تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / بدون کنکور / حذف کنکور فنی حرفه ای- هنرستانی ها – کاردانش 97
حذف آزمون کنکور هنرستان فنی حرفه ای کاردانش 97

حذف کنکور فنی حرفه ای- هنرستانی ها – کاردانش 97

جهت مشاوره در زمینه حذف کنکور فنی حرفه ای- هنرستانی ها – کاردانش 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اخیرا خبرهایی در رابطه با حذف آزمون کنکور فنی و حرفه ای -هنرستانی ها – کاردانش به اطلاع داوطلبان رسیده و سوالی که برای گروهی از داوطلبان که آمادگی شرکت در کنکور را نداشته اند و گروهی دیگر که با صرف زمان و هزینه سعی نمودند خود را برای کنکور آماده نمایند، به وجود آمده این است که آیا حذف کنکور هنرستانی ها- فنی و حرفه ای-کاردانش حقیقت دارد و به تصویب رسیده است؟ در این مقاله به بررسی دقیق و با جزئیات موضوع حذف کنکور فنی حرفه ای -هنرستان – کاردانش می پردازیم.

حذف آزمون کنکور فنی حرفه ای – هنرستان – کاردانش 97

جزئیات حذف کنکور فنی حرفه ای – هنرستان – کاردانش 97 به این ترتیب می باشد که در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ خروجی در سال یازدهم وجود نخواهد داشت و هنرستان‌ها 12 ساله می شوند، یعنی دانش آموزان بعد از پایه یازدهم به دانشگاه نخواهند رفت و وارد پایه دوازدهم می گردند، بر این اساس باید ظرفیت دانشگاه فنی و حرفه‌ای و دانشگاه جامع علمی کاربردی از طریق فارغ التحصیلان سال‌های قبل تکمیل گردد. بر اساس مصوبه شورای پذیرش دانشجو، در سال 97 پذیرش داوطلبان شاخه فنی و حرفه‌ای و کاردانش صرفا بر اساس سابقه تحصیلی انجام می‌شود.

دانش آموزان رشته های فنی حرفه ای کاردانش و هنرستان با توجه به حذف کنکور و شرایط پذیرش دانشجو با سابقه تحصیلی، می توانند برای اطلاع از نحوه رتبه بندی براساس سابقه تحصیلی و اطلاع از رشته و دانشگاه هایی که امکان تحصیل بدون کنکور در آن را دارند، از طریق تلفن 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرند کارشناسان پاسخگوی این عزیزان خواهند بود.

داوطلبان توجه داشته باشند که در سال  تحصیلی 98-99 اولین دوره فارغ التحصیلان را در ساختار 12 ساله خواهیم داشت و بر اساس قانون برنامه پنجم و ششم توسعه آموزش عالی موظف به اجرای دوره کاردانی پیوسته می باشد و از سال 98 دانش آموزان وارد دوره کاردانی پیوسته خواهند شد و دیگر کنکور نخواهند داشت و یک دوره آموزشی پنج ساله را به صورت پیوسته طی می نمایند.

ظرفیت پذیرش دانشگاه ها برای هنرجویان 97

در رابطه با ظرفیت پذیرش دانشگاه ها برای هنرجویان 97 باید بگوییم مطابق برنامه پنجم و ششم توسعه قانونگذار آموزش عالی که امکان تحصیل پیوسته را فراهم می کند، طبیعتا در این زمینه دو مجموعه دانشگاهی بزرگ فنی و حرفه‌ای را داریم و اگر تعداد داوطلب بیشتر از ظرفیت باشد باید پذیرش از طریق سایر دانشگاه‌ها فراهم گردد. از سال 98 دیگر سابقه تحصیلی مطرح نیست و همه هنرجویان وارد دوره کاردانی پیوسته خواهند شد و برنامه درسی‌شان به شکل پنج ساله تدوین و تنظیم خواهد شد. داوطلبان درصورت وجود هرگونه ابهام در این رابطه می توانند از طریق تلفن ثابت 9099071611 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

حذف کنکور فنی حرفه ای- هنرستانی ها – کاردانش 97
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه حذف کنکور فنی حرفه ای- هنرستانی ها – کاردانش 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مامایی بدون کنکور دانشگاه آزاد

مامایی بدون کنکور دانشگاه آزاد 97

در این مقاله به شرح مامایی بدون کنکور دانشگاه آزاد می پردازیم. رشته مامایی ، …

۴ دیدگاه

  1. سلام من رشته ام حسابداریه.خیلی رشته امو دوست دارم میخوام برم دانشگاه دولتی معدلم 13.58اما نمیدونم دامشگاه اطهر ثبت نامم میکنه یا نه! دستمم به دهنم میرسه میتونم یه مبلغی هم کمک کنم لطفا کمکم کنید

  2. سلام من رشتم برق ساختمان هستش.و سال دوازدهم ینی سال اخر هستم و معدلم دقیق ۱۹ هستش .خواستم بدونم رشته ما کنکور داره امسال یانع؟و میتونم با این معدم تو دانشگاه سراسری درس بخونم ؟؟؟لطفا جواب بدین
    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − هفت =