تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور و انتخاب رشته / رشته های دانشگاهی انسانی / زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97
زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بر اساس برنامه زمانی کنکور، نتایج نهایی آزمون سراسری سال 97، احتمالا در مهر ماه 97 توسط سازمان آموزش کشور اعلام خواهد شد. نتایج اولیه کنکور سال 97، نیز در مرداد ماه اعلام خواهد شد. و نتایج انتخاب رشته در شهریور ماه اعلام می گردد.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور 97

همانطور که قبلا گفتیم زمان اعلام نتایج در شهریور ماه سال 97 خواهد بود، و کارنامه نهایی در مهر ماه ارائه می گردد. آزمون سراسری 97 به منظور پذیرش دانشجو برای دوره های متعدد روزانه، شبانه، نیمه حضوری، دانشگاه پیام نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، پردیس های دانشگاه فرهنگیان و کد رشته های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است که، اطلاعات کامل و تاریخ دقیق اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97، سوابق تحصیلی کنکور 97 و رشته های بدون کنکور، در همین مقاله به حضورتان اعلام می گردد.

کارنامه سبز کنکور سراسری 97

کارنامه سبز یا کارنامه نهایی و یا کارنامه محرمانه، عنوانی برای اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری، برای همه داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت می نمایند صادر می گردد و داوطلبان بر اساس آن قادرند احتمال قبولی خود در اولویت های انتخابی را بررسی نمایند. کارنامه سبز برای داوطلبانی که در کنکور سراسری قبول شده اند کاربرد دارد و این اطلاعات را می دهد که در کدام  کد رشته ی پایین تری که انتخاب نموده اند می توانسته اند رتبه قبولی بیاورند و نمره قبولی آن رشته محل یا انتخاب را کسب نموده اند و به دلیل اینکه انتخاب را بالاتر نیاورده اند در آن رشته قبولی را کسب ننموده اند. البته این کارنامه برای داوطلبانی که مردود شده اند کاربردی ندارد و آنها باید منتظر تکمیل ظرفیت باشند.

زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

تکمیل ظرفیت کنکور 97

تکمیل ظرفیت کنکور سال 97 یک فرصت عالی برای داوطلبانی است که به هر عنوانی ممکن است از انتخاب رشته خود راضی نباشند و یا به هر دلیل دچار مشکلاتی شوند. جهت پیشگیری از این شرایط می توانید از مشاوره کارشناسان حرفه ای صدای مشاوران به صورت شبانه روزی و از هر نقطه از کشور و تنها با یک تماس، بهره مند شوید.

دانشگاه‌های سراسری (دولتی) روزانه، شبانه، پیام نور، و پردیس‌ های خودگردان و غیرانتفاعی‌ ها در تمامی رشته‌ های آزمون سراسری یعنی، رشته‌ های ریاضی، تجربی، انسانی، زبان و هنر می‌ توانند در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 کد رشته محل‌ های تکمیل نشده خود را از طریق دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 97 اعلام نمایند.

نحوه استفاده از کارنامه سبز کنکور 97

نحوه استفاده از کارنامه سبز به این صورت است که در کارنامه سبز دو عدد را مقایسه کنیم اولی عدد موجود در ستون رتبه داوطلب و دومین عدد موجود در ستون آخرین رتبه قبولی را می بایست مقایسه نمایید. ابتدایی ترین ردیفی که در آن رتبه داوطلب از رتبه آخرین نفر قبولی کمتر  و یا حتی برابر باشد در واقع  محل قبولی داوطلب می باشد.

 لازم به ذکر است که برای اطلاع از انتخابی که در آن قبول شده اید فقط کافیست ستون نتیجه را نگاه کنید. به این ترتیب که هر ردیفی که در مقابل آن علامت * باشد همان رشته محل قبولی داوطلب است و تنها انتخاب ها و ردیف های پایین تر از کد رشته ی قبولی را ملاحظه کنید.

داوطلبان گرامی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تمام مراحل کنکور 97 و اعلام نتایج نهایی کنکور 97، با کارشناسان صدای مشاوران در هر ساعت از شبانه روز و از هر نقطه از کشور تماس حاصل فرمایید و در کانال رسمی صدای مشاور عضو شوید و با آگاهی کامل در مسیر سرنوشت ساز زندگی، که قبولی در مناسب ترین رشته جهت ادامه تحصیل، می باشد، گام بردارند.

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

نرم افزار انتخاب رشته رایگان کنکور سراسری 97

همان طور که قبلا نیز گفتیم، یکی از متد انتخاب رشته، به صورت مجازی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 16 =