تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / بدون کنکور / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97
مهلت ثبت نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 برای همه داوطلبان علاقه‌مند به ورود به دانشگاه ممکن است. داوطلبان کنکور 97 چه در کنکور 97 شرکت کرده باشند و چه در در کنکور 97 شرکت نکرده باشند می‌توانند برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 اقدام کنند. دانشگاه‌های غیرانتفاعی نیز همانند دانشگاه‌های پیام نور و آزاد اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور می‌کنند. داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 می‌توانند با توجه به اطلاعیه ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 97 که سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌کند، به دانشگاه غیرانتفاعی وارد و مشغول به تحصیل شوند. در نوشتار حاضر در مورد زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 توضیح داده می‌شود.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 طبق روال سال‌های پیش، برای دو ترم مهر ماه و ترم بهمن ماه انجام می‌شود. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 برای ترم مهر ماه در مرداد ماه است و داوطلبان باید برای ورود به دانشگاه غیرانتفاعی در ترم مهر در زمان انتخاب رشته سراسری، انتخاب رشته کنند و لازم به ذکر است که اسامی پذیرفته‌شدگان نیمه دوم شهریور ماه به داوطلبان علاقه‌مند به رشته‌های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی اعلام می‌شود. به منظور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 برای ترم بهمن ماه با مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور تماس بگیرید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 به این صورت است که همه داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 باید در سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، ثبت نام و انتخاب رشته کنند. امکان انتخاب رشته برای بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 برای داوطلبانی که در کنکور 97 ثبت نام نکرده‌اند و یا ثبت نام کرده‌اند و در جلسه کنکور 97 حاضر نشده‌اند نیز وجود دارد. داوطلبان می‌توانند پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته حداکثر 150 کد رشته محل را از بین کد رشته محل‌های موجود در دفترچه انتخاب رشته 97 که پذیرش‌شان بر اساس سوابق تحصیلی است، انتخاب کنند. لازم است داوطلبان دقت کنند که اگر در جلسه کنکور غایب بوده‌اند می‌توانند بدون نیاز به خرید کارت اعتباری رشته‌های صرفا با سوابق تحصیلی را انتخاب کنند و اما کسانی که در کنکور سراسری ثبت نام نکرده‌اند باید ابتدا از سایت سازمان سنجش آموزش کشور، کارت اعتباری تهیه کنند. برای خرید کارت اعتباری به کارت بانکی عضو شتاب نیاز است. پس از آن داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 می‌توانند با داشتن اطلاعات دیپلم، شماره کارت اعتباری، عکس اسکن شده 3*4 یا 6*4 نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند. داوطلبان باید دقت داشته باشند؛ کسانی که در جلسه کنکور حضور نداشته‌اند و یا رتبه مجاز را کسب نکرده‌اند، فقط می‌توانند رشته محل‌های با سابقه تحصیل را انتخاب کنند و در صورت انتخاب کد رشته محل‌های دیگر، انتخاب رشته آنان تایید نخواهد شد و سایت اجازه رفتن آنان به مرحله بعد را نمی‌دهد. نکته مهم دیگر در رابطه با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 این است که داوطلبان می‌توانند در دو یا سه گروه آزمایشی انتخاب رشته کنند اما باید برای هر گروه آزمایشی مورد تقاضای خود، یک کارت اعتباری جداگانه تهیه کنند. داوطلبان باید توجه کنند که نمی‌توانند هم‌زمان در گروه‌های آزمایشی اصلی (ریاضی، علوم تجربی و انسانی) انتخاب رشته کنند و فقط می‌توانند در یک گروه اصلی و گروه‌های آزمایشی فرعی (هنر و زبان‌های خارجی) انتخاب رشته کنند. برای راهنمایی جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 می‌توانید با کارشناسان صدای مشاوران تماس بگیرید.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

داوطلبان علاقه‌مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 باید به چند نکته در مورد شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97 توجه کنند. برای انتخاب رشته و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97 داوطلبان باید مدرک دیپلم چهارساله یا مدرک پیش دانشگاهی و یا مدرک کاردانی داشته باشند. داوطلبان فارغ‌التحصیل رشته‌های فنی و حرفه‌ای دبیرستان باید توجه کنند که نمی‌توانند برای مقطع کارشناسی انتخاب رشته کنند و در ابتدا باید یکی از مدارکی که پیش‌تر ذکر شد را بگیرند. نکته مهم در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97، معدل داوطلبان است. همانطور که می‌دانید، پذیرش داوطلبان در مورد بر اساس سوابق تحصیلی صورت می‌گیرد. ضریب تاثیر معدل دیپلم بر اساس عنوان دیپلم برای گروه‌های مختلف آزمایشی متفاوت است که در جدول زیر به جزییات آورده می‌شود:

ضریب تاثیر معدل کتبی دیپلم با توجه به گروه آزمایشی و نوع دیپلم

  زبان‌های خارجی هنر علوم انسانی علوم تجربی ریاضی
ریاضی فیزیک 100 100 41.2 80.9 100
علوم تجربی 100 100 41.2 100 74.4
علوم انسانی 100 69.8 100 31.4 31.4
علوم و معارف اسلامی 100 69.8 100 31.4 31.4
سایر مدارک دیپلم 100 69.8 41.2 31.4 31.4

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

برنامه امتحانات نهایی خرداد 98

زمان ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور سراسری 98

در این صفحه از اعلام رئیس سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان ثبت رشته های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + 10 =