تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / کنکور و انتخاب رشته / ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98
ثبت نام مجدد کنکور سراسری 97

ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان ثبت نام  کنکور سراسری که در زمان اعلام شده برای ثبت نام، موفق به انجام این کار نمی گردند، ثبت نام مجدد آزمون سراسری98، آغاز شد.

مهلت ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98

مهلت ثبت نام کنکور سراسری 98 / مهلت ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98 هر سال به مدت چند روز تمدید می شود و بازه زمانی خاصی را برای جاماندگان از ثبت نام کنکور به عنوان مهلت ثبت نام مجدد کنکور 98 در اسفند ماه اعلام می نمایند.
پیرو اطلاعیه‌های مورخ 96/11/01 و 96/11/08 به اطلاع می رساند که کنکور سراسری 98 برای‌ پذیرش در دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم یعنی شبانه‌، مجازی، دوره نیمه‌حضوری، دانشگاه پیام نور، پردیس خودگردان و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی، دانشگاه‌ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیردولتی ـ غیرانتفاعی ، دانشگاه آزاد اسلامی برای کد رشته های تحصیلی که پذیرش در رشته های مذکور براساس آزمون صورت می‌پذیرد، در مهلت تعیین شده که در این صفحه اطلاع رسانی خواهد شد، کد سوابق تحصیلی خود را دریافت ننموده اند و یا از ثبت نام کنکور سراسری جا مانده اند، مهلت مجدد برای ثبت نام در آزمون‌ سراسری مشخص نشده است به محض اعلام در همین صفحه منتشر می شود.

داوطلبان ثبت نام در کنکور 97 ، در آخرین مهلت تمدید ثبت نام کنکور می توانند برای انجام سریع و صحیح ثبت نام از طریق تلفن 9099071611 ثابت با کارشناسان تماس بگیرند تا ثبت نام را انجام دهند و یا در صورت وجود هر گونه سوال و یا ابهام راهنمای داوطلبان خواهند بود.

نحوه ثبت نام کنکور سراسری 98/ نحوه ثبت نام مجدد کنکور 98

ثبت نام به صورت اینترنتی و بدون نیاز به مراجعه حضوری صورت می باشد. داوطلبان باید قبل از ثبت نام توجه داشته باشند، کد سوابق تحصیلی دیپلم و کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی و کد منطقه برای سوابق تحصیلی مورد نیاز می باشد. داوطلبان برای ثبت نام اینترنتی در ابتدا باید کارت اعتباری مورد نیاز خود را خریداری نمایند (برای شرکت در هر زیر گروه آزمایشی یک کارت اعتباری و برای ثبت نام در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی یک کارت اعتباری جداگانه مورد نیاز می باشد. برای ثبت نام در کنکور دانشگاه آزاد ۹۷ نیز خرید کارت اعتباری نیاز نمی باشد.) و بعد از وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز، ثبت نام خود را انجام دهند.

بعد از انجام ثبت نام، داوطلب باید کد رهگیری که سیستم ارائه می دهد تا پایان پذیرش و ثبت نام در یک دانشگاه نگهداری نمایند. توصیه ما به داوطلبان کنکور این است که حتما از دفترچه های سوالات کنکور 97 برای محک زدن توانایی خود استفاده نمایند.

داوطلبان می توانند در رابطه با کلیه مراحل و ضوابط شرکت در کنکور 98 (نحوه خرید کارت اعتباری کنکور 98 و اطلاع از جدیدترین تغییرات و اطلاعیه های کنکور 98 و رفع ابهامات جهت ثبت نام و…) با کارشناسان صدای مشاور تماس حاصل فرمایند. برای اطلاع از مدارک لازم ثبت نام کنکور 98 کلیک کنید

داوطلبان ثبت نام در کنکور 97 ، در آخرین مهلت تمدید ثبت نام کنکور برای انجام سریع و صحیح ثبت نام از طریق تلفن 9099071611 ثابت با کارشناسان تماس بگیرند تا ثبت نام را انجام دهند و یا در صورت وجود هر گونه سوال و یا ابهام راهنمای داوطلبان خواهند بود.

ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام مجدد کنکور سراسری 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

میانگین درصدهای پاسخگویی داوطلبان کنکور تجربی 97

سازمان سنجش میانگین درصدهای پاسخگویی داوطلبان کنکور تجربی 97 را اعلام کرد در این صفحه …

۲ دیدگاه

  1. یعنى دوباره اسفند تمدید میشه؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + هجده =