تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / آزمون ادواری / دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ادواری 96-97
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ادواری 96-97

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ادواری 96-97

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ادواری 96-97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان گرامی آزمون ادواری می توانند از طریق این مقاله دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ادواری را انجام دهند. در ادامه به شرح معنی اصطلاحات دفترچه ثبت نام آزمون ادواری پرداخته ایم، همانطور که می دانید برای ثبت نام در آزمون لازم است به طور کامل و با جزئیات دفترچه ثبت نام آزمون ادواری را مطالعه نمایید و یا برای انجام با تلفن ثابت کارشناسان که در همین مقاله درج گردیده است تماس حاصل فرمایید. پیشنهاد ما به داوطلبان آزمون ادواری این است که حتما مقالات مربوط به تاریخ و زمان ثبت نام آزمون ادواری، تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون ادواری و مدارک و شرایط ثبت نام آزمون ادواری را مطالعه نمایید.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ادواری

از طریق لینک دانلود جدول پایین می توانید دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ادواری را انجام دهید. این دفترچه آخرین دفترچه ای است که تاکنون منتشر شده است به محض انتشار دفترچه های بعدی، از طریق همین سایت در اختیار شما عزیزان قرار داده خواهد شد. توجه داشته باشید که سه دفترچه ثبت نام آزمون ادواری وجود دارد، جلد اول دفترچه برای شهرهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، ایلام، خوزستان، زنجان، قزوین، کردستان،کرمانشاه، گیلان، لرستان و همدان، جلد دوم دفترچه برای شهرهای تهران، خراسان جنوبی ، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، قم، گلستان، مازندران و جلد سوم برای شهرهای اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، کهکیلوی و بویراحمد، مرکزی، هرمزگان و یزد می باشد.

از آنجایی که اغلب داوطلبان ثبت نام آزمون ادواری، برای ثبت نام دچار مشکل می شوند این امکان وجود دارد که درصورت وجود هرگونه مشکل و یا ابهام و اطلاع از شرایط و مدارک ثبت نام آزمون ادواری، از طریق تلفن ثابت 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرید تا مشکل پیش آمده را رفع نمایند و یا ثبت نام را برای داوطلبان انجام دهند.

شماره دفترچه دفترچه ویزه هر استان دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ادواری
شماره 1
جلد اول: آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، ایلام، خوزستان، زنجان، قزوین، کردستان،کرمانشاه، گیلان، لرستان و همدان
لینک دانلود مستقیم دفترچه ثبت نام آزمون ادواری 1
شماره 2
جلد دوم : تهران، خراسان جنوبی ، خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، قم، گلستان، مازندران
لینک دانلود مستقیم دفترچه ثبت نام آزمون ادواری 2
شماره 3
جلد سوم: اصفهان، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، سیستان و بلوچستان،فارس، کرمان، کهکیلوی و بویراحمد، مرکزی، هرمزگان و یزد
لینک دانلود مستقیم دفترچه ثبت نام آزمون ادواری 3

بعد از مطالعه دقیق دفترچه های فوق لازم است به سایت advari.irantvto.ir مراجعه نموده و در سامانه ثبت نام الکترونیکی سازمان آزموش فنی و حرفه ای کشور ثبت نام نمایید. برای این کار لازم است فرم پیش نویس ثبت نام آزمون ادواری را تکمیل نمایید.  مشخصات حرفه ها و محل اجرای آزمون استان مورد نظر خود به دقت جدول موجود در دفترچه راهنما را مطالعه نمایید. از آنجایی که اغلب داوطلبان ثبت نام آزمون ادواری برای ثبت نام دچار مشکل می شوند این امکان وجود دارد که درصورت وجود هرگونه مشکل و یا ابهام، با تلفن ثابت کارشناسان که در همین مقاله وجود دارد تماس بگیرید تا مشکل پیش آمده را رفع نمایند و یا ثبت نام را برای داوطلبان انجام دهند.

دفترچه آزمون ادواری

در این بخش از مقاله معنی اصلاحات دفترچه آزمون ادواری به اطلاع شما خواهد رسید. دفترچه های آزمون ادواری را می توانید از طریق همین سایت دانلود نمایید. برای شرکت در این آزمون لازم است به دقت دفترچه را مطالعه نمایید و پیش از مطالعه دفترچه آزمون ادواری معنی اصلاحات به کار گرفته شده را بدانید. برای اطلاع از مدارک شرایط ثبت نام آزمون ادواری و شرایط نحوه ثبت نام آزمون ادواری فنی و حرفه ای می توانید روی همین لینک های آبی کلیک نمایید.

 • گواهینامه صلاحیت شغلی: مدرکی است معتبر که پس از قبولی متقاضی در آزمون های کتبی و عملی به ایشان اعطای می گردد و بیانگر صلاحیت حرفه ای فرد براساس شماره استاندارد قید شده برای احراز شغل مربوطه می باشد. برای رفع هرگونه سوال و ابهام در زمینه گواهینامه ها می توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید. متناظر با هر سطح مهارت به افراد گواهینامه صلاحیت شغلی به شرح ذیل اعطا می شود:
 • گواهینامه سطح چهار صلاحیت شغلی، که به رنگ طلایی می باشد.
 • گواهینامه سطح سه صلاحیت شغلی، که به رنگ نقره ای می باشد.
 • گواهینامه سطح دو صلاحیت شغلی، که به رنگ برنزی می باشد.
 • گواهینامه سطح یک صلاحیت شغلی،که به رنگ فیروزه ای می باشد.
 • آزمون: وسیله ای یا روشی نظام مند برای اندازه گیری نمونه ای از رفتارشخص و توصیف آن به کمک مقیاس های کمی یا طبقه ای است.
 • آزمون ادواری: آزمونی است که به صورت دوره ای برای تعیین مهارت و صلاحیت حرفه ای افرادی که به هر نحو ممکن، مهارتی را کسب کرده و براساس استانداردهای مهارت آموزش فنی و حرفه ای برگزار می شود. ضمناً در حرفه هایی که با علامت# مشخص شده اند حداقل مدرک تحصیلی متقاضیان شرکت کننده در آزمون باید کاردانی مرتبط با این حرفه ها باشد. یا در غیر این صورت باید قبلاً دوره آموزشی حرفه را طی نموده باشند و در آزمون پایان دوره ی مربوطه مردود شده باشند.
 • آزمون کتبی (چند گزینه ای): شامل تعدادی سئوال می باشد که هر یک از آن ها از یک قسمت اصلی و تعدادی گزینه (پاسخ) تشکیل می شود و آزمون شونده از میان گزینه های پیشنهادی، گزینه صحیح (پاسخ سئوال) را انتخاب می نمایند.
 • آزمون عملی: آزمونی است که میزان مهارت فرد را در اجرای توانایی های عملی در قالب پروژه معین مورد ارزیابی قرار می دهد.
 • سنجش: اقدامی است که براساس اندازه گیری ممکن بوده و در جریان سنجش کمیتها و اعداد حاصل از اندازه گیری مفهوم پیدا می کند.
 • ارزشیابی: ارزشیابی یک فرایند نظاممند برای جمع آوری، تحلیل و تفسیر اطلاعات برای قضاوت در مورد میزان مهارت افراد و در نهایت تصمیم گیری و اقدام عملی در مورد پدیده بررسی شده است.
 • شغل: به مجموعه ای از وظایف و توانمندی های خاص که از یک شخص در سطح مورد نظر جهت اجرای یک فعالیت انتظار می رود، شغل می گویند.
 • حرفه: به مجموعه ای از چند شغل همگن که در یک گروه بزرگ دسته بندی شده اند، حرفه می گویند.
 • خوشه آموزشی: دوره های آموزش فنی و حرفه ای در سه خوشه ی آموزشی اصلی شامل صنعت، خدمات و کشاورزی می باشد.
 • رشته: مجموعه برنامه های آموزشی مربوط به فراگیری چند حرفه هم خانواده می باشد.
 • متقاضی: به شخصی اتلاق می شود که داوطلب شرکت در آزمون های ادواری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

از آنجایی که اغلب داوطلبان ثبت نام آزمون ادواری، برای ثبت نام دچار مشکل می شوند این امکان وجود دارد که درصورت وجود هرگونه مشکل و یا ابهام و اطلاع از شرایط و مدارک ثبت نام آزمون ادواری، از طریق تلفن ثابت 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرید تا مشکل پیش آمده را رفع نمایند و یا ثبت نام را برای داوطلبان انجام دهند.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ادواری 96-97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه دانلود دفترچه ثبت نام آزمون ادواری 96-97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون کتبی و عملی ادواری9

تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون کتبی و عملی ادواری 96-97-98-99

شرکت کنندگان گرامی آزمون ادواری می توانند تاریخ و زمان اعلام نتایج و کتبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − سیزده =