تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / دکتری / انتخاب رشته آزمون دکتری سراسری آزاد / دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97
دفترچه انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

در این مقاله دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97 را مطالعه خواهید کرد، لینک دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزاد دکتری 97 و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری تخصصی 97 در همین صفحه وجود دارد. داوطلبان موظفند دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد دکتری 97  و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزد دکتری را به دقت مطالعه نمایند و برای اطلاع از زمان انتخاب رشته آزمون دکتری سال ۹۷ کلیک نمایید نمایند. و درصورت وجود هرگونه سوال و ابهام می توانند از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس حاصل فرمایند.

دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97 روی لینک آبی زیر کلیک نمایید. دفترچه انتخاب رشته دکتری و دفترچه ثبت نام بدون کنکور دکتری دانشگاه آزاد را از طریق همین لینک دریافت خواهید کرد.

دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری و دفترچه ثبت نام بدون کنکور 97

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97 از طریق لینک بالا انجام دهید. داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع دکتری می توانند برای انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایند تا کارشناسان ثبت نام را برای عزیزان متقاضی تحصیل در دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد سال 97 را انجام دهند.

انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

نتایج اولیه وضعیت علمی داوطلبان به صورت کارنامه و براساس نمره کل و رتبه آنان با توجه به سهمیه و کد رشته امتحانی که داوطلب در آزمون آن شرکت نموده است توسط سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد. به منظور شرکت داوطلبان علاقمند به پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی کد شناسه انتخاب رشته توسط سازمان سنجش آموزش کشور در کارنامه اعلام نتایج اولیه درج شده است و داوطلبان براساس این شناسه میتوانند نسبت به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی اقدام نمایند. کلیه داوطلبان مجاز به انتخاب رشته ضرورت دارد با توجه به نتایج درج شده در کارنامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش کشور و با مراجعه به سامانه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه نموده و یا با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایند تا کارشناسان انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع دکتری را برای شما انجام دهند. داوطلبان با توجه به دفترچه راهنما نسبت به انتخاب حداکثر 40 کد رشته/محل متناسب با کد مجموعه امتحانی خود اقدام نمایند.

ثبت نام نهایی بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

ثبت نام نهایی بدون کنکور دانشگاه آزاد به این صورت است که دانشگاه آزاد اسلامی پس از پایان مهلت مقرر برای انتخاب رشته نتایج داوطلبان حائز شرایط برای شرکت در مرحله ارزیابی مصاحبه تخصصی را اعلام خواهد نمود. پس از اعلام نتایج انتخاب رشته لازم است دعوت شدگان به مصاحبه تخصصی با مراجعه به سایت و انتخاب محلهای مصاحبه مورد نظر www.azmoon.org خود را، با واریز وجه مصاحبه به مبلغ 800000 ریال اعلام نمایند.

دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد دکتری 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

متقاضیان تحصیل در رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران می توانند برای اطلاع از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 9 =