تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه ها / اخبار دانشگاه ها / مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97
مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

جهت مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همان طور که قبلا گفتیم، تکمیل ظرفیت کنکور سراسری هر سال پس از انتخاب رشته کنکور سراسری برگزار می شود. امروزه داوطلبان کنکور پی به لزوم مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور، و سایر مراحل کنکور و ثبت نام برده اند و از خدمات مشاوره در این زمینه بهره می برند و با خیالی آسوده در این مسیر قدم بر می دارند. انتخاب رشته تاثیر بسیاری در مسیر آینده زندگی داوطلبان خواهد داشت، بنابراین لازم است تا با مفاهیم و موارد زیادی آشنا شوند. از جمله این شرایط عبارت است از:

آشنایی با قسمت های مختلف کارنامه، نحوه انتخاب رشته کنکور سراسری، نقش سهمیه مناطق و سهمیه شهدا و سهمیه ایثارگران و سهمیه مناطق محروم، بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری 97، اطلاع از شرایط دانشگاه ها و رشته های مختلف، پردیس های خودگردان، نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور97، شرایط ثبت نام بدون کنکور در موعد تکمیل ظرفیت کنکور 97، در این راستا انتخاب مشاور حرفه ای بسیار مهم و تاثیر گذار می باشد، توصیه ما به داوطلبان این است که حتما از خدمات موسسات آموزشی معتبر که سالها در این زمینه فعالیت داشته اند استفاده نمایند.

لازم به ذکر است که تمامی دانشگاه های سراسری روزانه ،شبانه ،پیام نور ،غیر انتفاعی و پردیس های خودگردان، پس از اعلام نتایج آزمون علاوه بر ظرفیت های درج  شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 97، برای پذیرش دانشجو اعلام ظرفیت خواهند کرد و برای بعضی از رشته های خود که ظرفیت آن ها تکمیل نشده اقدام به تکمیل ظرفیت در رشته های تجربی، ریاضی, انسانی, هنر و زبان خواهند نمود. جهت رفع هر گونه ابهام و سوال می توانید با صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

توجه: جهت کسب اطلاع از زمان تکمیل ظرفیت و انتخاب رشته تکمیل ظرفیت در کانال رسمی صدای مشاوران عضو شوید می توانید روی تصویر پایین کلیک نمایید.

مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور 97 به این صورت می باشد، که داوطلبان کنکور 97 همگی می توانند، در تکمیل ظرفیت شرکت نمایند. لازم به ذکر است درصورتی که در انتخاب رشته کنکور  97 و در یکی از رشته ها و دانشگاه های روزانه نیز قبول شده باشید، می توانید در تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایید. داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت در یکی از رشته های روزانه قبول شوند، قبولی قبلی آنها در انتخاب رشته لغو می شود و درصورتی که در رشته و دانشگاه جدید که در تکمیل ظرفیت قبول شده اند نیز انصراف دهند و قصد تحصیل در آن رشته را نداشته باشند، از شرکت نمودن مجدد در آزمون سراسری سال بعد محروم خواهند شد، بنابراین انتخاب رشته تکمیل ظرفیت بسیار مهم می باشد و لازم است با آگاهی کامل و راهنمایی مشاور حرفه ای و آگاه، اقدام نمایید، تا از فرصت طلایی انتخاب رشته تکمیل ظرفیت به بهترین شکل ممکن بهره ببرید و درگیر مشکلاتی که ذکر شد، نشوید.

مطابق شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت سال 97، تکمیل ظرفیت کنکور به دو دسته تقسیم می شود:

1- تکمیل ظرفیت کنکور 97 بر اساس سوابق تحصیلی

2- تکمیل ظرفیت کنکور 97 بر اساس نتایج آزمون سراسری

رشته هایی که در تکمیل ظرفیت کنکور، صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور ارائه میگردد، اکثرا مربوط به دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی می باشد، حتی دانشگاه های روزانه سراسری نیز پذیرش بدون کنکور خواهند داشت.

توجه: برای اطلاع از شرایط تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور و ثبت نام بدون کنکور 97 می توانید روی همین لینک کلیک نمایید.

داوطلبان گرامی می توانند جهت مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 و هر گونه سئوال در زمینه کنکور و انتخاب رشته و ثبت نام دانشگاه با کارشناسان مجرب صدای مشاوران به صورت شبانه روزی و از هر نقطه از کشور، تماس حاصل فرمایید.

 

جهت مشاوره در زمینه مشاوره انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی

مشاوره برای قبولی در رشته داروسازی

مطالعه برای کنکور راه و روش خود را دارد. این مرحله بخشی از زندگی خیلی …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 12 =