تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور و انتخاب رشته / مشاوره تحصیلی / شرایط ثبت نام آزمون ملی دندانپزشکی 97 – 98
شرایط ثبت نام آزمون ملی دندانپزشکی

شرایط ثبت نام آزمون ملی دندانپزشکی 97 – 98

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون ملی دندانپزشکی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط ثبت نام آزمون ملی دندانپزشکی اعلام شد. واجدین شرایط ثبت نام در آزمون ملی دندانپزشکی مجاز به شرکت در آزمون ملی رشته دندانپزشکی خواهند بود. هزینه ثبت نام در آزمون ملی دندانپزشکی مشخص گردید. داوطلبانی که دارای شرایط تعیین شده می باشند، می توانند جهت انجام ثبت نام از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 و بدون شماره گیری کد از سراسر ایران ، تماس حاصل فرمایند.

متقاضیان آزمون ملی دندانپزشکی می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام آزمون روی لینک های زیر کلیک نمایند:

 آزمون ملی دندانپزشکی

هنوز بسیاری از داوطلبان تحصیل در رشته های دندانپزشکی در رابطه با آزمون ملی دندانپزشکی اطلاعات کافی ندارند. این آزمون با هدف کسب اطمینان از سطح دانش و اطلاعات علمی دانش آموختگان دندانپزشکی دانشگاه های مورد تایید خارج از کشور برگزار می گردد. تنها افرادی مجاز به شرکت در آزمون ملی دندانپزشکی می باشند که در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت پرونده داشته باشند و تحصیلات خود را در دانشگاه های معتبر و مورد تایید وزات بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در خارج از ایران به پایان رسانده باشند.

آزمون ملی دندانپزشکی جایگزین جایابی دندانپزشکی

آزمون ملی دندانپزشکی از سال تحصیلی 97 به صورت کامل و قطعی جایگزین آزمون جایابی دندانپزشکی خواهد شد. آزمون جایابی دندانپزشکی برای داوطلبان ورودی های قبل از آگوست سال 2009 ضروری می باشد. آزمون ملی دندانپزشکی علاوه بر کارکردهای متعددی که دارا می باشد، آزمون هایی نظیر آزمون دستیاری و آزمون علوم پایه دندانپزشکی ، تاثیر بسیاری در آینده شغلی متقاضیان خواهد داشت.

شرایط آزمون ملی دندانپزشکی 97 – 98

نحوه و شرایط شرکت در آزمون ملی دندانپزشکی بر مبنای دستورالعمل اجرایی آزمون ملی دانش آموختگان که خارج از کشور در رشته دندانپزشکی عمومی تحصیل نموده اند ، برگزار می شود. دانشگاهی که داوطلب از آن فارغ التحصیل شده است الزاما باید در لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت قرار داشته باشد. برای اطلاع از لیست دانشگاه ها می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایید. یکی دیگر از شرایط آزمون ملی دندانپزشکی این است که در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت تشکیل پرونده داده یا آن را تکمیل نمایند. ثبت نانم صرفا به صورت اینترنتی انجام می شود درصورت عدم دسترسی به اینترنت و یا وجود هرگونه مشکل در انجام ثبت نام می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 تماس بگیرید ، کارشناسان ثبت نام را برای داوطلبان انجام خواهند داد. تنها افرادی که توسط مرکز خدمنات آموزشی به دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی معرفی شده اند امکان ثبت نام در آزمون ملی دندانپزشکی سال 97 را خواهند داشت.

هزینه ثبت نام آزمون ملی دندانپزشکی ۹۷

هزینه ثبت نام آزمون ملی دندانپزشکی در سال ۹۷ ، 120هزار تومان می باشد. داوطلبان ملزم به مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و پرداخت هزینه ثبت نام به صورت الکترونیکی و تکمیل فرم ثبت نام می باشند.

شرایط ثبت نام آزمون ملی دندانپزشکی 97 – 98
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون ملی دندانپزشکی 97 – 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

لیست رشته های دانشگاه امام صادق

لیست رشته های دانشگاه امام صادق 97

در این مقاله لیست رشته های دانشگاه امام صادق (ع)، به حضورتان اعلام می گردد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =