تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / بدون کنکور / دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

دانشگاه غیرانتفاعی هر سال در دو نوبت برای دو ورودی مهر و بهمن ماه ، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دارد. برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، به دقت دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی و دفترچه بدون کنکور کارشناسی غیرانتفاعی را مطالعه کنید و با توجه به کدرشته محل های بدون کنکور نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید. اساس ثبت نام بدون کنکور، برمبنای سوابق تحصیلی داوطلبان ، می باشد. برای ثبت نام ورودی مهر ، در مرداد ماه و برای ثبت نام ورودی بهمن ، در آبان ماه 97 اقدام کنید.

 

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه  غیرانتفاعی برای ورودی بهمن 97 از 29 دی آغاز میشود خواهد بود، می توانید برای انجام ثبت نام، به سایت سنجش مراجعه نمایید و یا با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید، کارشناسان تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور را برای شما انجام می دهند.

 

برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی روی لینک زیر کلیک کنید:

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

 

داوطلبان گرامی می توانند، برای انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی ، به سایت سازمان سنجش به  نشانی sanjesh.org مراجعه کنند و یا با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید، کارشناسان راهنمای شما برای انتخاب رشته آگاهانه خواهند بود و تمام مراحل ثبت نام را برای شما انجام خواهند داد.

 

در حال حاضر دفترچه های ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی حاوی لیست رشته های بدون کنکور بهمن ماه 97 منتشر شده است، برای مشاهده دفترچه روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور  دانشگاه غیر انتفاعی – کارشناسی

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی – کاردانی

 

متقاضیان گرامی می توانند جهت مشاوره انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در مقاطع کاردانی و کارشناسی بهمن 97 با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند، کارشناسان ، راهنمای شما برای انتخاب رشته آگاهانه خواهند بود و تمام مراحل ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی در سایت سازمان سنجش را برای شما انجام می دهند.

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مضمون طرح مجلس برای ورود 20 درصد از داوطلبان کنکور 98 به دانشگاه می باشد. اقدامات متعددی برای حذف کنکور از سوی مجلس انجام شده است. ولی مافیای کنکور مانع حذف کامل کنکور شده و در سال 98 عده معدودی از داوطلبان در کنکور شرکت کرده و وارد دانشگاه می شوند. در این صفحه از جزئیات طرح مجلس برای داوطلبان کنکور ،  فرایند حذف کنکور و نحوه پذیرش و سنجش بعد از حذف کنکور مطلع می شوید:طرح مجلس برای کنکور 98 و ثبت نام 20درصد از داوطلبانطرح مجلس برای حذف کامل کنکور اعلام شد. یکی از نمایندگان مجلس که تمایل به حذف کنکور را دارد، گفت: متاسفانه مافیای کنکور مانع از اجرایی شدن طرح و قانون مجلس می شوند!!.حذف کنکور 85 درصد رشته های کنکور سراسریاجرایی شده است. برای اطلاع از تصویب حذف کنکور 98 و ثبت نام با سوابق تحصیلیکلیک کنید.مجلس از سال 97در تلاش است که کنکور را به طور کامل حذف کند. مافیای کنکور و افرادی که از برگزاری کنکور منفعت می برند نیز تلاش می کنند کنکور حذف نشود. البته مجلس روی قانون خود و اجرای آن تاکید دارد و در این زمینه به زودی وزرای آموزش و پرورش و علوم را برای این موضوع به کمیسیون آموزش و تحقیقات فرا می خواند. احتمالا در نهایت کنکور حذف خواهد شد.در حال حاضر ظرفیت بسیاری از دانشگاه های ایران خالی است. فقط 20 درصد از دانشجویان با کنکور وارد دانشگاه میشوند. سایر داوطلبان از راههای دیگر و بدون کنکور ثبت نام می کنند. دانشگاه هایی نظیر امیرکبیر و صنعتی شریف ظرفیتشان کامل است.نحوه ثبت نام دانشگاه ها بعد از اجرای طرح مجلس و حذف کنکور : احتمالا بعد از حذف کنکور دانشگاه های دارای رتبه بندی بالا ، اقدام به برگزاری آزمون های اختصاصی می کنند. رتبه بندی دانشگاه ها توسط وزارت علوم انجام می شود. پذیرش سایر دانشگاه ها نیز از طریق سنجش توانمندی داوطلبان، شرط معدل و سوابق تحصیلی انجام می شود.مجلس بر روی قانون خود و اجرای آن تاکید دارد و در این زمینه به زودی وزرای آموزش و پرورش و علوم را برای این موضوع به کمیسیون آموزش و تحقیقات فرا می خواند.پیرو سخنان مقام معظم رهبری در جمع معلمان ، اعلام شد، سرفصل های سخنان رهبری در مورد نظام آموزش و پرورش و همچنین وضعیت معلمان، ساماندهی کنکور و مسایل دیگر تعیین شده است. قرار است این موضوع در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی شده و راهکارهایی برای هر یک از سرفصل ها ارایه شود.برای مشاهده مطالب مربوط به ثبت نام بدون کنکور روی لینک های زیر کلیک نماییدکمهلت ثبت نام بدون کنکور براساس سوابق تحصیلیمهلت ثبت نام بدون کنکور براساس سوابق تحصیلیدانلود دفترچه انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلیکد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی و دیپلمطریقه دریافت کد سوابق تحصیلی کنکور 98داوطلبان عزیز می توانند برای اطلاع از نتیجه بررسی ها برای طرح حذف کنکور مجلس ، با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرند.

طرح مجلس برای کنکور 98 ورود 20درصد از داوطلبان به دانشگاه

مضمون طرح مجلس برای ورود 20 درصد از داوطلبان کنکور 98 به دانشگاه می باشد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *