تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / کنکور و انتخاب رشته / اخبار انتخاب رشته و کنکور سراسری / تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 97-98
تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 97

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 97-98

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

جاماندگان از ثبت نام کنکور سراسری 98 نگران  نباشند. تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری فرصتی برای این دسته از داوطلبان می باشد. در این مقاله ثبت نام کنکور ، ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور در تمدید مهلت ثبت نام کنکور و زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری را به اطلاع شما خواهیم رساند. ثبت نام کنکور سراسری 98 در بهمن ماه آغاز شد اگر اکنون که این مقاله را می خوانید ثبت نام کنکور 98 به پایان رسیده، و اخبار تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری در همین صفحه منتشر می شود. اگر از ثبت نام جا مانده اید فرصت را از دست ندهید و ثبت نام را به لحظات آخر موکول نکنید زیرا این امکان وجود دارد که به هر دلیل موفق به انجام ثبت نام نشوید. داوطلبان گرامی می توانند برای انجام سریع و صحیح ثبت نام در مهلت تمدید ثبت نام کنکور سراسری با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایند.

برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری 98 کلیک کنید.

برای ثبت نام در کنکور سراسری 97 در دانشگاه سراسری و آزاد می توانید با مشاوران مرکز صدای مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611  تماس بگیرید.

 

زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 98

همانطور که در متن بالا گفتیم، زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 98 در این صفحه منتشر خواهد شد. از آنجا که در مهلت تمدید مهلت ثبت نام کنکور، داوطلبان بسیاری برای ثبت نام و یا اصلاح اطلاعات ثبت نام، به سایت سازمان مراجعه می نمایند و هر چه به پایان این مهلت نزدیک تر می شویم تعداد مراجعه کنندگان بیشتر می شود، بنابراین این امکان وجود دارد که دسترسی شما به سایت سازمان جهت ثبت نام کنکور، دشوار شود؛ پس ثبت نام خود را موکول به روز آخر نکنید و هرچه سریع تر برای ثبت نام اقدام نمایید در غیر این صورت ممکن است، فرصت ثبت نام را از دست بدهید.

 

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98

داوطلبانی که اطلاعات ثبت نام خود را به اشتباه وارد نموده اند، می توانند در زمان تمدید مهلت ثبت نام کنکور، ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری 98 را انجام دهند. گروهی از داوطلبان نیز کد سوابق تحصیلی دیپلم و کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود را دیر دریافت نموده اند در زمان تمدید مهلت ثبت نام می توانند اقدام نمایند. درصورتی که برای انجام ثبت نام یا ویرایش اطلاعات ثبت نام، اگر با مشکل یا ابهامی مواجه شدید می توانید با کارشناسان صدای مشاروان تماس حاصل فرمایید. توصیه می کنیم که مقاله ما در مورد مدارک لازم برای ثبت نام کنکور سراسری 98 را مطالعه نمایید.

 

برای ثبت نام در کنکور سراسری 98 در دانشگاه سراسری و آزاد می توانید با مشاوران مرکز صدای مشاوران از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611  تماس بگیرید.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 97-98
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه تمدید مهلت ثبت نام کنکور سراسری 97-98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شهریه دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی 97-98

شهریه دانشگاه علمی کاربردی 97-98

میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی 97-98 در این مقاله به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − دو =