تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / دانشگاه ها / اخبار دانشگاه ها / شهریه دانشگاه امام صادق 97 – 98
شهریه دانشگاه امام صادق

شهریه دانشگاه امام صادق 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه شهریه دانشگاه امام صادق 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آیا دانشگاه امام صادق در سال 97- 98 مبلغ شهریه را تعیین نموده است ؟ میزان شهریه دانشگاه امام صادق چقدر است ؟ شهریه دانشگاه امام صادق تهران ، شهریه دکتری دانشگاه امام صادق چقدر می باشد؟ امکان تحصیل رایگان در دانشگاه امام صادق وجود دارد؟ این ها سوالاتی می باشد که برای اغلب علاقمندان به تحصیل در این دانشگاه بوجود می آید ولی منبع معتبری برای اطلاع از میزان شهریه دانشگاه پرمتقاضی امام صادق (ع) نمی یابند. ما از طریق این سایت اطلاعات جامعی در رابطه با شهریه، شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق ، نحوه ثبت نام دانشگاه امام صادق ، سایت و لیست رشته های دانشگاه ، مزایای تحصیل در این دانشگاه و … را در اختیار داوطلبان قرار داده ایم. توصیه ما به داوطلبان این است که حتما مقالات مزبور را مطالعه نمایند.

متقاضیان عزیز می توانند جهت ثبت نام ، تحصیل در دانشگاه امام صادق با توجه به شهریه رشته و مقطع دلخواه خود ، از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

 

میزان شهریه دانشگاه امام صادق 97

میزان شهریه دانشگاه امام صادق در سال تحصیلی 97- 98 در رشته ها و مقاطع مختلف متفاوت می باشد. دانشگاه امام صادق یک دانشگاه اسلامی و غیردولتی می باشد که با هدف توسعه معارف اسلامی فعالیت می نماید. دانشجویانی که میزان دریافت شهریه از ایشان ، صفر می باشد ، در قبال تحصیل ، متعهد به خدمت در دانشگاه و نظام جمهوری اسلامی خواهند بود. بخشی از هزینه های دانشگاه امام صادق توسط کمک های خیریه و موقوفات تامین می گردد. دانشجویانی که به صورت غیرانتفاعی اقدام به ثبت نام و تحصیل می نمایند با توجه به رشته و مقطع تحصیلی ، ملزم به پرداخت شهریه خواهند بود. در سال تحصیلی 97- 98 میزان شهریه افزایش خواهد داشت. برای اطلاع از امکان اخذ حداکثر و حداقل تعداد واحدهایی که در هر ترم ، وجود دارد و میزان شهریه هر ترم و کل شهریه تا فارغ التحصیلی ، با توجه به رشته و مقطع تحصیلی ، می توانید از طریق تلفن ثابت و از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرند. مقاطع تحصیلی در پردیس دانشگاه امام صادق برای خواهران در مقاطع تحصیلی کارشناسی ، کارشناسی ارشد ناپیوسته و برای برادران درمقاطع کارشناسی ارشد پیوسته و دکتر در رشته های تلفیقی و میان رشته ای دانشگاه امام صادق زیر می باشد:

دانشگاه امام صادق پردیس برادران: الهیات، معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات، معارف اسلامی و اقتصاد، معارف اسلامی و حقوق، معارف اسلامی و علوم سیاسی، معارف اسلامی و مدیریت، معارف اسلامی و ارشاد، فقه و مبانی حقوق، فلسفه و کلام اسلامی، علوم قرآن و حدیث می باشد.
دانشگاه امام صادق پردیس خواهران: حقوق، فلسفه و کلام اسلامی، فقه و حقوق اسلامی، معارف اسلامی و علوم تربیتی

داوطلبان گرامی می توانند برای اطلاع از رشته های جدید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تحصیلی تماس حاصل فرمایید.

شهریه دانشگاه امام صادق 97 – 98
5 (100%) 2 votes

جهت مشاوره در زمینه شهریه دانشگاه امام صادق 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته

کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد 98

توزیع کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 98 در تاریخ 98/02/02 منتشر می شود. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + چهار =