تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / دانشگاه ها / دانشگاه آزاد / زمان ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد 98
زمان ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد 97

زمان ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد 98

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

آغاز زمان ثبت نام آزمون EPT و آزمون فراگیر مهارت‌های عربی دانشگاه آزاد از اسفند ماه 97 می باشد. به دلیل برگزاری همزمان آزمون ای پی تی و آزمون فراگیر مهارت‌های عربی، هر داوطلب مجاز به ثبت‌نام در یک آزمون‌ است و شرکت همزمان در دو آزمون امکان‌پذیر نیست.

تاریخ و زمان ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد

ثبت‌نام آزمون ای پی تی و آزمون فراگیر مهارت‌های عربی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد. در این اطلاعیه مهلت ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد به اطلاع متقاضیان گرامی می رسد، 

مهلت ثبت نام آزمون EPT فروردین 98

زمان و نحوه ثبت نام آزمون EPTآزمون 98، بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، آغاز شده است و تا ساعت 24 روز سه چهارشنبه 27 اسفند ماه 97 ادامه خواهد داشت.

ثبت نام آزمون EPT فروردین 98 دانشگاه آزاد اسلامی از 21 اسفند ماه آغاز و تا ساعت ۲۴ روز 27 اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

– داوطلب گرامی از ثبت نام هم زمان دو نفر یا بیشتر در یک سیستم کامپیوتری خودداری نمائید. (پس از اتمام فرآیند یک ثبت نام و دریافت شناسه پرداخت از سیستم سپس نسبت به ثبت نام دیگری اقدام نمائید. )
– ثبت نام شما در آزمون EPT زمانی قطعی و تکمیل خواهد شد که پرداخت مالی صورت گرفته و تائید نهایی پرداخت انجام شده باشد و از سیستم شناسه پرداخت حتما دریافت نمائید.

داوطلبان می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی english.iau.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند و از منابع و بودجه بندی سوالات این آزمون ها مطلع شوند و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 تماس بگیرند و لیست منابع را دریافت کنند. 

داوطلبان آزمون EPT  دانشگاه آزاد می توانند برای انجام ثبت نام اقدام نمایند، جهت انجام ثبت نام به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به نشانی ENGLISH.IAU.AC.IR مراجعه نمایید و یا از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرید، کارشناسان مراحل ثبت نام آزمون EPT را برای شما انجام خواهند داد.

متقاضیان ثبت نام آزمون می توانند از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 تماس بگیرند، کارشناسان ثبت نام آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد 97 را برای شما انجام می دهند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT آزاد به نشانی ENGLISH.IAU.AC.IR مراجعه نمایید و یا برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ای پی تی و دریافت منایع و بودجه بندی آزمون EPT و کلید سوالات آزمون EPT از شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تماس بگیرید.

زمان برگزاری آزمون EPT دانشگاه آزاد سال 98

آزمون مربوطه در روز جمعه ۲۳ فروردین ماه ۱۳۹۸ به طور همزمان در شهرهای تهران، شیراز، تبریز، مشهد ،اصفهان ، اهواز ،کرج، کرمان،کرمانشاه و ساری برگزار خواهد شد. 

کارت ورود به جلسه آزمون EPT دانشگاه آزاد 97

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون EPT آزاد به نشانی ENGLISH.IAU.AC.IR مراجعه نمایید و یا برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ای پی تی و دریافت منابع و بودجه بندی آزمون EPT و کلید سوالات آزمون EPT از شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تماس بگیرید. زمان دریافت کارت ورود به جلسه از روز چهارشنبه ۲۱ فروردین ۹۸ می باشد . 

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون EPT دانشگاه آزاد 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد با تغییر روند ثبت نام داشگاه آزاد از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 1 =