تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / وزارت بهداشت / اخبار کنکور وزارت بهداشت / زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97
زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 و اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره های دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی 97-98 برای رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی ، احتمالا در شهریور ماه 97 خواهد بود. کلیه پذیرفته شدگان آزمون کنکور دکتری وزارت بهداشت ، لازم است جهت ثبت نام با همراه داشتن مدارک مورد نیاز تا موعد معین به اداره آموزش دانشگاه محل قبولی یا سایت دانشگاه مربوطه مراجعه نمایند. و یا با شماره تلفن 9099071611 تماس حاصل فرمایند.

داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری می توانند برای کسب راهنمایی و اطلاع از تاریخ و زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری و مدارک و شرایط ثبت نام و دریافت کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 با تلفن ثابت 9099071611 تماس حاصل فرمایند.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت  بهداشت 97

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت  بهداشت 97 در حال حاضر اعلام نگردیده است، احتمالا زمان آن شهریور ماه سال 97 خواهد بود. تاریخ و زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت، به محض تعیین، از طریق همین مقاله اعلام خواهد شد.

شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزرات بهداشت 97

شرایط و مدارک ثبت نام دکتری وزارت بهداشت 97 به شرح ذیل می باشد:

 • کسانی که به هر دلیل ثبت نام ننمایند و یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یک سال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی محروم خواهند شد. این محرومیت شامل پذیرفته شدگان با پرداخت شهریه ( بین الملل سابق و آزاد اسلامی) نمی شود.
 • عدم مراجعه و ثبت نام هر یک از پذیرفته شدگان در تاریخ های مقرر به منزله انصراف بوده و هیچگونه اعتراضی در این مورد پذیرفته نخواهد بود. لازم به ذکر است اعلام اسامی پذیرفته شدگان صرفاٌ براساس گزینش علمی بوده و انجام سایر مراحل پذیرش توسط دانشگاه مربوطه انجام میشود.
 • اصل و کپی شناسنامه 2 سری از تمام صفحات
 • اصل و کپی کارت ملی
 • مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام شامل شش قطعه عکس 4*3
 • اصل و کپی مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه
 • موافقت نامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری و گواهی مرخصی بدون حقوق سالیانه برای مربیان رسمی حکم استخدام رسمی قطعی
 • اصل و کپی دانشنامه و ریز نمرات کارشناسی ارشد یا دکترای حرفه ای که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد.
 • اصل و کپی مدرک زبان
 • گواهی وضعیت طرح نیروی انسانی
 • مدارک نشان دهنده وضعیت سهمیه جانبازان و …، جهت استفاده کنندگان از سهمیه رزمندگان، ایثارگران، همسر و فرزند شاهد، آزاده، همسر و فرزند آزاده، جانبازان، فرزند و همسر جانباز 25% و بالاتر، فرزند و همسر مفقودالاثر. (کارت رزمندگی یا ایثارگری، نامه ستاد شاهد و…)
 • مستخدمان رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مؤسسات تابعه و دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور، تعهدات خاص استخدامی به واحدهای مربوطه خواهند سپرد.
 • از کلیه ی پذیرفته شدگان آزمون دوره دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی که سند تعهد محضری به محل اشتغال خود ندارند و یا بورسیه وزارت متبوع و سازمانهای دیگر نیستند (به غیر از دانشگاههای شهریه پرداز و آزاد اسلامی) به میزان یک برابر تحصیل تعهد محضری اخذ می گردد.
 • ایشان توسط دستگاه مربوطه تقبل و به دانشگاه پذیرنده دانشجو پرداخت گردد، از سپردن تعهد عام معاف می باشند.
 • مستخدمان رسمی سایر وزارتخانه ها، مؤسسات و شرکت های دولتی و وابسته به دولت، چنانچه هزینه های تحصیلی
 • در رشته هایی که دانشجو بصورت مشترک بین دو دانشگاه پذیرش می شود فرد پذیرفته شده دانشجوی دانشگاه مبدأ (اول) خواهد بود (پذیرفته شدگان می بایست جهت ثبت نام به دانشگاه مبدأ مراجعه نمایند). ضمناً دانشجو باید آمادگی داشته باشد تا تمام یا قسمتی از دوره آموزشی یا پژوهشی خود را در هر محلی که دانشگاه مبدأ تعیین مینماید بگذراند.
 • براساس آئین نامه ها و به منظور جلوگیری از تقلب و تخلف در آزمون های ورودی، در صورت اثبات عدم صحت مدارک ارسالی توسط داوطلب و یا هرگونه تقلب در کلیه مراحل آزمون، در هر زمان از تحصیل، از ادامه تحصیل داوطلب ممانعت به عمل آمده و طبق مقررات عمل خواهد شد.

داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری می توانند برای کسب راهنمایی و اطلاع از تاریخ و زمان دقیق اعلام نتایج آزمون دکتری و مدارک و شرایط ثبت نام و دریافت کارنامه آزمون کنکور دکتری وزارت بهداشت 97 با تلفن ثابت 9099071611 تماس حاصل فرمایند.

کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

کارنامه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 برای مردودین حاوی نمره خام درس به درصد، نمره تراز درس به درصد، نمره کتبی، نمره آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه، رتبه در سهمیه و رتبه در کل و برای پذیرفته شدگان مرحله اول علاوه بر موارد فوق، نمره نهایی و همچنین رتبه داوطلب و رتبه آخرین فرد پذیرفته شده در سهمیه آزاد در هر انتخاب در کارنامه ذکر گردیده است. اسامی رتبه های برتر اول تا سوم هر رشته نیمه دوم آبان ماه به دفاتر استعداد درخشان و معاونت های آموزشی دانشگاه های مربوطه ارسال می شود. لذا متقاضیان استفاده از مزایای رتبه های برتر این امکان را دارند که از نیمه آبان ماه به بعد به واحدهای فوق الذکر مراجعه کنند. داوطلبان گرامی توجه داشته باشند که هنوز زمان دقیق انتشار کارنامه های آزمون دکتری مشخص نیست ولی به محض تعیین زمان ،از طریق همین مقاله اطلاع رسانی خواهد شد، البته داوطلبان می توانند برای اطلاع از زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 با تلفن ثابت 9099071611 تماس حاصل فرمایند.

جهت مشاوره در زمینه زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مدارک ثبت نام آزمون دکتری 97-98

مدارک ثبت نام آزمون دکتری 97-98

مدارک ثبت نام آزمون دکتری ، در این مقاله اعلام می شود، مدارک تحصیلی ﻣﻮرد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 11 =