تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / دانشگاه ها / دانشگاه آزاد / اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97
اعتراض به نتایج دانشگاه آزاد 97

اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 بعد از اعلام نتایج در شهریور ماه امکان پذیر است. هر ساله داوطلبانی وجود دارند که ممکن است نسبت به نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد  97 خود  معترض باشند. در این مقاله توضیحات کاملی در مورد نحوه نگارش اعتراض و مواردی که توسط کارشناسان سازمان سنجش مورد بررسی قرار می گیرد و زمان اعتراض به نتایج کنکور خواهیم پرداخت.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97

داوطلبان می توانند نتایج نهایی خود را به وسیله کد انتخاب رشته 7رقمی (مندرج در انتهای کارنامه آزمون سراسری)و شماره شناسنامه  خود و یا به وسیله اطلاعات فردی خود از جمله نام و نام خانوادگی و شماره شناسنامه و تاریخ تولد و با انتخاب نوع آزمون(پزشکی،غیرپزشکی) و نوع نظام آموزشی(پاره وقت،تمام وقت) مشاهده کنند.

نحوه اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

نحوه اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد از راه سایت به این گونه می باشد که شما ابتدا باید وارد سایت مرکزسنجش و پذیرش  دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org شده و بعد از آن وارد سیستم اعلام نتایج آزمون ها شده در این قسمت داوطلبان می بایست به بخش پاسخگویی به سوالات رفته و وارد سیستم پرسش و پاسخ شوند. در اینجا لازم است داوطلبان ازلاعات مربوط به آزمون از جمله نوع آزمون و نوع مشکل مربوط به آزمون را وارد و سپس به تکمیل مشخصات فردی خود ازجمله  نام ،نام خانوادگی،استان،شهرستان،پست الکترونیکی شماره تلفن محل سکونت همراه با پیش شماره بپردازند و در آخر در قسمت شرح سوال به طرح اعتراض خود بپردازند. ذکر یک نکته در اینجا حائز اهمیت می باشد که پس از طی روند ثبت اعتراض و ارسال سوال سیستم به داوطلب یک کد تحت عنوان کد سوال ارسالی داده میشود که لازم است برای پیگیری پاسخ حتما آن را وارد کنند. داوطلبان می توانند پس از 48تا72ساعت اداری از طرح سوال خود به قسمت دریافت پاسخ مراجعه نموده و با وارد کردن کد سوال ارسالی پاسخ خود را دریافت نمایند. لازم است داوطلبان در وارد کردن  شماره تماس ارسالی حداکثر دقت را داشته باشند و شماره صحیح را وارد کنند چون در صورت نیاز ممکن است مسئولین بخش مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با شما تماس بگیرند. ضمنا بهتر است که داوطلبان ایمیل(پست الکترونیکی )خود را نیز درست وارد نمایند چون پاسخ سوال علاوه بر اینکه در قسمت دریافت پاسخ سایت نمایش داده می شود به ایمیل داوطلب نیز ارسال خواهد شد. به داوطلبان اکیدا توصیه می شود که از فرستادن متن انگلیسی خود داری کنند چون به این گونه درخواست ها رسیدگی نمی شود. داوطلبان از راه های دیگری مثل تماس با مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد نیز می توانند اعتراض خود را پیگیری نمایند . شماره تماس با ستاد پاسخگویی تلفنی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی 4743می باشد و در آخر اگر با مراجعه به سایت و تماس تلفنی به نتیجه نرسیدید در نهایت می توانید با مراجعه حضوری به آدرس تهران، انتهای اتوبان شهید ستاری شمال، سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی مشکل اعتراض خود را حل نمایید.ضمنا داوطلبان همراه با پیگیری اعتراض خود می توانند به طرق دیگر از جمله شرکت در تکمیل ظرفیت و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد وارد دانشگاه شوند.

زمان اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

برای اعتراض به نتایج انتخاب رشته آزاد خود از زمان اعلام نتایج نهایی فرصت دارید و بهتر این است که اگر قصد اعتراض دارید هرچه سریع تر اعتراض خود را به یکی از سه روش بالا ثبت و پیگیری نمایید در غیر اینصورت به اعتراضاتی که در خارج از مهلت مقرر ثبت می شوند ترتیب اثر داده نخوهد شد. برای اطلاع دقیق زمان و نحوه اعتراض خود به نتایج آزاد می توانید با مرکز مشاوره صدای مشاوران تماس حاصل فرمایید.

جهت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج انتخاب رشته دانشگاه آزاد 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹ تماس بگیرید

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

مدارک لازم جهت دریافت وام دانشجویی دانشگاه آزاد

مدارک لازم جهت دریافت وام دانشجویی دانشگاه آزاد

با توجه به اینکه شهریه دانشگاه آزاد هر ساله رو به افزایش است و با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =