تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / وزارت بهداشت / اخبار کنکور وزارت بهداشت / دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97
دانلود دفترچه ثبت نام ارشد وزرات بهداشت

دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان گرامی برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، لازم است دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت را به دقت مطالعه نمایند. در این مقاله می توانید دفترچه ثبت نام ارشد وزرات بهداشت را دانلود نموده و از زمان ثبت نام ارشد وزرات بهداشت مطلع شوید. توصیه ما به داوطلبان این است که حتما مقالات منابع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته وزارت بهداشت / رشته های گروه پزشکی 97-98 و شرایط اختصاصی شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت و زمان ثبت نام ارشد وزارت بهداشت را مطالعه نمایند. نتایج اولیه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 اعلام شد .طبق اطلاع رسانی های قبلی نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 هم اکنون بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس sanjeshp.ir قرار گرفت .

مدارک لازم جهت ثبت نام کنکور سراسری 97

برای رفع هرگونه ابهام و سوال در رابطه با آزمون ارشد وزارت بهداشت 97-98 می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرید.

دانلود دفترچه ثبت نام ارشد وزرات بهداشت

برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 96 روی لینک زیر کلیک نمایید. توجه داشته باشید که برای ثبت نام صحیح لازم است به دقت دفترچه را مطالعه نموده و یا برای سهولت و سادگی در ثبت نام ارشد وزارت بهداشت با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید. اگر اکنون که این مقاله را می خوانید و مهلت ثبت نام ارشد را از دست داده اید می توانید از طریق تماس با کارشناسان صدای مشاوران از ثبت نام بعدی ارشد وزارت بهداشت مطلع شوید.

دانلود دفترچه ثبت نام ارشد وزرات بهداشت

ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

 آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 96 در کلیه رشته ها به صورت تک مرحله ای است. لازم به ذکر است که هر داوطلب میتواند فقط یک رشته یا مجموعه از هر یک از چهار گروه و حداکثر دورشته یا دو مجموعه و یا یک مجموعه و یک رشته از دو گروه متفاوت را ثبت نام نموده و در آزمون شرکت نماید و مجاز به انتخاب دو رشته یا مجموعه از یک گروه نمی باشد. داوطلبان آزمون دوره قبل که از پذیرفته شدن در دانشگاه ها و مراکزی که تحصیل بوده اند، و اقدام به ثبت نام ننموده و یا انصراف داداند، به دلیل محرومیت یک ساله حق شرکت در این آزمون را نخواهند داشت. درصورت محرز شدن عدم رعایت این امر، داوطلب متخلف محسوب شده و به هئیت بدوی رسیدگی تخلفات آزمونها معرفی خواهد شد. لازم به ذکر است براساس مصوبات، پذیرفته شدگان سال 95 مراکز پذیرنده با شهریه درصورت عدم ثبت نام یا انصراف، حق شرکت در آزمون 96 را دارند و مشمول محرومیت یک ساله نمی باشند و میتوانند در این آزمون شرکت نمایند. داوطلبان مشمول طرح نیروی انسانی که از فرصت خود طبق بند 3 استفاده نموده اند، مجاز به شرکت در این آزمون نمی باشند. در این آزمون شرایطی فراهم شده که داوطلب می تواند باتوجه به مدرک کارشناسی و یا بالاتر در دو رشته یا مجموعه امتحانی شرکت نماید. درجدول شماره 2 رشته های امتحانی در قالب 4 گروه مشخص شده است. برخی از رشته ها تجمیع و به صورت یک مجموعه امتحانی درآمده اند که فقط یک دفترچه سؤال برای این مجموعه صادر خواهد شد. داوطلب با انتخاب یک مجموعه در صورتی که حائز شرایط شرکت در هر یک از رشته های مورد نظر از آن مجموعه باشد، میتواند در رشته های آن مجموعه امتحان دهد. لازم است داوطلب پیش از پرداخت هزینه ثبت نام، دفترچه راهنما را به دقت مطالعه نموده و تحقیقات لازم را در رابطه با انتخاب حداقل یک رشته یا مجموعه از یک گروه و یا حداکثر دو رشته یا مجموعه از دو گروه متفاوت به عمل آورد. بدیهی است پس از پرداخت برای یک گروه و یا دو گروه درصورت انصراف داوطلب از یک و یا هر دو گروه، مبلغ واریز شده قابل استرداد نیست.

زمان ثبت نام ارشد وزارت بهداشت

ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت 96 از اول اسفند ماه آغاز شده و تا روز 15 اسفند ادامه خواهد داشت.

شرایط اختصاصی شرکت در کنکور ارشد وزارت بهداشت

دارا بودن دانشنامه کارشناسی، کارشناسی ارشد ، دکتری عمومی گروه پزشکی و مدارک بالاتر متناسب با رشته تحصیلی، داوطلبانی که طبق مدارک مورد پذیرش جدول مذکور نسبت به انتخاب رشته امتحانی اقدام ننمایند از روند سنجش حذف و از ادامه تحصیل محروم خواهند شد. با توجه به گستردگی اطلاعات در رابطه با شرایط اختصاصی کنکور ارشد وزرات بهداشت توصیه ما به شما این است که دفترچه ثبت نام آزمون وزرات بهداشت را در همین صفحه دانلود نموده و یا با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

برای رفع هرگونه ابهام و سوال در رابطه با آزمون ارشد وزارت بهداشت 97-98 می توانید از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 تماس بگیرید.

 

دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه دفترچه ثبت نام ارشد وزارت بهداشت 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

لیست رشته های دانشگاه امام صادق

لیست رشته های دانشگاه امام صادق 97

در این مقاله لیست رشته های دانشگاه امام صادق (ع)، به حضورتان اعلام می گردد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هشت =