تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری یکی از حقوق داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری می باشد. این امکان هر سال بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری، وجود دارد نکته ای که وجود دارد این است که خیلی از داوطلبان نمی دانند چگونه می توانند به نتایج کنکور اعتراض نمایند و یا دلیل قانع کننده ای برای اعتراضشان پیدا نمی کنند، گروهی نیز، کلا از امکان اعتراض بی اطلاع می باشند. در حال حاضر اعتراض به نتایج کنکور به صورت غیرحضوری و اینترنتی (از طریق سایت سازمان سنجش) انجام می شود. پیشنهاد ما به داوطلبان این است که برای ثبت صحیح این اعتراض و ارائه دلایل قانع کننده، با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایند تا راهنمایی های لازم را کسب نموده و ثبت اینترنتی اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97 را به درستی انجام دهند.

دلایل قانع کننده ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری

در این مقاله تعداد از دلایل قانع کننده برای ثبت اعتراض به نتایج کنکور را به حضورتان اعلام می نماییم.

  • اعتراض به قرارگیری تصویر پاسخبرگ
  • اعتراض به اطلاعات سهمیه کنکور
  • اعتراض به محاسبه درصد هر درس با توجه به پاسخبرگ
    و…

گاهی این امکان وجود دارد، که تصویر داوطلب اشتباه درج گردیده باشد البته احتمال آن بسیار کم می باشد و به ندرت دیده شده است. در رابطه با اطلاعات سهیمه کنکور باید بگوییم که برخی موارد سهمیه داوطلبان به اشتباه درج می شود پس حتما سهیمه خود را چک نمایید دلیل آن ممکن است بهخ دلیل عدم تایید ارگان مربوط به سهمیه باشد. برای بررسی اشتباه در محاسبه درصد دروس با توجه به پاسخبرگ، در نظر داشته باشید که گاهی سوالات اشتباه در کنکور مطرح می شود که حذف خواهند شد و در نتایج کنکور محاسبه نخواهند شد. می توانید برای بررسی سوالات از مقایسه پاسخنامه کلیدی و پاسخبرگ خود که چند روز بعد از کنکور منتشر می شود استفاده نمایید. مواردی دیگری برای اعتراض به کنکور وجود دارد که معمولا دلایل غیرمعمول و عجیب می باشد که نیاز به پیگیری های مستمر دارد ولی امکان اعتراض به موارد عجیب و غیر معمول نیز وجود دارد.

 

نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97

نحوه ثبت اعتراض به نتایج کنکور به صورت اینترنتی انجام می شود. ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش شوید سپس در گوشه بالا سمت چپ سایت، بر روی گزینه ورود به سیستم پاسخگویی کلیک نمایید و عضور شوید، سپس روی گزینه درخواست جدید و انتخاب موضوع کنکور سراسری 97 کلیک کنید و متن و دلیل اعتراض خود را تایپ نمایید.

اعتراض به نتایج کنکور 97
 

داوطلبان گرامی می توانند در صورت وجود هرگونه مشکل در ثبت اعتراض و کسب راهنمایی جهت پیگیری دلایل اعتراض نتایج کنکور سراسری 97، با کارشناسان صدای مشاوران تماس حاصل فرمایند.

اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97
Rate this post

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج کنکور سراسری 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

تاثیر بومی گزینی در انتخاب رشته کنکور سراسری 97

گزینش بومی در رشته های تحصیلی مختلف بصورت استانی، ناحیه ای، قطبی و یا گزینش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =