تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

صدای مشاوران / کنکور و انتخاب رشته / منابع کنکور / تحلیلی بر نحوه برگزاری کنکور 98

تحلیلی بر نحوه برگزاری کنکور 98

جهت مشاوره در زمینه تحلیلی بر نحوه برگزاری کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این روزها اخبار متفاوت و گاه شایعه هایی درباره نحوه برگزاری کنکور 98 به گوش می رسد. برای پاسخ دادن به سوالات شما تصمیم داریم تحلیل کامل و جامعی بر نحوه برگزاری کنکور 98 ارائه دهیم.به خصوص افرادی که در سال گذشته به نتیجه مطلوب نرسیده اند و می خواهند در کنکور 98 شرکت کنند، سوالاتی در رابطه با تغییر منابع کنکور 98 و … دارند که در ادامه به تحلیل نحوه برگزاری کنکور و منابع و … می پردازیم.
در صورتی که بعد از مطالعه این مطلب هنوز هم ابهامی در ذهن داشتید می توانید سوالات و مشکلات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید. برای سهولت این امر دریافت مشاوره تلفنی در رابطه با نحوه برگزاری کنکور 98 از طریق شماره تماس های موجود در سایت به راحتی امکان پذیر است.
با توجه به تغییراتی که در سال های اخیر در سیستم آموزشی مدارس اتفاق افتاده، پیش بینی می شود که نحوه برگزاری کنکور 98 نیز دستخوش تغییراتی شود.

 

تغییر منابع کنکور 98

 

شاید در نگاه اول تغییرات کتاب های درسی در سیستم آموزشی جدید باعث اضطراب و نگرانی داوطلبانی گردد که طبق کتب و سیستم نظام قدیم به تحصیل پرداخته اند اما پشت کنکور مانده و قصد شرکت در کنکور 98 را دارند. اما می توان گفت در واقع تغییرات محتوایی عمیق و آنچنانی رخ نداده و عنوان ها و کلیت دروس تغییر اساسی نکرده اند. برای درک این موضوع می توانید با نگاهی کوتاه تغییرات را مقایسه کنید. همچنین می توانید از طریق شماره تماس های موجود در سایت اطلاعات کامل و نحوه مطالعه برای کنکور 98 را از مشاوران ما دریافت کنید.

 

نحوه طرح سوالات کنکور 98

از آن جا که این تغییر نظام آموزشی بی سابقه نبوده و در سال های گذشته نیز اتفاق افتاده است، لازم است بدانید که راه حلی که در گذشته برای حل این مسئله استفاده شد طراحی دو سری سوال متفاوت در کنکور برای داوطلبان نظام قدیم و نظام جدید بود. سوالات بخش های مشابه که دستخوش تغییر خاصی نشده بودند مشترک بوده و سوالاتی که از بخش های تغییر کرده کتب درسی طراحی شده بود، متفاوت بود.

 

ثبت نام بدون کنکور 98

اگر هنوز هم نگرانی شما بر طرف نشده باید بدانید تمامی دانشگاه ها ثبت نام بدون کنکور نیز خواهند داشت، (پردیس بین الملل دانشگاه های دولتی و برتر کشور نظیر دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه امیرکبیر، دانشگاه بهشتی و سایر دانشگاه های دولتی، دانشگاه های آزاد، پیام نور، موسسات غیرانتفاعی و… ) مجاز به پذیرش بدون کنکور برای 80 درصد از ظرفیت پذیرش خود می باشند. یعنی 20 درصد ظرفیت دانشگاه از طریق قبولی در کنکور تکمیل می شود و برای تکمیل 80 درصد باقیمانده ، مجاز به پذیرش دانشجو به صورت بدون کنکور هستند، لازم به ذکر است که امکانات تحصیل برای ورودیان بدون کنکور و با کنکور یکسان است و ارزش مدرک هر دو گروه برابر است. عنوان بدون کنکور در مدارک فارغ التحصیلات ذکر نمی شود.

شرایط ثبت نام بدون کنکور در هر دانشگاه متفاوت است. اگر مقاضی ثبت نام بدون کنکور هستید ، برای اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور، دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور 98 ، مشاوره انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه از طریق تلفن ثابت با شماره ده رقمی 9099071611 با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرید.

 

زمان برگزاری کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد سال98 و دکتری سال97

زمان ثبت نام و برگزاری کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد سال 98 و دکتری 97 به شرح جدول زمانبندی زیر می باشد:
زمان ثبت نام کنکور سراسری 98 چهارشنبه 97/11/24 لغایت پنجشنبه 97/12/02
زمان برگزاری کنکور سراسری کارشناسی 98 98/04/13 و 98/04/14
زمان ثبت نام کنکور سراسری کارشناسی ارشد 98 پنجشنبه 97/09/16 لغایت 97/09/22
زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد 98 پنجشنبه 98/02/06، جمعه 98/02/07
زما ثبت نام کنکور سراسری دکتری 97 چهارشنبه 97/09/01 الی سه شنبه 97/09/07
زمان برگزاری کنکور سراسری دکتری 97 جمعه 97/12/04

تحلیلی بر نحوه برگزاری کنکور 98
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه تحلیلی بر نحوه برگزاری کنکور 98

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

منابع سوالات کنکور سراسری 98

لیست منابع کنکور سال 98 منتشر شد ، فهرست منابع کنکور 98 نظام قدیم و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =