تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / اخبار مدارس / زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی
زمان ثبت نام مدارس شاهد

زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تاریخ و زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی از طریق این مقاله منتشر شده است. زمان ثبت نام دانش آموزان مدارس شاهد اول ابتدایی ، متوسطه اول (راهنمایی) و متوسطه دوم (دبیرستان) آغاز شد. داوطلبان ملزم به انجام ثبت نام در زمان تعیین شده ثبت نام در مدارس شاهد می باشند.

تاریخ و زمان ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98

تاریخ و زمان ثبت نام مدارس شاهد 97 – 98 از 97/03/01 تا 97/03/15 اعلام شد. با توجه به آغاز زمان ثبت نام مدارس شاهد و محدودیت زمانی برای ثبت نام و ورود به مدارس شاهد در تمام مقاطع ابتدایی ،متوسطه اول (راهنمایی) ، متوسطه دوم (دبیرستان) زمان را از دست ندهید و سریع تر نسبت به ثبت نام اقدام فرمایید. توجه داشته باشید که انجام ثبت نام در مدارس شاهد به هیچ عنوان به صورت حضوری انجام نخواهد شد و مسئولین مدارس به صورت حضوری پاسخگو نمی باشند ، ثبت نام مدارس شاهد صرفا به صورت اینترنتی از طریق سایت سجا انجام می شود و بعد از تکمیل ثبت نام و بررسی امتیازات دانش آموزان ، نتایج نهایی اعلام می شود، در صورت وجود مشکل در انجام ثبت نام اینترنتی می توانید، از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایید تا ثبت نام در مقاطع ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان مدارس شاهد ، را برای دانش آموزان انجام دهند. اولویت ثبت نام دانش آموزان در مدراس شاهد با فرزندان شهدا، ایثارگران، آزادگان و جانبازان می باشد اول ابتدایی نیز خواهند بود و در صورت وجود ظرفیت بیشتر ، دانش آموزان غیر شاهد نیز پذیرفته خواهند شد. پذیرش دانش آموزان غیر شاهد با پرداخت مبلغی مناسب به عنوان شهریه ، انجام می شود برای اطلاع از میزان شهریه مدارس شاهد در سال تحصیلی 97- 98 می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایید. توجه داشته باشید که تحصیل در مدارس شاهد برای دانش آموزان شاهد رایگان می باشد. توصیه ما به متقاضیان این است که برای اطلاع از نحوه و شرایط ثبت نام مدارس شاهد حتما روی لینک های زیر کلیک نمایند.

برای کسب اطلاعات کامل در مورد ثبت نام مدارس شاهد کلیک نمایید:

متقاضیان ثبت نام در مدارس شاهد (دانش آموزان شاهد و غیر شاهد) می توانند برای انجام ثبت نام از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایند و ثبت نام نمایند.

زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

جمع بندی کنکور

جمع بندی کنکور 98

همانطور که می دانید به کنکور سال 97 نزدیک است و در حال طی نموده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شانزده =