تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / بدون کنکور / بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام بدون کنکور و پذیرش براساس سوابق تحصیلی دارد. برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می توانید این صفحه را مطالعه کنید و برای انجام ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ، با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرید. دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته (لیسانس)، ثبت نام بدون کنکور دارد.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی محدودیتی در انتخاب رشته ندارید و نیازی نیست  که حتما عنوان رشته مقطع قبلی شما با مقطع جدید متناسب باشد، اجازه انتخاب هر رشته ای را از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی ، خواهید داشت. اگر مایلید درمورد رشته های مختلف ، و شرایط ثبت نام بدون کنکور اطلاعات لازم را کسب کنید ، برای مشاوره انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ، با شماره تلفن های موجود در این صفحه تماس بگیرید ، کارشناسان آماده ارائه خدمات مشاوره انتخاب رشته هستند و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را برای شما انجام می دهند.

برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور بهمن 98 کلیک کنید.

 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی 98

زمان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی در مهر ماه و بهمن ماه سال 98 است. واجدین شرایط می توانند با داشتن مدرک دیپلم (نظری – فنی و حرفه ای – کاردانش) با توجه به لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی  ،رشته مورد علاقه خود را بدون هیچ محدویتی و بدون توجه به عنوان مدرک دیپلم در هر زمینه ای ، انتخاب کنید. لازم به ذکر است که دانشگاه هایی مانند دانشگاه پیام نور ، دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی نیز در رشته های متعدد ، ثبت نام بدون کنکور دارند.

 برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی همین لینک آبی را انتخاب کنید.

برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید و کارت اعتباری ثبت نام علمی کاربردی سال 98 را خریداری کنید و از سریال ثبت نامی در مراحل ثبت نام استفاده کنید و حداکثر  20 کدرشته محل را انتخاب کنید.

اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با بررسی سوابق تحصیلی داوطلبان انجام می شود. پس اعلام نتایج ، برای ثبت نام نهایی ، با مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه علمی کاربردی محل قبولی خود مراجعه کنید، قبل از مراجعه به دانشگاه از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرید و از مدارک مورد نیاز برای ثبت نام مطلع شوید و در روز ثبت نام با مدارک کامل مراجعه کنید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98

زمان ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در سال 98 نیز مانند ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی است و در مهر ماه و بهمن ماه 98 ، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی با توجه به لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی انجام می شود.

برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی 98 کلیک کنید.

با توجه به لیست بالا می توانید با داشتن مدرک کاردانی ، بدون توجه به عنوان رشته مدرک کاردانی خود، بدون محدودیت انتخاب رشته کنید ، زیرا لزومی ندارد عنوان رشته مقطع کاردانی و کارشناسی شما، مرتبط باشد. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی براساس سوابق تحصیلی دوره کاردانی انجام می شود، یعنی به سایت سازمان سنجس مراجعه می کنید ، کارت اعتباری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را خریداری می کنید و از سریال ثبت نامی در انجام مراحل ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی استفاده می کنید، سپس منتظر اعلام نتایج دانشگاه  علمی کاربردی خواهید ماند، بعد از اعلام نتایج با در دست داشتن مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نهایی علمی کاربردی ، به دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کنید و ثبت نام نمایید، توجه داشته باشید که پیش از مراجعه به دانشگاه از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان تماس بگیرید و از مدارک لازم برای مراجعه حضوری مطلع شوید و در روز ثبت نام با مدارک کامل ، مراجعه کنید.

 

Rate this post

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟

چگونه وارد سایت هم آوا شویم؟

این صفحه راهنمای ورود به سایت هم آوا دانشگاه علمی کاربردی ، برای ورود به سایت هم آوا این صفحه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دوازده =