تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / دسته‌بندی نشده / صدور کارت ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد
رزمندگان و ایثارگران در کارشناسی ارشد فراگیر

صدور کارت ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد

جهت مشاوره در زمینه صدور کارت ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران از صدور کارت ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد خبر داد. برای جانبازان زیر ۲۵ کارت شناسایی ایثارگری صادر می شود. کارت‌های جانبازان 20 درصد در نیمه دوم آبان ماه 97، جانبازان 15 درصد در آذر، جانبازان 10 درصد در دی و جانبازان 5 درصد در بهمن ماه 97 صادر می شود. برای اطلاع از نحوه دریافت کارت ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد این مقاله را مطالعه نموده و از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 تماس بگیرید.

توجه:

متقاضیان دریافت کارت ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد به سامانه ایثار isaarit.isaar.ir مراجعه نمایند و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 تماس بگیرند، کارشناسان ثبت نام دریافت کارت ایثارگری را برای شما عزیزان انجام خواهند داد.

زمان صدور کارت ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد سال 97

نماینده ولی‌فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام نمودند، صدور کارت ایثارگری جانبازان زیر 20 درصد در نیمه دوم آبان ماه 97، جانبازان 15 درصد در آذر، جانبازان 10 درصد در دی و جانبازان 5 درصد در بهمن ماه 97 صادر می شود.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام نمود، جانبازان زیر 25 درصد برای اولین بار کارت هوشمند ایثارگری صادر می شود و جانبازان می توانند براساس مصوبه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران، جانبازان زیر 25 درصد نیز برای نخستین بار کارت شناسایی هوشمند دریافت نمایند.
در حال حاضر حدود 330.000 جانباز زیر 25 درصد در کشور با در نظر گرفتن جانبازان دارای سایر نسبت های ایثارگری، 322.000 نفر از این جانبازان عزیز واجد دریافت کارت شناسایی ایثارگری می باشند و تا پایان سال جاری نسبت به صدور کارت همه متقاضیان اقدام خواهد شد.

معاون رییس جمهور نحوه ثبت نام و دریافت کارت ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد را ورود به سامانه ایثار اعلام کرد. جانبازانی که پیش از این نام کاربری و رمز ورود را برای سامانه خدمات الکترونیک ایثار (isaarit.isaar.ir) دریافت کرده اند می توانند با مراجعه به این سامانه درخواست خود را برای دریافت کارت ثبت کنند، برای اطلاع از نحوه دریافت کارت شناسایی جدید ایثار و ثبت درخواست صدور کارت جانبازان زیر 25 درصد روی نحوه دریافت کارت ایثارگری کلیک نمایید.

صدور کارت ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه صدور کارت ایثارگری جانبازان زیر 25 درصد

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کیش بدون کنکور

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بین الملل کیش

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بین الملل کیش 97- 98 ثبت نام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + شانزده =