تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / تیزهوشان / برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98
برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98 داشتن یک برنامه ریزی صحیح برای آزمون تیزهوشان از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد، جالب است بدانید که ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان حدودا ۱۰ درصد دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان ثبت نام می کنند. به همین دلیل در این مقاله سعی داریم تا یک راهنمای کامل برای برنامه ریزی دانش آموزان پایه ششم ابتدایی بنویسیم تا با رعایت اصول صحیح برنامه ریزی در آزمون تیزهوشان 97-98 نتیجه موفقعیت آمیزی را کسب کنند. برای اطلاع از ثبت نام تیزهوشان 97 کلیک کنید.

 

برنامه ریزی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

با توجه به اینکه دانش آموزان ششم، داوطلب آزمون تیزهوشان 97، همزمان با تحصیل در پایه ششم، نیازمند مطالعه برای این آزمون نیز می باشند، بنابراین داشتن برنامه ریزی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم، به صورت کاملا اختصاصی برای داوطلب، بسیار مهم و ضروری می باشد.  پیشنهاد ما به داوطلبان آزمون تیزهوشان 97-98 این است که برنامه ریزی آزمون تیزهوشان را به کارشناسان حرفه ای در مراکز معتبر مشاوره تحصیلی بسپارید. کارشناسان صدای مشاور با سال ها سابقه فعالیت آماده کمک و راهنمایی تلفنی شما عزیزان، برای برنامه ریزی مطالعه آزمون تیزهوشان و منابع آزمون تیزهوشان، می باشند. داوطلبان توجه نمایند که بیشتر سوالات آزمون های تیزهوشان از کتاب های درسی مدرسه مطرح نمی شود.

نحوه برنامه ریزی آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

لازم برای مطالعه آزمون تیزهوشان، نحوه برنامه ریزی آزمون تیزهوشان، کاملا اصولی و مشخص باشد، دانش آزموزان داوطلب آزمون تیزهوشان، توجه داشته باشند که مهمترین درس های آزمون تیزهوشان، ریاضی و علوم می باشد، ولی به این معنی نیست، که از مطالعه دروسی مانند تعلیمات دینی یا قرآن غافل شوید، برای قبولی در این آزمون لازم است برای تمام دروس زمان صرف کنید، البته میزان زمانی که در نظر می گیرید باید با توجه به ضریب هر درس باشد. در کنار مطالعه برای آزمون تیزهوشان، لازم است دروس مدرسه را نیز مطالعه نمایید. توصیه ما به داوطلبان آزمون تیزهوشان این است، که زمان را از دست ندهند و هر چه زودتر با برنامه ریزی دقیق و حساب شده، مطالعه برای آزمون را شروع نمایند. نحوه برنامه ریزی آزمون به این صورت است که با توجه به شرایط زندگی، شخصیت و نحوه یادگیری دانش آموز و ضریب دروس، برنامه اصولی تهیه شود. نحوه برنامه ریزی آزمون تیزهوشان ششم به شرح زیر می باشد:

برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان، با توجه به برنامه روزانه پایه ششم دانش آموز، انجام می شود. به این منظور که دانش آموز علاوه بر قبولی در آزمون، نمرات بسیار خوبی در دروس پایه ششم، کسب نماید. برای مثال اگر در روز شنبه برنامه کلاسی دانش آموز ریاضی، علوم و اجتماعی است، مطالعه همان دروس در برنامه ریزی تیزهوشان دانش آموز قرار بگیرد به این دلیل که ذهن فرد، در آن روز روی آن سه موضوع متمرکز شده و یادگیری بهتری داشته باشد. بعد از آن سوالات تشریحی تمرینات کتاب حل خواهد شد و بعد از آن تست تیزهوشان زده می شود، بیشتر تست ها از درس ریاضی و علوم خواهد بود و حین حل سوالات تستی، حتما به زمان توجه داشته باشید و به تدریج سعی کنید سرعت عمل خود در ح سوالات تستی را بالا ببرید. سوالات آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی تیزهوشان به دو صورت می باشد، یگ گروه مربوط به سوالات تستی استعداد تحصیلی می باشد و گروه دیگر مربوط به سوالات تست استعداد تحلیلی است. لازم به ذکر است که بیشتر سوالات، تستی استعداد تحصیلی خواهند بود، بنابریان تمرکز بیشتری بر روی مطالعه این دسته از سوالات نمایید. سوالات تستی استعداد تحلیلی خارج از کتاب درسی است و سوالات تستی تحصیلی، از کتاب درسی مطرح می شود. دانش آموزان داوطلب آزمون تیزهوشان هر روز تست زنی استعداد تحصیلی را انجام دهند حداق روزی 10-12 تست حل شود. قبل از اینکه دروس مدرسه سنگین تر و بیشتر شود روی تست زنی تمرکز کنید و سرعت خود را در آزمون نهایی تیزهوشان بالا ببرید.

ضرایب دروس در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

اطلاع از ضرایب دروس به شما کمک می کند تا برنامه ریزی خوبی برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم داشته باشید. برای دانلود نمونه سوالات تیزهوشان ششم ابتدایی کیلک کنید.

ضریب درس نام درس
2 قرآن و هدیه آسمانی
2 فارسی
2 علوم
1 مطالعات اجتماعی
3 ریاضی
1 استعداد تحصیلی
1 تفکر و پژوهش

جهت مشاوره در زمینه برنامه ریزی آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم 97-98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

سوالات و شرایط زمان مصاحبه آزمون دکتری 97

سوالات و شرایط زمان مصاحبه آزمون دکتری 97

سوالات مصاحبه و شرایط زمان مصاحبه آزمون دکتری 97 چیست و در نهایت مصاحبه آزمون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =