تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / بدون کنکور / دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97-98
دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97-98

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، جهت ثبت نام در این دانشگاه، توجه داشته باشند که حتما دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را به دقت مطالعه نمایند. حدود 3هفته بعد از انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی، نتایج ثبت نام اعلام خواهد شد و لازم است با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به دانشگاهی در آن مورد پذیرش قرار گرفته اید، مراجعه نموده و ثبت نام خود را نهایی و قطعی نمایید و اصل کلیه مدارکی که اسکن آن را هنگام ثبت نام اینترنتی ارسال نموده اید، به همراه داشته باشید. داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای ثبت نام در این دانشگاه لازم است، به دقت دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه نمایند. در این مقاله می توانید دفترچه ثبت نام کاردانی و کارشناسی ناپیوسته را دانلود نمایید. همانطور که می دانید ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور تنها برای دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته صورت می گیرد. با توجه به شرایط خاصی که در این دانشگاه حاکم است هر ساله شاهد ثبت نام افراد زیادی برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها هستیم. برای ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی  97 و اطلاع از نحوه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی 97 و ثبت نام و لیست رشته های بی کنکور علمی کاربردی کلیک کنید.

داوطلبان می توانند، در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در دفترچه ثبت نام، ثبت نام اینترنتی و مدارک ثبت نام نهایی و حضوری، با تلفن کارشناسان در همین مقاله تماس حاصل فرمایند تا از مشاوره کارشناسان بهرمند شده و به راحتی ثبت نام نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97

همانطور که می دانید دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97 در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد، می توانید برای دانلود دفترچه کارشناسی و کارشناسی ارشد روی لینک های زیر کلیک نمایید. دفترچه های زیر آخرین دفترچه های منتشر شده دانشگاه علمی کاربردی می باشد. دﻓﺘﺮﭼﻪ راﻫﻨﻤﺎی ﭘﺬﻳﺮش دوره ﺣﺮﻓﻪ ﻛﺎرداﻧﻲ ﻓﻨﻲ و ﻛﺎرداﻧﻲ ای ﻧﻈﺎم آﻣﻮزش ﻣﻬﺎرﺗﻲ ﻣﻬﺮ ﻣﺎه 97 و دفترچه فناوری و کارشناسی حرفه ای ناپیوسته را از طریق لینک ذیل دانلود نمایید:

 

شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربری 97

شرایط و زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربری 97 هر ساله در درو وردی اقدام به جذب دانشجو به صورت بدون کنکور می نماید و به دلیل پایین بودن شهریه دانشگاه علمی کاربردی ، این دانشگاه بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. زمان ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه علمی 97- 98 از تاریخ 97/05/22 می باشد. امکان تحصیل بدون کنکور در مقطع کارشناسی (کاردانی به کارشناسی یا کارشناسی ناپیوسته) در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد. توجه داشته باشید که این دانشگاه در مقطع کارشناسی پیوسته پذیرش دانشجو ندارد یعنی شما نمی توانید با داشتن مدرک دیپلم و با تحصیل در چهار سال متوالی مدرک کارشناسی دریافت کنید و حتما باید مدرک فوق دیپلم داشته باشید. در این مقطع نیز نیازی نیست که مدرک فوق دیپلم داوطلب، مرتبط با رشته انتخابی در مقطع کارشناسی باشد. و بعد از حدود 4الی 5ترم موفق به کسب مدرک کارشناسی خواهید شد. هزینه تحصیل در این مقطع حدودا 700 الی 900 هزار تومان می باشد که نسبت به دانشگاه آزاد مبلغ شهریه آن پایین تر است. می توانید برای اطلاع از شرایط دقیق و زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی روی لینک زیر کلیک نمایید.

زمان ثبت نام دوره های کاردانی دانشگاه علمی 97- 98 به زودی اعلام می شود.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 97

برای مشاهده راهنمای ورود به سایت ثبت نام هم آوا کلیک نمایید:

سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

انتخاب رشته برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی در سال ۹۷-۹۸ نیازمند آگاهی داوطلبان از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸ است. دانشگاه علمی کاربردی در چند سال اخیر رشته های متنوع و جذابی را در مقطع کاردانی و کارشناسی ارائه داده است. نام رشته هایی را می توانیم در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸ ببینیم که در هیچ دانشگاه دیگری تدریس نمی شود. دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸ همانطور که از نامش پیداست سعی کرده با آموزش علمی فنون کاربردی، رشته های مورد نیاز در بازار کار کشور را در لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸ ارائه دهد. می توانید جهت مشاهده اطلاعات دقیق در رابطه با لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی روی لینک زیر کلیک نمایید.

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی و کاربردی 97

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی و کاربردی 97 به شرح ذیل می باشد:

 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل می باشند و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده می نمایند.
 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک رسمی دیپلم.
 • گواهی دارای معدل برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها بدون معدل است.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.
 • فرم تایید معدل برای فارغ التحصیلانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نگردیده است.

داوطلبان می توانند، در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام در دفترچه ثبت نام، ثبت نام اینترنتی و مدارک ثبت نام نهایی و حضوری، با تلفن کارشناسان در همین مقاله تماس حاصل فرمایند تا از مشاوره کارشناسان بهرمند شده و به راحتی ثبت نام نمایند.

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد

رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد مشهد 98

رشته های پیراپزشکی از رشته های پرطرفدار بین داوطلبان محسوب میشود. باتوجه به دشواری کنکور …

۲ دیدگاه

 1. Avatar

  باسلام وخداقوت…میخواستم بدونم دربهمن ماه امکان ثبت نام دردانشگاه علمی کاربرد ی وجودداره…لطفا راهنمایی کنیدبنده حقیررا…متشکرم

  • Avatar

   سلام.دانشگاه علمی کاربردی هرساله دوباردرسال پذیرش داشته ورودی مهر وبهمن که امسال هم احتمالا روندسالهای گذشته می باشدکه از طریق سایت سنجش ثبت نام انجام میشه.پیگیرباشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =