تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دسته‌بندی نشده / شرایط انصراف کارشناسی ارشد 97

شرایط انصراف کارشناسی ارشد 97

جهت مشاوره در زمینه شرایط انصراف کارشناسی ارشد 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط انصراف کارشناسی ارشد 97 وقتی اهمیت پیدا می کند که بخواهید دوباره در کنکور ثبت نام نمایید بنابراین اطلاع از شرایط و ضوابط انصراف از تحصیل در کارشناسی ارشد می تواند امری حیاتی باشد. ما در این مقاله این شرایط را بررسی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

شرایط و نحوه انصراف کارشناسی ارشد 97

انصراف از تحصیل برای شرکت مجدد در کنکور کارشناسی ارشد برای دانشجویانی که در حال تحصیل در دانشگاه دولتی می باشند ضروری می باشد و از جمله شرایط و ضوابط شرکت در آزمون کارشناسی ارشد است ولی اگر شما متقاضی شرکت در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هستید لازم نیست از تحصیل خود در این دانشگاه انصراف دهید. مهلت انصراف از تحصیل در کارشناسی ارشد تا پایان مهلت ثبت نام در آزمون این دانشگاه می باشد و داوطلبانی که در دوره های شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی و پردیس های خودگردان در حال تحصیل بوده اند می توانند با انصراف قطعی از تحصیل خود با رعایت ضوابط در این آزمون شرکت نمایند. برای اطلاع از شرایط و ضوابط انصراف از تحصیل دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره های شبانه، غیرانتفاعی، پیام نور و پردیس های خودگردان می توانید با مرکز مشاوره صدای مشاوران تماس بگیرید و از مشاوران و کارشناسان راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. برای انصراف لازم است فرم شماره 3 را تکمیل نموده و تحویل دانشگاه دهید در صورت انصراف قطعی ثبت نام بلامانع است.

جریمه انصراف از دانشگاه دولتی، دانشگاه آزاد، دانشگاه های غیرانتفاعی و پیام نور و پردیس های خودگردان

اگر قصد انصراف از تحصیل در کارشناسی ارشد را دارید در دو صورت از پرداخت جریمه انصراف معاف می شوید که:

  • اگر قصد انصراف از تحصیل در کارشناسی ارشد روزانه را داشته باشید و مجددا تصمیم دارید در کنکور ارشد در دوره روزانه شرکت نمایید از پرداخت جریمه انصراف معاف می شوید. همچنین اگر بعد از انصراف از دانشگاه آزاد دوباره بخواهید در رشته ای جدید در دانشگاه آزاد تحصیل نمایید نیز از پرداخت جریمه انصراف معافید. ولی توجه کنید در غیر اینصورت جریمه انصراف  5/1 برابر شهریه ثابت خواهد بود.
  • جریمه انصراف از پردیس های خودگردان بسیار رقم زیاد و قابل توجهی می باشد و معادل شهریه ثابت ترم های باقی مانده  می باشد. لذا دقت لازم را در انتخاب این پردیس ها بنمایید.
  •  جریمه انصراف از دورهای شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی 5/1 برابر شهریه ثابت می باشد.
  • جریمه انصراف ممکن است هر سال تغییراتی داشته باشد و با توجه به دلیل انصراف و زمان انصراف متفاوت می باشد. جهت اطلاع دقیق از محاسبه جریمه انصراف و میزان جریمه انصراف با مرکز مشاوره صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.
شرایط انصراف کارشناسی ارشد 97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه شرایط انصراف کارشناسی ارشد 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

هزینه ویزا اربعین

هزینه ویزا اربعین 97

هزینه ویزا اربعین سال 97 مشخص شد، قیمت ویزای اربعین را با جزئیات در این …

یک دیدگاه

  1. سلام من یک سوالی داشتم . می تونم امسال کنکور کارشناسی ارشد بدم با هدف اینکه در دانشگا ه ازاد دیگه ای قبول بشم. و انصراف بدم واحد دانشگاهیمو عوض کنم.
    لطفا با توجه به شرایط نظام وظیفه جواب بدین ممنون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =