تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دسته‌بندی نشده / تجدید سبز | تجدید سبز چیست ؟ تجدید در مدارس نمونه دولتی
تجدید سبز در مدارس نمونه دولتی

تجدید سبز | تجدید سبز چیست ؟ تجدید در مدارس نمونه دولتی

جهت مشاوره در زمینه تجدید سبز | تجدید سبز چیست ؟ تجدید در مدارس نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تجدید سبز چیست؟ احتمالا این اصلاح را شنیده اید ؛ تجدید سبز یا تجدید در مدارس نمونه دولتی به شرایط ویژه دانش آموزان مدارس نمونه دولتی گویند در این مقاله قصد داریم به شرح کامل قوانین مدارس نمونه دولتی و این اصطلاح بپردازیم. قانون ویژه تجدید در مدارس نمونه دولتی یکی از قوانینی است که فرصت ادامه تحصیل در این مدارس پرطرفدار که دارای امکانات آموزشی بسیار عالی می باشند را به دانش آموزان و داوطلبان می دهد. براساس قانون تجدید در مدارس نمونه دولتی دانش آموزان از شرایط ویژه ای برای ادامه تحصیل برخوردار خواهند بود و هر دانش آموز مشروط به کسب نمره 12 ، امکان ادامه تحصیل خواهد داشت و درصورتی که دانش آموزی موفق به کسب نمره 12 نشود مردود نخواهد شد و هنوز فرصت سبزی برای ادامه تحصیل در اختیار خواهد داشت ، به این صورت که آموزشگاه موظف می باشد در صورتی که دانش آموز نمره ای کمتر از 12 کسب نموده باشد ، امتحان مجدد بگیرد و در صورت کسب نمره قبولی دانش آموز می تواند در مدرسه نمونه دولتی به ادامه تحصیل بپردازد البته کسب نمره های قابل قبول در تمامی دروس از شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشد. در ادامه توضیحات بیشتری در رابطه با نحوه اعمال و تاثیر این قانون در کارنامه دانش آموز مطالعه خواهید نمود.

نحوه اجرای قانون تجدید سبز در مدراس نمونه دولتی 97 – 98

دانش آموزان سال چهارم دبیرستان‌های نمونه دولتی (سال دوازدهم) بر اساس آیین نامه مدارس نمونه دولتی با کسب نمره 10 قبول خواهند شد و در مجموع نمرات سالانه قبول شده محسوب می شوند. یکی از شرایط تحصیل در مدارس نمونه دولتی این است که دانش آموز باید در امتحانات کتبی نهایی حداقل نمره 7 را کسب کند ولی شرایط برای دانش‌آموزان پایه نهم و دهم و یازدهم متفاوت می باشد و باید برای هر درس به نمره کتبی بالای 10 و مجموع نمرات سالانه بالای 12 رسیده باشند.

  • دانش آموزانی که در امتحان مجدد نمره بالای 12 کسب نمایند امکان ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی را خواهند داشت و در قسمت ملاحظات ، توضیحات مربوط به استفاده از قانون تجدید سبز ذکر خواهد شد.
  • درصورتی که دانش آموز در آزمون مجدد موفق به کسب نمره بالای 12 نشود باید به آموزشگاهای غیردولتی و یا آموزشگاهای دولتی مراجعه نماید.
  • دانش آموزانی که نمره کمتر از 10 کسب نمایند ،در امتحانی که مجددا برگزار می شود شرکت می نمایند ، امتحان این درس تحت عنوان درس مانده خواهد بود.
  • در صورتی که فردی در آزمون  سوم نمره 10  ،نمره 12 و کمتر از 12 کسب نمایند (بین 10 تا 12) ، موفق به کسب نمره قبولی شده است ولی بنابر قانون تجدید در مدارس نمونه دولتی ، در سمت ملاحظات شرایط قبولی ذکر خواهد شد.

مشاوره تلفنی تحصیل در مدارس نمونه دولتی و تجدید سبز

دانش آموزان و والدین گرامی می توانند برای کسب راهنمایی و رفع هرگونه سوال و ابهام در رابطه با شرایط ماندن در مدارس نمونه دولتی,شرایط اخراج از مدارس نمونه دولتی,آیین نامه مدارس نمونه دولتی,شرط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی,نمره قبولی در مدارس نمونه دولتی,آیین نامه مالی مدارس نمونه دولتی,شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی,شرایط قبولی در مدارس نمونه دولتی دبیرستان و دریافت برنامه اختصاصی تحصیل در مدارس نمونه دولتی و … از طریق تلفن ثابت و از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071611 و یا سایر شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمایند ، کارشناسان پاسخگوی دانش آموزان و والدین گرامی خواهند بود.
تجدید سبز | تجدید سبز چیست ؟ تجدید در مدارس نمونه دولتی
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه تجدید سبز | تجدید سبز چیست ؟ تجدید در مدارس نمونه دولتی

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97

شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 97 از جمله مواردی است که باید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

سامانه انتخاب رشته مجازی(کلیک کنید)