تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه ها / دانشگاه آزاد / دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97
دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

جهت مشاوره در زمینه دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

بعد اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد  در نیمه خرداد ماه توسط سازمان سنجش  نوبت به انتخاب رشته داوطلبان می رسد. همانطور که می دانید انتخاب رشته داوطلبان دانشگاه آزاد از انتخاب رشته داوطلبان آزمون سراسری مجزا از هم می باشد و داوطلبان دانشگاه آزاد می بایست جهت انتخاب رشته این دانشگاه ابتدا کد 7رقمی مندرج در انتهای کارنامه داوطلبی خود را مشاهده و بعد به سایت azmoon.orgمراجعه نمایند. و دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد97 را از سایت دانشگاه آزاد دریافت نمایند . این دفترچه شامل اطلاعاتی در خصوص ثبت نام بدون آزمون دوره های کارشناسی ارشد شامل شرایط و ضوابط مربوط به پذیرش استعدادهای درخشان و فارغ التحصیلان رتبه های برتر کارشناسی می باشد. همچنین داوطلبانی که متقاضی استفاده سهمیه رزمندگان و ایثارگران می باشند می توانند با مراجعه به بخش مذکور در دفترچه شرایط خود رابررسی  نمایند. داوطلبان غیر ایرانی نیز می توانند جهت اطلاع از شرایط و ضوابط مربوط به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد آزاد می بایست به بخش پذیرش اتباع خارجی مراجعه کنند.

تذکرات مهم دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

لازم است داوطلبان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد به چند نکته مهم دقت فرمایند که بعد از پذیرش و در موقع ثبت نام دانشگاه با مشکلی رو به رو نشوند.

1.شهریه پذیرفته شدگان واحدها، پردیس ها و مراکزبین المللی دانشگاه آزاد اسلامی براساس شهریه مصوب سالانه این محل های دانشگاهی تعیین می گردد و تا دو برابر شهریه واحدهای داخلی می باشد.

2. با توجه به مقررات دانشگاه آزاد اسلامی جابجایی،انتقال و میهمانی دانشجویان مطابق آئین نامه نقل و انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی انجام می شود.

3.هرگونه جابجایی ، انتقال و میهمانی از واحدها،پردیس ها و مراکز بین المللی و برون مرزی به دیگر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی ممنوع می باشد.

4.دانشجویانی که پس از پذیرش در دانشگاه و ثبت نام واخذ واحد (اعم از دانشجویان با آزمون و یا بدون آزمون ) به هر دلیلی تقاضای انصراف از تحصیل داشته باشند طبق ضوابط و مقررات دانشگاه مشمول پرداخت هزینه انصراف می شوند. ولی در صورت پذیرفته شدن در واحدهای دیگر دانشگاه آزاد یا در همان واحد از پرداخت هزینه انصراف معاف می شوند. ولی سایر دانشجویان قبول شده در غیر از واحدهای دانشگاه آزاد ملزم به پرداخت هزینه انصراف معادل 1/5برابر شهریه ثابت یک نیم سال تحصیلی طبق تعرفه روز پرداخت نمایند.

5.با توجه به مقررات دانشگاه آزاد اسلامی جابجایی ، انتقال و میهمانی دانشجویانی که به صورت بدون آزمون در دانشگاه پذیرفته شده باشند، مطابق آئین نامه نقل وانتقالات دانشجویی ممنوع است.

تذکر مهم

به داوطلبان توصیه میشود ابتدا مطالب دفترچه را به دقت مطالعه نموده  و بعد از آگاهی از شرایط و شهریه ها نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. ذکر یک نکته در اینجا اهمیت دارد که در صورت عدم مراجعه و ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان ،(چه داوطلبان بدون آزمون چه داوطلبان با آزمون ) و اتمام مهلت ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان ،به منزله انصراف از پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی بوده و پس از انقضای مهلت مقرر امکان انتخاب رشته تحت هیچ شرایطی وجود نخواهد داشت. لذا به داوطلبان توصیه می گردد حتما در موعد مقرر برای ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند . اگر در فرآیند انتخاب رشته دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور با ابهام و مشکلی رو به رو شدید می توانید با مرکز مشاوره صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

جهت دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97 کلیک کنید

جهت مشاوره در زمینه دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین 97

شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین 97

در این مقاله شرایط ثبت نام دانشگاه امام حسین، را مورد بررسی قرار خواهیم داد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 18 =