تماس با برترین مشاوران کشور

تماس از تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

خانه / مدارس / اخبار مدارس / اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 97
اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 97 - 98

اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 97

جهت مشاوره در زمینه اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اسامی قبول شدگان آزمون مدارس نمونه دولتی 97 – 98 دو هفته بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی می باشد. کارنامه آزمون مدارس نمونه دولتی که توسط آموزش و پرورش اعلام شده است از طریق همین سایت قابل ملاحظه می باشد. اعلام نتایج به صورت اینترنتی می باشد و زمان تصحیح اوراق آزمون و بارگذاری نتایج در سایت هر استان متفاوت است. برای اطلاع از نحوه محاسبه نمرات آزمون نمونه دولتی کلیک نمایید.

دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند جهت دریافت کارنامه نتایج آزمون نمونه دولتی ، اعتراض به نتایج آزمون و ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 و یا سایر شماره تلفن های موجود با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97

تاریخ و زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 97 حداکثر تا هفته اول مرداد ماه 97 اعلام خواهد شد. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی مشخص نشده است ولی به محض اعلام از طریق همین مقاله منتشر خواهد شد. مطابق سال های گذشته نتایج آزمون نمونه دولتی بعد از نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اعلام می شود. زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی هر استان با سایر استان ها متفاوت است.

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی 97- 98

داوطلبان گرامی هر استان می توانند برای مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی از طریق این مقاله وارد سایت استان خود شوند و نتایج آزمون را ملاحظه نمایند. در صورت وجود هر گونه مشکل در زمینه ملاحظه نتایج آزمون نمونه دولتی می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون شماره گیری کد از سراسر کشور با شماره ده رقمی 9099071611 و یا سایر شماره تلفن های موجود در این صفحه با کارشناسان تماس گرفته و کارنامه نتایج آزمون نمونه دولتی سال 97 را دریافت نمایید. دانش آموزانی که نامشان در لیست قبول شدگان آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد ، برای انجام ثبت نام در واحد های مدارس نمونه دولتی می بایست اصل و کپی صفحه اول شناسنامه خود را به همراه با دو قطعه عکس با سایز سه در چهار پرسنلی دانش آموز ، در موعد ثبت نام حضوری تحویل نمایند. در حال حاضر لینک ها فعال می باشد , به محض انتشار نتایج با کلیک بر روی استان مورد نظر خود می توایند نتایج را دریافت نمایید.

برای مشاهده نتایج آزمون نمونه دولتی روی لینک شهر خود کلیک نمایید:

نتایج آزمون نمونه دولتی شهرها:

اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی 97 – 98

دانش آموزانی که نامشان در لیست اسامی قبول شدگان نمونه دولتی وجود ندارد و قبول نشده اند می توانند در تاریخ 97/04/23 الی 97/04/31 اعتراض خود را در سامانه ثبت نمایند و یا از طریق شماره تلفن های موجود در صفحه با کارشناسان تماس حاصل فرمایند.

تکمیل ظرفیت قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 97 – 98

بعد از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ، مدارس نمونه دولتی که دارای ظرفیت اضافه می باشند ، میزان ظرفیت خود را اعلام خواهند نمود و دانش آموزانی که نامشان در لیست ذخیره آزمون نمونه دولتی و یا لیست افراد بایگانی شده می باشد ، می توانند در تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی شرکت نمایند.

دانش آموزانی که قصد شرکت در تکمیل ظرفیت نمونه دولتی را دارند می توانند از طریق شماره تلفن های موجود در همین صفحه با کارشناسان صدای مشاور تماس بگیرند و مطابق لیست در این تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند.

دانش آموزان عزیز و والدین گرامی می توانند جهت دریافت کارنامه نتایج آزمون نمونه دولتی ، اعتراض به نتایج آزمون و ثبت نام تکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099071611 و یا سایر شماره تلفن های موجود تماس حاصل فرمایند.

اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 97
5 (100%) 1 vote

جهت مشاوره در زمینه اسامی قبول شدگان مدارس نمونه دولتی 97

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲ تماس بگیرید

شماره تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور ۱۶۱۱ ۹۰۷ ۹۰۹

شماره تماس از خطوط همراه اول ۹۹۲۲۵۵۹۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

همچنین ببینید

زمان برگزاری آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز

سوالات آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99

داوطلبان آزمون دبیرستان البرز حتما، سوالات آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز 98-99 را دریافت نموده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =