تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / بدون کنکور / دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی 97
مراحل انصراف از دانشگاه غیر انتفاعی

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی 97

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی97

دانشگاه غیرانتفاعی در هر سال دو نوبت ثبت نام بدون کنکور برای ورودی مهر و بهمن ماه دارد؛ بنابراین دو دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی مهر و بهمن را منتشر می کند. جهت اقدام به ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی کاردانی مهر ، باید در مرداد ماه و برای ورودی بهمن ، در آبان ماه ، به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در مقاطع کاردانی و کارشناسی انجام می شود. برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی ، لینک زیر را انتخاب کنید:

 

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی  مشاهده لیست رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی 97

 

یکی از نقاط قوت دانشگاه غیر انتفاعی ، کیفیت نسبتا بالای آموزشی و دارا بودن رشته های متنوع و متعدد می باشد. متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 می توانند در مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت پیوسته و ناپیوسته، به تحصیل بپردازند، لازم به ذکر است که میزان شهریه این دانشگاه نسبت به دانشگاه آزاد پایین تر است.

 

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی

دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی برای ثبت نام ورودی بهمن 97 حاوی لیست رشته های بدون کنکور منتشر شد.روی لینک دانلود دفترچه بدون کنکور غیرانتفاعی کلیک نمایید:

شرایط عمومی ثبت نام به شرح زیر است:  ** ارائه مدرک دیپلم نظام قدیم یا نظام جدید  ** ارائه مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه – بدون کنکور کاردانی  ** ارائه مدرک کاردانی – فوق دیپلم برای داوطلبان بدون کنکور کارشناسی دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی بهمن 97

 

 

شرایط عمومی ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 97

شرایط عمومی ثبت نام ، ارائه مدارک مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی شامل، ارائه مدرک دیپلم نظام قدیم یا نظام جدید ، ارائه مدرک پیش دانشگاهی برای داوطلبان بدون کنکور کاردانی نظام جدید و ارائه مدرک کاردانی ( فوق دیپلم ) برای داوطلبان بدون کنکور کارشناسی است.

یکی از راه های ثبت نام در دانشگاه غیر انتفاعی، از طریق سوابق تحصیلی و بدون کنکور است. انتخاب رشته در شرایط بدون کنکور برای رشته هایی مجاز می باشد که در کد رشته محل آن ها، نمره کنکور بدون تاثیر است، در این صورت امکان ثبت نام خواهید داشت. لازم به ذکر است ، داوطلبانی که آخرین مدرک تحصیلی آنها دیپلم فنی و حرفه ای است، شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در مقطع کارشناسی را نداشته و می توانند از میان کد رشته محل های کاردانی انتخاب رشته کنند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی97 روی همین لینک کلیک نمایید.

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی ، می توانند جهت مشاوره انتخاب رشته، با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس بگیرید. کارشناسان صدای مشاور راهنمای شما در انجام انتخاب رشته آگاهانه خواهند بود و تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی را در سایت سازمان سنجش ، به نشانی sanjesh.org ، برای شما انجام می دهند.

 

 
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مضمون طرح مجلس برای ورود 20 درصد از داوطلبان کنکور 98 به دانشگاه می باشد. اقدامات متعددی برای حذف کنکور از سوی مجلس انجام شده است. ولی مافیای کنکور مانع حذف کامل کنکور شده و در سال 98 عده معدودی از داوطلبان در کنکور شرکت کرده و وارد دانشگاه می شوند. در این صفحه از جزئیات طرح مجلس برای داوطلبان کنکور ،  فرایند حذف کنکور و نحوه پذیرش و سنجش بعد از حذف کنکور مطلع می شوید:طرح مجلس برای کنکور 98 و ثبت نام 20درصد از داوطلبانطرح مجلس برای حذف کامل کنکور اعلام شد. یکی از نمایندگان مجلس که تمایل به حذف کنکور را دارد، گفت: متاسفانه مافیای کنکور مانع از اجرایی شدن طرح و قانون مجلس می شوند!!.حذف کنکور 85 درصد رشته های کنکور سراسریاجرایی شده است. برای اطلاع از تصویب حذف کنکور 98 و ثبت نام با سوابق تحصیلیکلیک کنید.مجلس از سال 97در تلاش است که کنکور را به طور کامل حذف کند. مافیای کنکور و افرادی که از برگزاری کنکور منفعت می برند نیز تلاش می کنند کنکور حذف نشود. البته مجلس روی قانون خود و اجرای آن تاکید دارد و در این زمینه به زودی وزرای آموزش و پرورش و علوم را برای این موضوع به کمیسیون آموزش و تحقیقات فرا می خواند. احتمالا در نهایت کنکور حذف خواهد شد.در حال حاضر ظرفیت بسیاری از دانشگاه های ایران خالی است. فقط 20 درصد از دانشجویان با کنکور وارد دانشگاه میشوند. سایر داوطلبان از راههای دیگر و بدون کنکور ثبت نام می کنند. دانشگاه هایی نظیر امیرکبیر و صنعتی شریف ظرفیتشان کامل است.نحوه ثبت نام دانشگاه ها بعد از اجرای طرح مجلس و حذف کنکور : احتمالا بعد از حذف کنکور دانشگاه های دارای رتبه بندی بالا ، اقدام به برگزاری آزمون های اختصاصی می کنند. رتبه بندی دانشگاه ها توسط وزارت علوم انجام می شود. پذیرش سایر دانشگاه ها نیز از طریق سنجش توانمندی داوطلبان، شرط معدل و سوابق تحصیلی انجام می شود.مجلس بر روی قانون خود و اجرای آن تاکید دارد و در این زمینه به زودی وزرای آموزش و پرورش و علوم را برای این موضوع به کمیسیون آموزش و تحقیقات فرا می خواند.پیرو سخنان مقام معظم رهبری در جمع معلمان ، اعلام شد، سرفصل های سخنان رهبری در مورد نظام آموزش و پرورش و همچنین وضعیت معلمان، ساماندهی کنکور و مسایل دیگر تعیین شده است. قرار است این موضوع در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی شده و راهکارهایی برای هر یک از سرفصل ها ارایه شود.برای مشاهده مطالب مربوط به ثبت نام بدون کنکور روی لینک های زیر کلیک نماییدکمهلت ثبت نام بدون کنکور براساس سوابق تحصیلیمهلت ثبت نام بدون کنکور براساس سوابق تحصیلیدانلود دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلیکد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی و دیپلمطریقه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 98داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاع از نتیجه بررسی ها برای طرح حذف کنکور مجلس ، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

طرح مجلس برای کنکور 98 ورود 20درصد از داوطلبان به دانشگاه

مضمون طرح مجلس برای ورود 20 درصد از داوطلبان کنکور 98 به دانشگاه می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *