تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / دسته‌بندی نشده / رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد
لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

جهت مشاوره در زمینه رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال 97-98 بسیار مورد استقبال قرار گرفت، بعد از رشته های پزشکی ، رشته های پیراپزشکی بدون کنکور پرمتقاضی ترین رشته های دانشگاه آزاد می باشند.  در این مقاله از لیست رشته های پیراپزشکی و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مطلع خواهید شد. علاقمندان به تحصیل بدون کنکور رشته های پیراپزشکی می توانند جهت انجام مراحل ثبت نام بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد از طریق شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تماس بگیرند. دانشگاه آزاد بیش از 95 درصد از رشته ها را به صورت بدون کنکور ارائه می نماید، و فقط رشته هایی نظیر پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی … دارای پذیرش با کنکور می باشند.

انتخاب رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور در دانشگاه آزاد برای سال تحصیلی 97-98 ارائه می گردد. برای انجام انتخاب رشته های پیراپزشکی و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرید. لازم به ذکر است که میزان شهریه رشته های با کنکور و بدون کنکور دانشگاه آزاد و ارزش مدرک رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ، با مدرک رشته های پذیرش با کنکور دانشگاه آزاد یکسان است و هر دو گروه از مکانات آموزشی یکسانی برخوردار می باشند. و تنها تفاوت شرایط تحصیل پذیرش با کنکور و بدون کنکور در شرایط دریافت انتقالی می باشد. در پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد نظیر رشته های اتاق عمل، بهداشت حرفه ای ، بهداشت محیط ، تکنسین سلامت دهان و… صرفا براساس سوابق تحصیلی انجام می شود.

رشته پیراپزشکی دانشگاه آزاد عبارت است از :

 • رادیولوژی
 • هوشبری
 • گروه فناوری اطلاعات سلامت
 • گروه فوریت‌های پزشکی
 • تکنسین سلامت دهان
 • گروه کاردرمانی
 • علوم آزمایشگاهی
 • گروه اتاق عمل
 • بهداشت حرفه ای
 • بهداشت عمومی – بهداشت خانواده
 • بهداشت عمومی – مبارز با بیماری
 • بهداشت محیط
 • مامایی
 • و…

از شرایط پذیرش در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد ، عدم نقص عضو و دارای سلامت کامل جسمانی و دارای کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و ارائه آخرین مدرک تحصیلی می باشد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد و سایر رشته های دانشگاه آزاد بدون کنکور ، از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 تماس بگیرید ، کارشناسان راهنمای متقاضیان گرامی بوده و تمامی مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد را بریا داوطلبان انجام خواهند داد.

دانشگاه آزاد فقط ثبت نام بدون کنکور در رشته های پیراپزشکی و 95 درصد از سایر رشته های موجود را دارد. علاقمندان به تحصیل در رشته های پزشکی ، دندانپزشکی و داروسازی و سایر رشته های پرطرفدار به صورت بدون کنکور در دانشگاه های دولتی روزانه می توانند جهت انجام ثبت نام بدون کنکور رشته های مذکور و اطلاع از شرایط ثبت نام با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس حاصل فرمایند، طبق ابلاغیه رسمی سازمان سنجش هر یک از دانشگاه های معتبر و دولتی نظیر دانشگاه تهران، صنعتی شریف، امیرکبیر و … و دانشگاه های غیرانتفاعی ، پیام نور می توانند 80 درصد از ظرفیت خود را به صورت ثبت نام بدون کنکور و پذیرش دانشجوی بدون کنکور تکمیل نمایند، برای کسب اطلاع از شرایط پذیرش ، میزان شهریه بدون کنکور و خرید صندلی بدون کنکور پزشکی، دندانپزشکی ، داروسازی، برق و … از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 تماس بگیرید.

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد
3 (60%) 2 votes

جهت مشاوره در زمینه رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شهریه کارشناسی ارشد 98 | شبانه، غیرانتفاعی، پردیس خودگردان…

شهریه کارشناسی ارشد 98 در دانشگاه های مختلف چگونه است؟ همزمان با اعلام نتایج کنکور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + دوازده =