تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / مدارس / اخبار مدارس / درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان 98
ثبت نام آزمون ورودی مدارس سمپاد مهارتی

درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان 98

جهت مشاوره در زمینه درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان سال تحصیلی 98 – 99 برای دانش آموزان داوطلب آزمون تیزهوشان و والدین گرامی از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد ، لذا قصد داریم داریم از طریق این مقاله ، درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان را اعلام نماییم

درصدهای قبولی در تیزهوشان 98

توصیه ما به داوطلبان این است که حتما از نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان که در اختیار دانش آموزان و والدین قرار گرفته است استفاده نمایند. برای دریافت نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان 98 – 99 کلیک نمایید. با استفاده از این نرم افزار و با وارد نمودن تعداد سوالات درست، غلط و نزده در هر درس ، احتمال قبولی خود در آزمون تیزهوشان را بسنجید. پذیرش دانش آموز برای ورود به مدارس تیزهوشان- استعدادهای درخشان ، برمبنای رتبه ی فضلی مبتنی بر نمره ی تراز شده آزمون ورودی می باشد و معدل سال قبل و سال جاری در قبولی و پذیرش دانش آموز در این مدارس بی اثر می باشد. لازم به ذکر است که در تعیین رتبه فضلی داوطلبان، نمره تراز شده ی آزمون ورودی با داوطلبان دیگر مدارس به ترتیب اولویت مقایسه می شود. درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان از طریق این نرم افزار به سادگی قابل ملاحظه خواهند بود. شرکت کنندگان در آزمون تیزهوشان در صورتی احتمال قبولی خواهند داشت که از هر 10 سوال درس فارسی به 8 سوال پاسخ صحیح داده و از هر 10 سوال هر یک از دروس علوم و ریاضی به 7سوال پاسخ صحیح دهند. نکته مهم این است که تراز قبولی و درصدهای مورد نیاز برای قبولی در هر شهر متفاوت می باشد. بنابراین شهر مورد نظر خود را در نرم افزار انتخاب نمایید و یا از طریق تلفن ثابت و از سراسر کشور ، بدون شماره گیری کد با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرید و از درصد قبولی آزمون تیزهوشان در شهر خودتان ، با توجه به درصد قبولی اختصاصی مربوط ، مطلع گردید.

دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان و اطلاع از درصدهای لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان از شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان تماس بگیرید.

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

ثبت نام کودکان 6سال تمام در پیش دبستانی ممنوع

ثبت نام کودکان 6سال تمام در پیش دبستانی در سال 98 ممنوع شد. معاونت ابتدایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *