشیع و تسنن می‌توانند به آن پاسخ بدهند. دانش‌آموزان اقلیت‌های دینی از جمله مسیحیان، کلیمیان و زرتشتیان به جای پاسخ دادن به سوالات درس پیام‌های آسمانی، به سوالات دینی ویژه ادیان خود پاسخ خواهند داد و می‌توانند در زمان ثبت نام گزینه مربوطه را انتخاب کنند.

منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه منابع آزمون نمونه دولتی نهم به دهم 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور 98

همانطور که می دانید به کنکور سال 97 نزدیک است و در حال طی نموده …

۱۲ دیدگاه

  1. سلام من سال دیگه نهم میرم میخواستم بدونم تابستان امسال چگونه درس بخوانم که موفق شون

    • سلام باید شرایط شما کاملا بررسی بشه تا به سوالتون بتونیم پاسخ دقیق بدیم که در اینجا امکان پذیر نیست توصیه می کنم با مشاوران مرکز صدای مشاوران تماس بگیرید

  2. آیا درسته که میگن عربی و زبان انگلیسی تو ازمون ورودی نهم به دهم حذف شده؟

  3. سلام باادغام ازمون های نمونه وتیز هوشان ایا سطح ازمون پایین میاد یا در حد تیز هوشان بالا میره ?منظور میزان سختی و اسانی سئوالات هست

  4. سلام و خسته نباشید
    آیا حذف دروس زبان انگلیسی و عربی در آزمون ورودی 97-98 صحت داره ؟

  5. سلام ایا فقط از دروس پایه نهم در ازمون ورودی نهم به دهم 97-98می آید؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شش =