تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور و انتخاب رشته / مشاوره تحصیلی / زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 97
زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 97

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 97

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آزمون نظام مهندسی هر سال از طریق سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار می گردد. اطلاع از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی بسیار مهم میباشد زیرا مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی محدود می باشد و از آنجا که این کارت حاوی اطلاعات فرد داوطلب در آزمون می باشد، به همراه داشتن آن الزامی می باشد. در این مقاله زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی منتشر شده است. پیشنهاد ما به داوطلبان گرامی این است که برای کسب اطلاع بیشتر راجع به نحوه و زمانبندی برگزاری این آزمون، حتما مقاله آزمون نظام مهندسی، شرایط شرکت در آزمون نظام مهندسی 97 ، لیست منابع آزمون نظام مهندسی 97 ،  دانلود دفترچه آزمون نظام مهندسی و زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی و زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی 97 را مطالعه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری 97

برای اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 97-98 می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرید.

تاریخ و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 97

تاریخ و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی تاریخ 17 تا 19 اردیبهشت 97 است و برای دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سامانه نظام مهندسی اقدام خواهد شد. داوطلبان می توانند برای دریافت کارت ورود به جلسه ازمون نظام مهندسی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایند تا کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی را دریافت نموده و یا راهنمایی لازم در رابطه با نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی را کسب نمایند.

نکات مهم کلید واژه آزمون نظام مهندسی 97

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 97

در این مقاله نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی به حضورتان اعلام می گردد. برای دریافت این کارت لازم است به سایت وزرات راه و شهر سازی مراجعه نمایید و یا با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه نظام مهندسی به 4 روش انجام می شود:

  • روش اول: از طریق اطلاعات فردی شامل : نام خانوادگی، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش دوم: از طریق اطلاعات ملی : شماره ملی، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش سوم:  از طریق اطلاعات داوطلبی : شماره داوطلبی، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش چهارم : از طریق اطلاعات پرونده ای : شماره پرونده و شماره داوطلبی

کارت ورود به جلسه آزمون چند روز قبل از برگزاری آزمون توزیع می گردد و با توجه به مهلت کوتاه برای دریافت کارت ورود به جلسه و مراجعه تعداد بسیاری از داوطلبان آزمون، سرعت در سایت وزارت راه و شهرسازی پایین خواهد بود، ولی نگران نباشید در صورت ایجاد هر گونه مشکل و یا ابهام در ثبت نام می توانید از راهنمایی کارشناسان صدای مشاوران بهره مند شوید پس دریافت کارت ورود به جلسه آزمون را به لحاظ آخر موکول ننمایید و به محض اطلاع از زمان انتشار نسبت به دریافت آن اقدام نمایید. آزمون نظام مهندسی با همکاری شرکت خدمات آموزش سازمان سنجش دانشگاههای معتبر کشور افراد حقیقی و حقوقی با تجربه و شاغل در حرفه مهندسی ساختمان و آشنا به مقررات ملی، برگزار می شود. داوطلبان در صورت داشتن هرگونه  اعتراض به اشتباه بودن بعضی از سوالات یا دو گزینه ای بودن آنها اعتراضات را کمیته تخصصی هر رشته بررسی می کند. در صورت پذیرش اعتراض، مستقیما امتیاز آن سوال بین سوالات دیگر سرشکن می گردد و در غیر این صورت اعتراض به کمیته های تجدید نظر و نهایی هر رشته احاله می شود و رای کمیته نهایی غیرقابل تغییر بوده و عینا جهت اعمال در پاسخنامه ابلاغ می گردد کمیته های تجدید نظر مرکب از اساتید برجسته و حرفه ای در رشته های مربوطه می باشند. در تصویر ذیل اطلاعات مورد نیاز برای دریافت کارت را ملاحظه می نمایید.

 

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی 97

 زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی نیز در تاریخ 97/2/20 و 97/2/21 خواهد شد. همانطور که گفتیم آزمون نظام مهندسی دو بار در سال برگزار می گردد بنابراین اگر از ثبت نام آزمون نظام مهندسی که پیش رو داریم جا مانده اید نگران نباشید و برای اطلاع از زمان ثبت نام و آزمون نظام مهندسی بعدی می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 909071611 با کارشناسان تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از زمان دقیق دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 97-98 می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرید.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تقویم آموزشی و تاریخ انتخاب واحد نیمسال دوم ترم تابستان پیام نور

تقویم آموزشی و تاریخ انتخاب واحد ترم تابستان پیام نور 97

تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور شامل تمام زمان بندی و برنامه ریزی های آموزشی پیام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =