تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / دکتری / اخبار دکتری / ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98
ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 97

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبان آزمون دکتری 98 توجه داشته باشند که قبل از انجام ثبت نام آزمون دکتری وزرات بهداشت 98 باید فرم ثبت نام را تکمیل نمایند در این مقاله نمونه فرم ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است. در این مقاله سهمیه های آزمون دکتری، شامل سهمیه آزاد ، سهمیه 5درصدی و 25 درصدی جانبازان و ایثارگران در آزمون دکتری 98 و سهمیه رزمندگان بسیجی شرح داده شده است. توصیه ما به داوطلبان این است که حتما مقالات مربوط به مدارک مورد نیاز برای ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت و دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98  را در همین سایت مطالعه نمایند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش پزشکی، زمان ثبت نام آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی نیمه دوم بهمن ماه سال جاری و زمان برگزاری آزمون کتبی 12 و 13 اردیبهشت سال آینده خواهد بود.
همچنین رشته های ایمنی شناسی پزشکی و علوم سلولی کاربردی در آزمون دکتری تخصصی و دکتری پژوهشی سال 1398 همانند سال گذشته به صورت تک رشته ای و جداگانه (نه مجموعه) به شرح دروس و ضرایب زیر برگزار می شود:
ایمنی شناسی پزشکی: بیولوژی سلولی مولکولی (25 سوال –ضریب2)، ایمنی شناسی پزشکی (75 سوال- ضریب5)، استعداد تحصیلی (30 سوال- ضریب1)
علوم سلولی و کاربردی: بیولوژی سلولی و مولکولی (50 سوال –ضریب5)، ایمنی شناسی پزشکی (50 سوال- ضریب2)- استعداد تحصیلی (30 سوال –ضریب1)

داوطلبان آزمون ثبت نام آزمون دکتری می توانند برای انجام ثبت آزمون دکتری 98 و دریافت کد رهگیری 12 رقمی ایثارگری جهت استفاده از سهمیه رزمندگان و استفاده از سایر سهمیه ها، از طریق تلفن 9099071611 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

نمونه فرم ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

نمونه فرم ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را در ذیل ملاحظه می فرمایید با توجه به شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام آزمون دکتری 98 فرم را تکمیل نمایید، درصورتی که داوطلبان برای تکمیل فرم، ابهام و یا سوالی داشته باشند می توانند از طریق تلفن های موجود در همین مقاله با کارشناسان تماس حاصل فرمایند. برای اطلاع از زمان برگزاری آزمون دکتری ph.D روی همین لینک کلیک نمایید.

فرم ثبت نام آزمون دکتری 97

فرم ثبت نام آزمون دکتری 2_97

فرم ثبت نام آزمون دکتری _97

سهمیه های آزمون دکتری 98

سهمیه های آزمون دکتری 98 که در واقع سهمیه های پذیرش در این آزمون با توجه به ابلاغ قانون برقراری عدالت آموزشی در پذیرش دانشجو در دوره های تحصیلات تکمیلی و تخصصی می باشد شامل موارد زیر است:

سهمیه آزاد آزمون دکتری 98

سهمیه ی آزاد آزمون دکتری برای 70درصد ظرفیت متعلق به سهمیه آزاد می باشد، که همه داوطلبان در صورت داشتن حد نصاب میتوانند از آن استفاده کنند بر اساس مصوبه ی یکصد و بیست و دومین جلسه ی شورای معین برنامه ریزی علوم پزشکی، کسب حدنصاب 50درصد میانگین کل نمرات شرکت کنندگان در آزمون کتبی هر رشته و کسب حداقل 30درصد از نمره ی کل آزمون

سهمیه ی رزمندگان آزمون دکتری 98

سهمیه رزمندگان آزمون دکتری با توجه به قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران اعمال سهمیه رزمندگان در این آزمون بصورت زیر انجام میپذیرد:

25درصد ظرفیت هر کد رشته محل به همسر و فرزندان شهدا و مفقودالاثران ، آزادگان و همسر و فرزندان آنان، جانبازان بالای 25درصد همسران و فرزندان انها

5درصد ظرفیت هر کد رشته محل به جانبازان زیر 25درصد و همسر و فرزندان آنها و همسر و فرزندان افرادی که حداقل 6ماه در جبهه حضور داشتند.

سهمیه 25 % ایثارگران توسط داوطلبان مشمول این سهمیه تکمیل نشود، خالی مانده آن ابتدا به مشمولین سهمیه 5 درصد که شرایط و حد نصاب را داشته باشند تخصیص یافته و سپس، در صورت عدم تکمیل، به داوطلبان سهمیه آزاد اختصاص مییابد. پس از اتمام مهلت ثبت نام، هیچ گونه تغییر در سهمیه صورت نمی گیرد.

سهمیه رزمندگان بسیجی در آزمون دکتری 98

سهمیه رزمندگان بسیجی در آزمون دکتری 98 به این صورت است که رزمندگان بسیجی، جهادگران جهاد کشاورزی و رزمندگان ستاد کل نیروهای مسلح که برای ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسیجی به دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی حداقل 6 ماه متوالی یا متناوب، داوطلبانه در مناطق عملیاتی جبهه های نبرد حق علیه باطل حضور داشته اند، لازم است ضمن مراجعه به سازمانهای نیروهای مسلح است. نسبت به دریافت کد رهگیری 12 رقمی ایثارگری خود جهت استفاده از سهمیه ی رزمندگان اقدام و آن را در زمان ثبت نام در محلی که در تقاضانامه ی ثبت نام اینترنتی آزمون در نظر گرفته شده است، درج نمایند تا آمار و اطلاعات آنان بعد از زمان ثبت نام توسط سازمان مربوط مورد تأیید و در نهایت تأیید نهایی توسط دفتر خدمات و طرح حکمت معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح به مرکز سنجش آموزش پزشکی ارسال می گردد.

داوطلبان آزمون ثبت نام آزمون دکتری می توانند برای انجام ثبت آزمون دکتری 98 و دریافت کد رهگیری 12 رقمی ایثارگری جهت استفاده از سهمیه رزمندگان و استفاده از سایر سهمیه ها، از طریق تلفن 9099071611 با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

منابع آزمون لیسانس به پزشکی

لیست منابع آزمون لیسانس به پزشکی 98-99

لیست منابع آزمون لیسانس به پزشکی 98-99 همچنین لیست دروس امتحانی و تعداد سوالات آزمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =