تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دسته‌بندی نشده / زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری 97
زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری

زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری 97

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری اعلام شد، سازمان سنجش آموزش کشور زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری سال 97 را آذر ماه 97 اعلام نمود. در این اطلاعیه از مهلت ثبت نام آزمون دکتری ، نحوه و شرایط ثبت نام آزمون دکتری ، زمان برگزاری آزمون دکتری و… مطلع خواهید شد. همانطور که می دانید آزمون دکتری سراسری و آزمون دکتری آزاد با هم ادغام شده است و زمان ثبت نام دکتری و زمان برگزاری آزمون دکتری سراسری و آزاد یکسان می باشد. داوطلبان گرامی پیش از انجام ثبت نام به دقت دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دکتری را مطالعه نموده و درصورت وجود هرگونه سوال و ابهام در دفترچه ، از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایند. سازمان سنجش اعلام نمود ، دانشجویان با توجه به شیوه های آموزشی (آموزشی- پژوهشی) و (پژوهش محور) برای ثبت نام اقدام نمایند:

  • دکتری آموزشی ـ پژوهشی : سنجش و پذیرش بر اساس تاثیر 50درصدی آزمون متمرکز، و تاثیر 20درصدی سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری و تاثیر 30درصدی مصاحبه علمی و سنجش عملی
  • دکتری پژوهش محور : سنجش و پذیرش بر اساس تاثیر 30درصدی آزمون متمرکز و تاثیر 20درصدی سوابق آموزشی ، پژوهشی و فناوری، تاثیر 30درصدی مصاحبه علمی و بخش عملی و تاثیر 20درصدی تهیه طرح واره

زمان ثبت نام آزمون دکتری و زمان برگزاری آزمون دکتری97-98

زمان ثبت نام آزمون دکتری 97 سه شنبه 97/09/06 تا یکشنبه 97/09/12
زمان برگزاری آزمون دکتری 97 جمعه 97/12/03

واجدین شرایط ثبت نام آزمون دکتری مطابق با شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام آزمون دکتری ، می توانند نسبت به خرید کارت اعتباری و انجام ثبت نام اقدام نمایند. کنکور دکتری سراسری با کنکور دکتری دانشگاه آزاد ادغام شده است، بنابراین برای ثبت نام دکتری سراسری و آزاد یک دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری منتشر می گردد. برای دریافت دفترچه ثبت نام آزمون دکتری آزاد و سراسری کلیک نمایید.

یکی از شرایط ثبت نام دکتری داشتن مدرک کارشناسی ارشد است و فارغ التحصیلانی که مدرک مقطع کارشناسی ارشد را تا 98/06/31 دریافت نمایند و دارندگان مدرک دکتری حرفه ای ، مجاز به ثبت نام خواهند بود. توجه داشته باشید که متناسب بودن گروه آزمایشی در مقطع کارشناسی ارشد با گروه آزمایشی دکتری را در نظر بگیرید.

داوطلبان گرامی ملزم به انجام ثبت نام در مهلت تعیین شده از سوی سازمان سنجش آموزش می باشند، در صورت نیاز به کسب راهنمایی برای ثبت نام دکتری از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071611 تماس حاصل فرمایید.

نحوه ثبت نام آزمون دکتری از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد، برای ثبت نام نیاز به خرید کارت اعتباری خواهید داشت. بعد از انجام ثبت نام کدرهپیری ثبت نام دکتری را نزد خود نگهداری نمایید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون دکتری

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون دکتری مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام دکتری سراسری و دکتری دانشگاه آزاد به شرح ذیل می باشد:

1-  فایل عکس اسکن شده:

  • اسکن عکس 4*3 یا4*6 که در سال جاری گرفته شده است.
  • فرمت عکس gpj باشد
  • سایز  عکس اسکن شده حداقل 300*200 و حداکثر 400*300
  • تصویر واضح بدون جای مهر و منگنه و…
  • حجم فایل کمتر از 70 کیلوبایت
  • عکس بدون حاشیه اضافه باشد
  • عکس رنگی با زمینه سفید و تمام رخ

2- ارائه اصل فرم تکمیل شده معدل

3- داوطلبان دارای معلولیت جسمانی فرم مخصوص به معلولیت را از سرپرست مرکز پذیرش و هماهنگی یا معاونت توانبخشی دریافت نمایند.

زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری 97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه زمان ثبت نام آزمون دکتری سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط صدور ویزا برای اربعین

شرایط صدور ویزا برای اربعین 97

شرایط صدور ویزا برای اربعین سال 97 اعلام شد. متقاضیان ویزای عراق – کربلا برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 3 =